Polecane posty

kamil0qwe    15

Lacpol najgorsza mleczarnia, cena tak niska że aż wstyd pisać. Czy jakiś inna mleczarnia mogła by odbierać mleko poniżej 5000l z powiatu płońskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollnik83    5

OSM Koński białko 3.25 tłuszcz 4.10 ilość litrów 4650 cena 0.94 zł Brutto ;[ szkoda słów!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Najpierw to kup sobie trochę rozumu - może przestaniesz takie durnoty wypisywać...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

@chudy 1217 aleś zabłysną tym swoim postem a pokaż mi dziedzinę w dzisiejszych czasach gdzie zarabiasz dobre pieniadze co na pszenicy masz kokosy czy na trzodzie ja krów nie trzymam a wspołczuje mleczarzą 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

Piątnica cena bez zmiany po dzisiejszej radzie. Nie piszę ile ale co niektórzy muszą sprzedać dwa litry na mój jeden...nie ma sprawiedliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

W chwili obecnej nie mam zamiaru się rozwijać ani tym bardziej korzystać z MGR. Starczy mi to co mam maszyny też mam ok więc nie widzę potrzeby kupowania nowego ciągnika czy beczki tylko z takiego powodu że sąsiad kupuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwisek    4

Panowie koniec interesu na krowach. Komornicy w akcji, ale nie martwcie się . Zwiększajcie stada i kupujcie nowe john deeery i hollandy, będzie co kupować od komornika :)

pocaluj nas w pompke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekRolnik    3039

Panowie koniec interesu na krowach. Komornicy w akcji, ale nie martwcie się . Zwiększajcie stada i kupujcie nowe john deeery i hollandy, będzie co kupować od komornika :)

 

Po pierwsze to Chudy weź trochę ogarnij się, widać, że komuś czegoś zazdrościsz lub sam się przejechałeś na tym i teraz szukasz winy w całym.

po drugie nie lubię jak ktoś wrzuca wszystkich do jednego worka. 

a po trzecie to kto z głową prowadzi gospodarstwo rolne to nigdy do tej osoby nie zawita komornik :)

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Piątnica cena bez zmiany po dzisiejszej radzie. Nie piszę ile ale co niektórzy muszą sprzedać dwa litry na mój jeden...nie ma sprawiedliwości

 

Po zakazie karmienia soi gmo koszt produkcji o wiele wzrósł?

Nie piszcie że lacpol taki zły, rotr ostro z nim rywalizuje...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Soja bez gmo jest bodajże z 400 zł/t droższa na tonie, więc są to śmieszne różnice w porównaniu z różnicą ceny w piątnicy, droższą zmianą jest zapewne pełnoporcjówka(granulki) bo zapewne droższa jest z 200 zł/t a tego idzie trochę więcej niż soi, ale to tylko takie teoretyzowanie, gorzej będzie jak firmy wyczują zysk na tym i że dostawcy z piątnicy muszą to kupować i cena skoczy z 20% do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankeson    48

W chwili obecnej nie mam zamiaru się rozwijać ani tym bardziej korzystać z MGR. Starczy mi to co mam maszyny też mam ok więc nie widzę potrzeby kupowania nowego ciągnika czy beczki tylko z takiego powodu że sąsiad kupuje. 

Drogi kolego pokaż jakiś kwit na udowodnienie swojego  wpisu, bo też odstawiamy podobną ilość do tej samej spółdzielni i cena jest diametralnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

Zetorr po Twojej wypowiedzi inteligencji nie widać ;)

 

po Twojej fotce przepelnionej photoshop-em badz po prostu skradzionej z neta tez nie ;) zetorr podszedl do tej wypowiedzi emocjonalnie i nie ma co mu sie dziwic bo wszystko ma swoje granice, cierpliwosc tez.  Wypie...lic z tego forum  niespelna rozumu, zawistnego i plujacego jadem CHUDY1217, bo caly czas nawija to samo czyli farmazony ktore nie wnosza nic do tematu a wrecz prowokuja i stwarzaja nerwowa atmosfere tu na forum w tym i tak ciezkim i nerwowym okresie na rynku mleka. Do pewnego czasu bylo to smieszne, ale teraz zaczelo robic sie wrecz zenujace dlatego koniec tej ignorancji. Apeluje do moderatorow o interwencje i pytam gdzie jestescie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

Absolutnie nie jestem fanem wypowiedzi  Chudego 1217,ale jak tak trochę pomyśleć i jak tak z boku ustaći sprawie spojrzeć to może i ma trochę racji.   Dyskusja tak jak za komuny jeden staje na mównicy a reszta przyklaskuje bo jest to według ideologii,i jej linii nic nie daje,dobrze jak ktoś stanie z boku i szuka ,,dziury w całym'',trochę wtedy człek wyjrzy poza klapki ,szerzej spojrzy na problem i w przyszłości mniej rozczarowań.   Sudowia  Suwałki do 5000l   4,3 tł,białko 3,1,somatyka 200,      0,7 zł minus wszelkie potrącenia na udziały , fwp,na łapkę wychodzi ok 65 gr      [cena x litry- potrącenia]


  Przepraszam do 3000l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    531

Panowie koniec interesu na krowach. Komornicy w akcji, ale nie martwcie się . Zwiększajcie stada i kupujcie nowe john deeery i hollandy, będzie co kupować od komornika :)

To jest polska mentalność!! Już byś się chłopie nie odzywał lub wytrzyj gile spod nosa bo nie wiesz o czym piszesz. Nie przejmuj się ale jest tak że to o czym piszesz  wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą. U nas jest tak że jak sąsiad ma 5 krów więcej to polak nie pomyśli co zrobić aby powiększyć  stado o te 5 krów i mieć tyle co sąsiad tylko myśli co zrobić aby mu te 5 krów padło i żeby miał tyle co ja. Masakra takim czymś ta polska jeszcze wieki będzie tkwić w tym gównie. Żydzi bardzo prężnie się odradzają ale mają zasady jak się komuś noga podwinie to wszyscy raz go ratują!!!!! a u nas jest tak że wszyscy biją brawo cieszą się i piją za to wódkę że sąsiada licytują wstyd mi za takich "polaków" !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Piątnica przy ilości około 17000 L na miesiąc 1,55 zł powyżej 20000L jest cena wyzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
    • Przez kris14
      Witam wszystkich
       
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html
       
      Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez Robert_Mobile
      Witam wszystkich, 
      obecnie mamy w fazie testów oprogramowanie dla weterynarzy: http://getcloudvet.com/
       
      Jesteśmy w trakcie zbierania wymagań co do aplikacji mobilnej dla hodowców bydła, obecnie na liście mamy: 
      zarządzanie stada (dodawanie bydła przez skan kodu z kolczyka za pomocą aparatu), dodawanie wydarzeń (inseminacja, choroba, szczepionka, wycielenie) kalendarz stada - na podstawie informacji uzupełnionych w stadzie propozycje zasuszania, wycielenia etc. Co waszym zdaniem, zdaniem praktyków powinno się znaleść w aplikacji. 
       
      Jeżli ktoś chce testować aplikację zapraszam do zapisania się na stronie http://getcloudvet.com/.
       
      Ucinając dywagacje o cenę, aplikacja ma być darmowa dla gospodarstw poniżej 35 sztuk bydła. Powyżej symboliczny abonament lub chamskie reklamy - opcja do wyboru  
       
       
    • Przez atomik
      zapraszam do dyskusji, 
      czy coś ktoś wie na temat ceny za styczeń w nowym roku ? bo już ploty różne chodzą, zapewne nie było jeszcze rady i jest to nie ustalone, chyba że ktoś ma pewną informację 
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez marconi965
      Witam, mam problem z mlecznoscią swoich krów. W tej chwili dojonych jest 9 krów (HF), dziennie mam tylko ok. 90l. mleka. Krowy dostają dziennie ok 15 kg kiszonki z kukurydzy, 10kg siana, 10 kg sianokiszonki, 3kg śruty zbożowej ( owies, jęczmień, pszenica, pszenżyto) oraz 1 kg. śruty rzepakowej. Czy miał ktoś podobny problem? Nie wiem czy popelniam błąd w żywieniu, czy to jest już problem w genetyce. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj