Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fireseba    224

SM Spomlek

 

kazeina: 2,66

tłuszcz: 4,52

ilość: pow. 8tys.

cena brutto: 1,12zł

 

Co niektórzy cierpią na niedobór deszczu a u nie nie ma kiedy kosić traw bo pogoda taka że pada i zapowiada się że będzie padać- chętnie się zamienię na jakiś czas  :lol:  :(

 

ty masz co kosić

 

Mlekpol brak wypłaty, brak faktury


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    856

@fireseba nie tylko u Ciebie. Może przez ten długi weekend majowy pracownicy się ociągają z wypłatami i fakturami. Ale czegoś takiego to chyba jeszcze nie było aby do 11 włącznie wypłaty nie dostać


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

jeśli 10 wypada w piątek to kasa w poniedziałek zawsze tak jest, teraz chyba 10 musi być w pierwszy dzien tygodnia by przelew poszedł.


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

 Oj tam ,oj tam ;)  narzekacie o jeden dzień poślizgu,Suwałki akurat zapłaciły za pierwszą połowę marca ze swojej łaskawości [początek 60 groszy],a stycznia chyba w Suwałkach  [w mleczarni]   w tym roku nie było,a może był :blink: ,,przegapili :blink: ,a może ta zaraza rozeszła się i na banki  [ o styczniowej wypłacie nie słyszeli] :blink: ,a jak Grajewo przejmie i wejdzie to w nawyk :blink: ,hobby musi kosztować :blink: ,a może optymistyczniej     dobrze że choć dziki kukurydzy ,,polnują''.jak wyłapie rządek to i z 200 m bez nawigacji utrzyma linię prostą,a przy lampkach solarnych [nawet tych zmieniających kolory],podchodzą jak na telewizję :blink:  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winteradam    1

Dostałem pismo tydzień temu o obniżce ceny za kwiecień o 8 gr-dostałem fakturę gdzie poszło o 15 gr w dół,cena obecna przy 9000 L -0,72 netto-POLMLEK GOŚCINO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Mlekpol Mrągowo około 20 tyś 1,175 zł brutto dla vatowca

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr78j    13

Grupa POMORZE pow. 10000 l. t
Grupa POMORZE pow.10000 litr. tłuszcz 4.10 białko 3.05 cena 0.80 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

O ... Jakie ceny... Dobrze że my w maju zeszłego roku zakończyliśmy tą zabawę a potem wszystkie krówska sprzedaliśmy i przynajmniej o tyle mniej nerwów... 

Przepraszam że pytam, ale te ilości, 20.000 litrów i podobne to rocznie czy miesięcznie (nie mam za dużego doświadczenia)?  :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burtek    4

Grupa POMORZE pow. 10000 l. t

Grupa POMORZE pow.10000 litr. tłuszcz 4.10 białko 3.05 cena 0.80 zł brutto

 

1000 l tłuszcz 3,80 białko 3,11 cena 1,01 zł brutto SM Mlekovita

 

Przy tylu litrach taka cena? Gdzie wy to mleko oddajecie? U mnie kwiecień to najsłabszy miesiąc bo wycielenia się zaczynają. Ale taka cena to poniżej opłacalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

O ... Jakie ceny... Dobrze że my w maju zeszłego roku zakończyliśmy tą zabawę a potem wszystkie krówska sprzedaliśmy i przynajmniej o tyle mniej nerwów... 

Przepraszam że pytam, ale te ilości, 20.000 litrów i podobne to rocznie czy miesięcznie (nie mam za dużego doświadczenia)?   :mellow:

 

miesięcznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karror830    3

Lacpol Piotrków Kujawski pow. 15000 l bi 3,1 Tl 3,8 0,78zl brutto
Lacpol Piotrków Kujawski pow. 15000 l bi 3,1 Tl 3,8 0,78zl brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie przy braku wszystkiego i wszystkich parametrów białko .2.9 tłuszcz 3.8 produkcja 12000 cena 1.06zł z VAT Mlekovita Działdowo  najgorsze jest to że mam mnóstwo wycieleń i zero pasz obiętościowych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markus    27

Spomlek

białko 3,47

tluszcz 4,01

ilosc 30 tys l

1,18 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikaro    7

Mlekpol Grajewo

przedział 30000 - 50000 litrów

tłuszcz - 3,64%

białko - 3,25%

cena - 1,1897 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446
Napisano (edytowany)

U mnie przy braku wszystkiego i wszystkich parametrów białko .2.9 tłuszcz 3.8 produkcja 12000 cena 1.06zł z VAT Mlekovita Działdowo najgorsze jest to że mam mnóstwo wycieleń i zero pasz obiętościowych ....

Ja bym tylko dla tych kupiła wysłotek, siana itp, bo one na to zarobią, jak nie to wyjadą. Reszte poniżej 20 l (po szczycie!) na słomę i rzepak(na wzrost ciąży) to w najgorszym przypadku się zasuszą, ale nic im nie będzie.

Edytowano przez przezuwaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jesienią poszła informacja, że Mlekovita i Hochland w Baranowie mieli wzpółpracować. Hochland miał produkować pod logiem swoik i Mlekovity a tymczasem dzisiaj dopiero zauważyłem, że na zakładzie wisi logo Mlekovita. Coś chyba rozbudowali, bo więcej zbiorników stoi. A i pod dachem stała zdaje. się cysterna President. Od nich też skupują? Oddaje ktoś do Presidenta? Jaką macie cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Dla Mlekowity skupuje też Korczew. Przyjęli tych co im Kosów Lacki wypowiedział umowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
    • Przez kris14
      Witam wszystkich
       
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html
       
      Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez Robert_Mobile
      Witam wszystkich, 
      obecnie mamy w fazie testów oprogramowanie dla weterynarzy: http://getcloudvet.com/
       
      Jesteśmy w trakcie zbierania wymagań co do aplikacji mobilnej dla hodowców bydła, obecnie na liście mamy: 
      zarządzanie stada (dodawanie bydła przez skan kodu z kolczyka za pomocą aparatu), dodawanie wydarzeń (inseminacja, choroba, szczepionka, wycielenie) kalendarz stada - na podstawie informacji uzupełnionych w stadzie propozycje zasuszania, wycielenia etc. Co waszym zdaniem, zdaniem praktyków powinno się znaleść w aplikacji. 
       
      Jeżli ktoś chce testować aplikację zapraszam do zapisania się na stronie http://getcloudvet.com/.
       
      Ucinając dywagacje o cenę, aplikacja ma być darmowa dla gospodarstw poniżej 35 sztuk bydła. Powyżej symboliczny abonament lub chamskie reklamy - opcja do wyboru  
       
       
    • Przez atomik
      zapraszam do dyskusji, 
      czy coś ktoś wie na temat ceny za styczeń w nowym roku ? bo już ploty różne chodzą, zapewne nie było jeszcze rady i jest to nie ustalone, chyba że ktoś ma pewną informację 
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez marconi965
      Witam, mam problem z mlecznoscią swoich krów. W tej chwili dojonych jest 9 krów (HF), dziennie mam tylko ok. 90l. mleka. Krowy dostają dziennie ok 15 kg kiszonki z kukurydzy, 10kg siana, 10 kg sianokiszonki, 3kg śruty zbożowej ( owies, jęczmień, pszenica, pszenżyto) oraz 1 kg. śruty rzepakowej. Czy miał ktoś podobny problem? Nie wiem czy popelniam błąd w żywieniu, czy to jest już problem w genetyce. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj