Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robert1226    1587

Kto tu jest świtem to nie będę nikogo obrarzał . zaś cena mleka powinna być zależna od parametrów a nie od ilości,bo dlaczego temu co mu klapki na oczy spadły i zawsze mu malo to mu się jeszcze dokłada ,a on juz niewie co jeszcze se do d-py przyczepic .

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tugarin32    1

Mlecz Wolsztyn oddział Damasławek 9500l tł.4  bi 3,4  1,08 zł brutto. Żenująco niska cena! A parametry zaniżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sierpc pewnie produkuje i sprzedaje w wiekszości na nasz rynek to i płaci dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowiarka    290

Sierpc pewnie produkuje i sprzedaje w wiekszości na nasz rynek to i płaci dobrze.

Tak w ogóle to witajcie. Podczytuję ten wątek od jakiegoś czasu i często mam ochotę coś napisać, więc wreszcie przebrnęłam przez rejestrację. Tak Sierpc głównie na nasz rynek robi produkty i mi cena w czasie całego kryzysu nie spadła poniżej 1,27 przy 24 000 litrów. Ostatnio dołożył nam premię w wysokości 3 groszy do każdego litra mleka wyprodukowanego w tym roku. I faktycznie to nie koniec, bo w listopadzie też będzie premia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

w umowie z mleczarnia jest zapis o 3 miesiecznym wypowiedzeniu ze skutkiem na koniec roku kalendarzowego ale nic nie ma mowy o potraceniu premi miesiecznej w wysokosci 20 gr, czy jest to zgodne z prawem   gdy w umowie z mleczarnia nie ma zapisu ze mleczarnia potraca z ceny  za mleko a rzeczywiscie potraca. kiedys przyszka kartka ze w okresie wypowiedzenia nie obowiazuje premia ale ja nic nie podpisywalem ani aneksy ani nic umowy a przeciez to ona najwazniejsza jest. Jak waszym  zdaniem wyglada ta sytuacja? Apropo ceny to  w Sdz dno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

mlekoma szuka bo mleka nie ma, płaciła po 60-70 groszy, jak ktoś się odezwał to na 3 miechy dawali stałą cenę. Ogólnie firma średnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosacki    11

w umowie z mleczarnia jest zapis o 3 miesiecznym wypowiedzeniu ze skutkiem na koniec roku kalendarzowego ale nic nie ma mowy o potraceniu premi miesiecznej w wysokosci 20 gr, czy jest to zgodne z prawem   gdy w umowie z mleczarnia nie ma zapisu ze mleczarnia potraca z ceny  za mleko a rzeczywiscie potraca. kiedys przyszka kartka ze w okresie wypowiedzenia nie obowiazuje premia ale ja nic nie podpisywalem ani aneksy ani nic umowy a przeciez to ona najwazniejsza jest. Jak waszym  zdaniem wyglada ta sytuacja? Apropo ceny to  w Sdz dno..

 za mleko masz płacone według cennika. W umowie może i nie ma, ale w cenniku jest, cennik może przewidywać ze w okresie wypowiedzenia nie przysluguja pewne dodatki

Edytowano przez kosacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol33    0

oddaje mleko do MLEKOMY jestem ogólnie zadowolony...ceny w kryzysie były podobne jak wszędzie teraz za 13tys litrów i 4,1 tł, 3,3 białko mam 1,33zł, od 4 miesięcy ciagle podwyszaja cene 5-8gr miesiecznie, podobno za miesiac listopad tez będzie podwyżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

oj ale to może inny oddział Mlekomy, ja miałem styczność z Mlekoma Przasnysz. Z tego wiem u nas kto się nie odezwał to jeszcze z miesiąc temu średnio było po 1 zł... na prawdę nawet koleś co jeździ jako przedstawiciel ma nie wesoło. Opowiadał sytuacje że pytał się szefa czemu taka niska cena itp to on w odpowiedzi spytał się czy chce jeszcze pracować :D także tego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Też dostaliście te beznadziejne faktury z Mlekovity? Strasznie nieprzejrzyste ale już tak podobno teraz będzie. Cena za październik pow 10.000 tł 3.95 bi 3.32 cena 1.29zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

oj ale to może inny oddział Mlekomy, ja miałem styczność z Mlekoma Przasnysz. Z tego wiem u nas kto się nie odezwał to jeszcze z miesiąc temu średnio było po 1 zł... na prawdę nawet koleś co jeździ jako przedstawiciel ma nie wesoło.   :D także tego... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek    248

Województwo podlaskie, Mlekpol Grajewo przy ilosci 19000 litrów, białko 3,4 tłuszcz 4,4, cena za październik 1,40 zł/l brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesus    1

Mi oferują z mlekowity 1.46 przy niecałych 30 tys litrów 3.3 białko 4.1 bez tłuszcz bez vatu oddział wysokie maz ale widzę że ta cena to tylko żeby przejść a potem to już sporo w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Heh a potem jak wszyscy :D   Mi za ok 20 tys wyszło po ok 1,38 zł    bi 3,56 % tł coś ok 4,4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
    • Przez kris14
      Witam wszystkich
       
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html
       
      Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez Robert_Mobile
      Witam wszystkich, 
      obecnie mamy w fazie testów oprogramowanie dla weterynarzy: http://getcloudvet.com/
       
      Jesteśmy w trakcie zbierania wymagań co do aplikacji mobilnej dla hodowców bydła, obecnie na liście mamy: 
      zarządzanie stada (dodawanie bydła przez skan kodu z kolczyka za pomocą aparatu), dodawanie wydarzeń (inseminacja, choroba, szczepionka, wycielenie) kalendarz stada - na podstawie informacji uzupełnionych w stadzie propozycje zasuszania, wycielenia etc. Co waszym zdaniem, zdaniem praktyków powinno się znaleść w aplikacji. 
       
      Jeżli ktoś chce testować aplikację zapraszam do zapisania się na stronie http://getcloudvet.com/.
       
      Ucinając dywagacje o cenę, aplikacja ma być darmowa dla gospodarstw poniżej 35 sztuk bydła. Powyżej symboliczny abonament lub chamskie reklamy - opcja do wyboru  
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj