Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DanielFarmer    1379

nikt sie nad nami nie lituje z podwyzkami.chca zarobic kokosy bo ceny produktow rekordowe to co miesiac bodziec w postaci paru groszy daja.I dunki jada do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaprg    0

VERJAR przy takich parametrach i dostawach to w SM Spomlek za listopad dostał byś 1,50 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

a Piątnica płaci po 2,10zl za mleko przerzutowe a ciekawe ile swoim rolnikom?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merciless    0

Nie byłbym tego taki pewien. Słyszałem pogłoski, że Bestmilk wozi do Ostrołęki mleko.
Na zebraniu z Baranowa Szcześniak mówił o podwyżkach w grudniu. Więc czekamy na sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek130    2

Na wszesniejszych stronach była mowa o podwyżce mleka w mlekpolu, jednak do mnie taka informacja w postaci smsa jak zazwyczaj nie dotarła

Edytowano przez jacek130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy114    0

Nie byłbym tego taki pewien. Słyszałem pogłoski, że Bestmilk wozi do Ostrołęki mleko.

Na zebraniu z Baranowa Szcześniak mówił o podwyżkach w grudniu. Więc czekamy na sms.

Może do Milkiland :) bo Piątnica kupuje tylko mleko ekologiczne jak chodzi o tak zwany przerzut . 

Właśnie może wiecie coś o tych Bestmilk kto to ? co to ? jak płaci ? badani itd ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

VERIAR@ w ktorym miesiącu miałeś taka cenę??


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowiarka    290

Mleko do góry to i i firmy dookoła rolnicze się drożą. U mnie był dzisiaj przedstawiciel z GEA, od lipca mieli już dwie podwyżki. Hala udojowa bok w bok 2x8 109 tysięcy Euro i nie zbijesz  :( mam nadzieję, że moja mleczarnia dołoży jeszcze jakąś premię "świąteczną". U nas niestety nie ma smsa tylko kierowcy wożą karteczki koło 5-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

OSM Łobżenica 11 tys. L tł. 3,9 b. 3,35 - 1,40 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

U nas nawet cennika nie dają a podwyżkę trzeba samemu sobie wyliczyć czy jest czy nie:/ kolezanko Krowiarka ja na swoja instalacje z GEA juz czekam 11 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Mleko do góry to i i firmy dookoła rolnicze się drożą. U mnie był dzisiaj przedstawiciel z GEA, od lipca mieli już dwie podwyżki. Hala udojowa bok w bok 2x8 109 tysięcy Euro i nie zbijesz  :( mam nadzieję, że moja mleczarnia dołoży jeszcze jakąś premię "świąteczną". U nas niestety nie ma smsa tylko kierowcy wożą karteczki koło 5-6.

 

na jesieni brałem ofertę na gea 2x10 bok w bok, w pełni elektroniczna z system zarządzania stadem itd. 400 tys. netto bez żadnych negocjacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowiarka    290

Oj to długo czekasz, u nas po daniu zaliczki ma być do 2,5 miesiąca hala gotowa, ale u mnie to dopiero na wiosnę.  ;) Teraz wyglądam na podwyżki i zbieram fundusze. Właśnie na stronie pewnego wydawnictwa przeczytałam wywiad z profesorem Andrzejem Parzonko  z SGGW, że nie ma co liczyć na znaczne podwyżki cen mleka do 2020, bo głownie będą drożały tylko sery żółte, co mnie akurat cieszy, bo moja mleczarnia robi głównie ser. 


No negocjacje były, ale niżej się nie dało, w tej cenie jest też u mnie 1 stacja paszowa i też hala na wypasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

No u mnie miała być dojarka po 8 tygodniach ale facet nie ukrywal ze termin może się przesunąć bo fabryka jedna na cały świat a zamówień maja od groma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej25    0

mój znajomy   powiedział  mi  ,  ze   Mlekpol  podnosi   cene   mleka   o  16   groszy  z   tym  ,  że  polowa   czyli 8   groszy  idzie  na   udział  , a   jesli   dostawca    ma  poniżej   20 % procent  udziału   to   maja   potrącić   więcej  ,   no   dobre  i  te   8    groszy   ,  niby   nie wiele   ,  a   CIESZY

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERJAR    2

VERIAR@ w ktorym miesiącu miałeś taka cenę??

 to cena za pazdziernik  kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Oj to długo czekasz, u nas po daniu zaliczki ma być do 2,5 miesiąca hala gotowa, ale u mnie to dopiero na wiosnę.  ;) Teraz wyglądam na podwyżki i zbieram fundusze. Właśnie na stronie pewnego wydawnictwa przeczytałam wywiad z profesorem Andrzejem Parzonko  z SGGW, że nie ma co liczyć na znaczne podwyżki cen mleka do 2020, bo głownie będą drożały tylko sery żółte, co mnie akurat cieszy, bo moja mleczarnia robi głównie ser. 

No negocjacje były, ale niżej się nie dało, w tej cenie jest też u mnie 1 stacja paszowa i też hala na wypasie. 

 

ja brałem tylko ofertę do mgr która była na jesienie ale ostatecznie zrezygnowałem, który dealer ci sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Dziś kierowca przywiózł karteczkę z mleczarni że podniesiono o te 16gr netto i o tych udzialach ( Mlekpol )... Tylko cholery cenę zbiją somatykami.... u nas cały rejon od 2-3 tygodni nagły atak somatykow.... I za raz pozaklasowe.... A jak u was??


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

U mnie też kartkę zostawil z mlekpolu a co do badań to caly listopad mialem badania kazdego odbioru, raz wiecej raz mniej ale srednia sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    590

U mnie somatyka ostatnio poniżej 200, więc chyba nie wszędzie jest źle, może uwalają najpierw trochę tu, potem trochę tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
    • Przez kris14
      Witam wszystkich
       
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html
       
      Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez Robert_Mobile
      Witam wszystkich, 
      obecnie mamy w fazie testów oprogramowanie dla weterynarzy: http://getcloudvet.com/
       
      Jesteśmy w trakcie zbierania wymagań co do aplikacji mobilnej dla hodowców bydła, obecnie na liście mamy: 
      zarządzanie stada (dodawanie bydła przez skan kodu z kolczyka za pomocą aparatu), dodawanie wydarzeń (inseminacja, choroba, szczepionka, wycielenie) kalendarz stada - na podstawie informacji uzupełnionych w stadzie propozycje zasuszania, wycielenia etc. Co waszym zdaniem, zdaniem praktyków powinno się znaleść w aplikacji. 
       
      Jeżli ktoś chce testować aplikację zapraszam do zapisania się na stronie http://getcloudvet.com/.
       
      Ucinając dywagacje o cenę, aplikacja ma być darmowa dla gospodarstw poniżej 35 sztuk bydła. Powyżej symboliczny abonament lub chamskie reklamy - opcja do wyboru  
       
       
    • Przez atomik
      zapraszam do dyskusji, 
      czy coś ktoś wie na temat ceny za styczeń w nowym roku ? bo już ploty różne chodzą, zapewne nie było jeszcze rady i jest to nie ustalone, chyba że ktoś ma pewną informację 
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez marconi965
      Witam, mam problem z mlecznoscią swoich krów. W tej chwili dojonych jest 9 krów (HF), dziennie mam tylko ok. 90l. mleka. Krowy dostają dziennie ok 15 kg kiszonki z kukurydzy, 10kg siana, 10 kg sianokiszonki, 3kg śruty zbożowej ( owies, jęczmień, pszenica, pszenżyto) oraz 1 kg. śruty rzepakowej. Czy miał ktoś podobny problem? Nie wiem czy popelniam błąd w żywieniu, czy to jest już problem w genetyce. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj