Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotrass    14

poziomka  widze ze lubisz sobie donies i chyba jestes przedstawicielem tego najgorszego sortu :)  :D  :D  :D  :D taki  zarcik :)

co do moderatorow oni tu sie do niczego nie nadaja wiec daj sobie spokoj.

 

wzywam zeby pisac o cenach  u nas wiadomo ze bedzie obnizka ja stawiam ze  do 80 gr litr czyli o 8 gr :(

 u ans mialbys ceno 1,13brutto dla ryczaltowca przed obnizka 

 To cena w lowiczu czy wieluniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgpmkam   
Gość sgpmkam

grudziadz lokalnie 3.46bialko 4.1tl litrarz pow 20tys 1.141brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1171

Witam mlekpol 10 gr w dol podobno to nie koniec mysle ze nowy prow i te 10 % wzrostu wykończy nas a znając życie każdy zwiększy 15 i będzie du.. Zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    531

Już jest tragedia na rynku mleka a KOD nie demonstruje dlaczego? haha polskie realia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2989

Już jest tragedia na rynku mleka a KOD nie demonstruje dlaczego? haha polskie realia 

 

Bo nie jest zagrożony stołek żadnego urzędasa.... Ważniejsza jest ochrona komunistów i pochodnych niż rolnika.....

 

A czy muszą tak straszyć ciągle w agrobiznesie że cena mleka spadnie do 70 gr?

Edytowano przez kris91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Witam mlekpol 10 gr w dol podobno to nie koniec mysle ze nowy prow i te 10 % wzrostu wykończy nas a znając życie każdy zwiększy 15 i będzie du.. Zimna

A kogo stać na ten nowy prow? Co z tego że ludzie zwiększą produkcję o 15% skoro już nie jeden z nas nie wychodzi na 0. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1783

Nuticia krotoszyn -35% za mleko ponad to co się oddało w ubiegłym roku

w ogole czy takie zmiany reguł gry w czasie gry są zgodne z prawem? moze ktoś zainteresowałby się tym bo to powoli staje się straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    294

Mariu12 juz przestań z tymi kredytowcami, tak jedziesz po kazdym kto go brał. Patrz siebie a nie innych, bo nie kazdy co bral kredyt siedzi teraz i boi sie następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwisek    4

wspolczuje kredytowca pewnie maja juz dobrze w majtkach :(

ja mam 5tys miesiecznie rat a gacie mam czyste ty kolego zalosnie sie powtarzasz od pol roku z tym gnojeniem pewnie tam jakis sasiad idzie osrto a tobie zal dupsko sciska mam i ja na wiosce kilku takich patyrakow co za gierka uleputal jakis chlewik a teraz chodzi i narz4eka tyko i z baniko na roweze 30l mleka wiezie a ja miewam sie dobrze i taki gnuj morze tylko z bolem dupska na moje maszyny popatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

Panowie ale po co komu ubliżać od gnoi ??? wszyscy jesteśmy rolnikami a marju12 widzę ze nikomu nie ubliżył więc po co taki język ??

Napisał to co myśli i ma do tego prawo jak i wy , ale ubliżanie sobie można darować.Kolejna sprawa maszyny to nie wszystko bo po co komu maszyny za kilkaset tysięcy na gospodarstwo które tego nie potrzebuje ??? Też w życiu nie każdy ma równy start bo niektórzy po rodzicach zostaną kilkadziesiąt hektarów albo i kilkaset i też rżną z siebie pana ale to nie jego zasługa , a inny zostanie  kilka czy kilkanaście i też musi na nim pracować. Opłacalność jest większa im jest tych hektarów więcej więc i stać takiego na drogie maszyny ale to nie znaczy ze jest lepszy od tego co ma mniej pieniędzy i hektarów .Szanujmy się bo jesteśmy wszyscy ROLNIKAMI a do tego robimy w tym samym sektorze. A kto nas będzie szanował jeśli sami się nie będziemy szanować ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
devar    10
Tak dość z tym bluzganiem bo to tylko świadczy o kulturze danej osoby. Ten co ma kilkanaście hektarów mimo braku korzystania z modernizacji bardzo często trzyma się całkiem nieźle. A ten co wziął dofinansowania bo kryteria tak były sformułowane to nie ma tak naprawdę czym się szczycić bo to nie jest jego praca tylko po prostu łut szczęścia.
  U mnie w okolicy byli gospodarze którzy mieli kilka razy więcej ziemi ode mnie i ledwo przędli. Prawie nic nie produkowali. A teraz nagle porobili się wielkimi panami, ale to nie jest ich zasługa tylko niesprawiedliwych unijnych kryteriów.
cleardot.gif

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    913

Nie wyobrażam sobie dojenia za 1 zeta

Nie długo i Ciebie czeka dojenie za 90 gr :)

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Mlekovita za marzec bez zmian .

 

Potwierdzam, a jeszcze kilka dni temu kilka osób głosiło tutaj tezę o obniżce 10 czy 5 gr także w te plotki to naprawdę szkoda wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

W oddziałach też czy w centrali? Do was też przyszło pismo że o bieżących wynikach będą smsami informować? Ma ktoś cennik z Trzebowniska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

O jakich wynikach?

O bakteriach i somatyce jeśli przekroczy limity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
    • Przez kris14
      Witam wszystkich
       
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html
       
      Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez Robert_Mobile
      Witam wszystkich, 
      obecnie mamy w fazie testów oprogramowanie dla weterynarzy: http://getcloudvet.com/
       
      Jesteśmy w trakcie zbierania wymagań co do aplikacji mobilnej dla hodowców bydła, obecnie na liście mamy: 
      zarządzanie stada (dodawanie bydła przez skan kodu z kolczyka za pomocą aparatu), dodawanie wydarzeń (inseminacja, choroba, szczepionka, wycielenie) kalendarz stada - na podstawie informacji uzupełnionych w stadzie propozycje zasuszania, wycielenia etc. Co waszym zdaniem, zdaniem praktyków powinno się znaleść w aplikacji. 
       
      Jeżli ktoś chce testować aplikację zapraszam do zapisania się na stronie http://getcloudvet.com/.
       
      Ucinając dywagacje o cenę, aplikacja ma być darmowa dla gospodarstw poniżej 35 sztuk bydła. Powyżej symboliczny abonament lub chamskie reklamy - opcja do wyboru  
       
       
    • Przez atomik
      zapraszam do dyskusji, 
      czy coś ktoś wie na temat ceny za styczeń w nowym roku ? bo już ploty różne chodzą, zapewne nie było jeszcze rady i jest to nie ustalone, chyba że ktoś ma pewną informację 
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez marconi965
      Witam, mam problem z mlecznoscią swoich krów. W tej chwili dojonych jest 9 krów (HF), dziennie mam tylko ok. 90l. mleka. Krowy dostają dziennie ok 15 kg kiszonki z kukurydzy, 10kg siana, 10 kg sianokiszonki, 3kg śruty zbożowej ( owies, jęczmień, pszenica, pszenżyto) oraz 1 kg. śruty rzepakowej. Czy miał ktoś podobny problem? Nie wiem czy popelniam błąd w żywieniu, czy to jest już problem w genetyce. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj