Polecane posty

kamilrudy    7

kkuba@ jak dobrze pamiętam budowałeś nową oborę, zgadza sie?
co do tematu Spomlek 1.29 brutto kaz.2.45 tl.3.8 parametry słabe ale już rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

Patrzę że dużo oddaje do Baranowa :)
Mi wyszło 1,32 brutto
Ilość 14000
Białko 3,44
Tłuszcz 3,90

Edytowano przez emattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kto mi wytłumaczy wyniki z klasy somatyka 3000 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Osm Czarnków :) 1,17 brutto Biłako 3,2 tłuszcz 3,7 pow. 20 tys:) Jest juz dobrze oby juz nie spadła a taka niech sobie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilrudy    7

kkuba@ i jak zadowolony jesteś z nowego budynku? zdradź mi tajemnice jak osiągasz taką kazeinę, może jakieś wskazòwki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wymień stado na MO i SM albo rób krzyżowania. Są buhaje przekazujące w genach wyższą kappa kazeinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karror830    3

Przy zmianie dostawcy (przekazanie gospodarstwa) trzeba składać wypowiedzenie? Umowa z Piotrków Kujawski ale mam już dość robić za te grosze. Pytanie jak najlepiej zerwać umowę, wykorzystując fakt przekazania gospodarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilrudy    7

thomas2135@
całe stado to praktycznie mo, sm, smxhf lub moxh chodziło mi bardziej o jakąś recepture żywieniową ale to nie ten temat co :-) uderze we właściwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osm radomsko pow 6 tys tł 3,4 bi 2,8 . 0,95 zł .to jest kpina i piszą mi że  już cztery podwyżki zrobili razem o 16 gr ale tylko na tłuszczu . a tłuszcz poleciał z 4,0 na 3,4 .powie ktoś o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Ewidentny brak Energi u Ciebie skoro białko 2.8. Ja oddaje do Radomska i jestem pod ocena to wartości się u mnie zgadzają. U mnie parametry nie spadły po podwyżce za to cenna wzrosła. W Radomsku cena za tłuszcz i białko juz taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Łowicz poniżej 20tys   bi 3,47 tł 4,35   kontrola  1,16brutto

 

Jeszcze z jedna podwyzka i byłoby nie najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

dawno nie bylo tak zeby mlekpol placil mniej jak mlekovita czy spomlek czy inna mniejsza mleczarnia.Zawsze duzy tyl za piatnica ale 2msc bylo.Taraz kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

MLEKOVITA wie jak być numerem JEDEN na rynku.
 

Z tego co mi wiadomo od dwóch lat MLEKOVITA skupuje i przerabia naj więcej mleka w Kraju sprawdz sobie nawet w wiki.

Ale Spomlek naprawdę płaci świetnie jak czytam co tu forumowicze piszą .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze przepraszam . Czytałem ostatnio informacje i pisało co innego. Fakt źle zinterpretowałem naj szybciej rozwijająca się . Zwaracam honor . Fakt jest taki że ceny ida do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
    • Przez kris14
      Witam wszystkich
       
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html
       
      Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez Robert_Mobile
      Witam wszystkich, 
      obecnie mamy w fazie testów oprogramowanie dla weterynarzy: http://getcloudvet.com/
       
      Jesteśmy w trakcie zbierania wymagań co do aplikacji mobilnej dla hodowców bydła, obecnie na liście mamy: 
      zarządzanie stada (dodawanie bydła przez skan kodu z kolczyka za pomocą aparatu), dodawanie wydarzeń (inseminacja, choroba, szczepionka, wycielenie) kalendarz stada - na podstawie informacji uzupełnionych w stadzie propozycje zasuszania, wycielenia etc. Co waszym zdaniem, zdaniem praktyków powinno się znaleść w aplikacji. 
       
      Jeżli ktoś chce testować aplikację zapraszam do zapisania się na stronie http://getcloudvet.com/.
       
      Ucinając dywagacje o cenę, aplikacja ma być darmowa dla gospodarstw poniżej 35 sztuk bydła. Powyżej symboliczny abonament lub chamskie reklamy - opcja do wyboru  
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj