Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nightmare    81

moja mleczarnia jedna z najslabiej placacych w kraju, zapowiedziala koniec obnizej, obecnie cena dla dostawcow kilka tys litrow miesiecznie 80 pare gr. te 60 gr to chyba sporadyczne przypadki drobnych rolnikow noszacych mleko do zlewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    597

W takim razie ja jestem sporadycznym przypadkiem. niecałe 3000l, 64 gr/l za luty, boję się co będzie za marzec, szkoda gadać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

To weź sie do roboty i pamietaj, nie interesuje cie mniej niz 10 tys miesiecznie. Znajac twoja mleczarnie juz bedziesz zaszeregowany w rubryce ponad 80 gr i bardzo wazne: kup schladzalnik. Za to pluis 10 groszy dla tych najmniejszych

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabian    1

Na Global Daily Trade dzisiaj 2,1% plus. Zawsze to coś, ostatni rok nie wiele było sesji na plusie. Ser mocno do góry +10%, masło-2%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Jakoś ostatnio też było na lekkim plusie a tu ceny surowca spadły. Myślałem że choć cena się utrzyma a u nas panowie prezesi ciągłe spadki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

mlekoma przasnysz, 80 gr, 13 tysi i wprost mówię że przez kolejne dwa miesiące może polecieć nawet o 15 groszy, masakra bo inne mleczarnie które płacą koło 1,0 - 1,1 za ta ilość i parametry nie przyjmują. także masakra że ja pier... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

Sudowia dwie ostatnie wypłaty to,pierwsza grudzień i pierwsza luty,ciekawe gdzie wsra.. półtora miesiąca,może ktoś ,coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Dziś przyszedł cennik z mlekpolu tak jak u kolegi @mikaro... Teraz się zastanawiam czy kierowcy mogą wpychac produkty ich dla gospodarzy?? Dziś następna partia śmietany, nie dobrego jogurtu pitnego i ser pol tłusty... Się nie pyta czy ja chce czy nie ale daje każe się podpisać i cześć. Oni mają takie prawo???


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

a u nas w mleczarni mleka im brakuje a cena bida bo 90gr brutto  za 3.4 i 4.5 przy 4tys a co kilka dni cysterna z innej mleczarni bo po co od rolnika drozej kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Ha ha. Po 80 groszy i bida :)


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

Dziś przyszedł cennik z mlekpolu tak jak u kolegi @mikaro... Teraz się zastanawiam czy kierowcy mogą wpychac produkty ich dla gospodarzy?? Dziś następna partia śmietany, nie dobrego jogurtu pitnego i ser pol tłusty... Się nie pyta czy ja chce czy nie ale daje każe się podpisać i cześć. Oni mają takie prawo???

 

jogurt pitny dobry byl tylko zamiast czerwonej pomaranczy na opakowaniu tiramisu bylo w srodku;D od 1 kwietnia zaczyna wchodzic cena A i B. wiec bedzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Jest plan jak płacić więcej za mleko nawet 20%!!! Wystarczy tylko przerobić część mleka na wodę i sprzedać w biedronce po cenie Żywca Zdrój (1.76zł) dzięki tamu będzie mniej mleka na rynku i cena wzrośnie! I kto tu powinien być dyrektorem skupu? B) :):D 


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Karol 323
To "dożywianie" na siłę jest poniżej krytyki (mlekpol), w lutym zakupy w sklepie firmowym na 200zł, za dwa dni niespodzianka torba pełna żółtego sera, po nocach mi się śni ten ser :P mogli by przynajmniej zapytać... Czerwona pomarańcza też bokiem wychodzi, 3 dni do konca daty ważności. Zamiast ruszyć głową puścić może po wioskach obwoźne sklepy firmowe, może coś by ruszyło, ale łatwiej chłopu wcisnąć.
Dwie krówki już pojechały, w lutym 8t zboża kupione, w sobotę jadę po 5 byczków. Na maj 6 jałówek do wcielenia, może ktoś chętny?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    597

Kolego marju12, doceniam poczucie humoru. Schładzalnik mam od dobrych 10 lat. A co do wypłat w Sudowii, to podobno i styczeń ma przyjść, tylko później, takie szmery bajery robią teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

A panowie jak wychodzi teraz cena mleka w Bakomie powyżej 6tys.l? Bo Lacpol do bankructwa doprowadzi mnie... 


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Mlekovita Wys Maz  24tys litrów bi. 3,2   tł 4,1   1,23 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Łowicz niecałe 20tys      bi 3.23   tł 4,33 kontrola   1.01 brutto vat

Minus udziały wychodzi 0.97gr na ręke można sie modernizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
    • Przez kris14
      Witam wszystkich
       
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html
       
      Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez Robert_Mobile
      Witam wszystkich, 
      obecnie mamy w fazie testów oprogramowanie dla weterynarzy: http://getcloudvet.com/
       
      Jesteśmy w trakcie zbierania wymagań co do aplikacji mobilnej dla hodowców bydła, obecnie na liście mamy: 
      zarządzanie stada (dodawanie bydła przez skan kodu z kolczyka za pomocą aparatu), dodawanie wydarzeń (inseminacja, choroba, szczepionka, wycielenie) kalendarz stada - na podstawie informacji uzupełnionych w stadzie propozycje zasuszania, wycielenia etc. Co waszym zdaniem, zdaniem praktyków powinno się znaleść w aplikacji. 
       
      Jeżli ktoś chce testować aplikację zapraszam do zapisania się na stronie http://getcloudvet.com/.
       
      Ucinając dywagacje o cenę, aplikacja ma być darmowa dla gospodarstw poniżej 35 sztuk bydła. Powyżej symboliczny abonament lub chamskie reklamy - opcja do wyboru  
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj