Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

<p>

Już spokój. Takie wyliczanki nikomu nie pomogą. Dziś potrzebny jest nam eksport. Polacy mię zjedzą wszystkiego co wyprodukujemy. Im więcej eksportujemy tym lepiej dla nas. Że strony mlekpolu SM MLEKPOL DRUGĄ NAJWIĘKSZĄ FIRMĄ SPOŻYWCZĄ W POLSCE! Opublikowano: środa, 13, styczeń 2016 10:52 | Drukuj | Email Zaszczytne 2 miejsce spośród 1200 firm spożywczych w Polsce, zajęła spółdzielnia mleczarska MLEKPOL z Grajewa. Zestawienie przygotowała redakcja serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownia gospodarcza Bisnode. Ranking powstał na podstawie analizy przychodów firm w latach 2014 i 2013. SM MLEKPOL z imponującym wynikiem ponad 3,5 mld zł. przychodu w 2014 r. wysunął się na czoło listy największych firm spożywczych w Polsce. Zestawienie zdominowały firmy sektora przetwórstwa mięsnego, browary i mleczarnie. Ranking 1200 największych firm spożywczych w Polce został opracowany w grudniu 2015 r.

 </p>
<p>http://rankingi.wprost.pl/200-najwiekszych-firm   http://www.forummleczarskie.pl/FIRMY/TOP/</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

podobno mlekovita planuje kolejne obniżki po 5gr w lutym i marcu. wesoło... a ja pytam kolejny raz gdzie krzykacze co ok rok temu wyprowadzili rolników na pokaz  mody tzn pokaz nowych ciągników i bezsensowny rajd pod warszawę, dziś ceny mleka w dół i co cisza...wieprzowina na dnie asf szaleje i cisza...

Nowa władza coś dopomoże... Już dają 500 na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t1987    1

dopomoże 0.015gr do litra. śmieszne to jest. mam nadzieje ze na takiej pomocy nie skończy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Panowie a jaka jest sytuacja jak wejdę pod ocenę (bardzo mozliwe) np przyjadą zrobią mi próbę i wyjdzie mi białko 3,5 a w mleczarni wychodzi mi teraz 3,1 to co z tym fantem wyjdzie, dołoży mi mleczarnia czy jak? Jest sens kłócić się z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12186

daj do zbadania komus znajomemu kto odstawia do innej mleczarni gdzie jest wmiare żetelnie u mnie wyniki z federacj niewiele różnią się z tymi z mleczarni (np białko3,55 3,53)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    29

A co mleczarnie obchodzą parametry z oceny. Biorą swoją próbkę i płacą ci za te wyniki jakie im wyszły. Jak się nie zgadzają z wynikami z oceny to raczej nic z tym nie zrobisz. 

  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarkoo    1

No niestety ocene warto mieć i wiedzieć co i jak sie ma ale co do mleczarni nie bd brała wyników z oceny niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

A mam pytanie tylko trochę nie na temat chce zakupić wagę do gospodarstwa i czy taka jak w linku nadaje się? Jest ona podwieszana.

allegro.pl/waga-uchylna-do-zywca-lub-bydla-i5950505088.html#thumb/8
Sory ze nie w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarkoo    1

A prosze bardzo  PPHU "Morpol" Sp.j. Morawscy ogólnie to planujemy odejść od nich tylko gdzie bo w naszej okolicy to jedynie Sierpc i ewentualnie Łowicz. Okolice Lipna-Włocławka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

a Sierpc jak płaci? Kiedyś znajomy mi się chwalił że całkiem całkiem, ciekawe jak teraz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

Kolego Jarkoo skąd jesteś? Bo to również moje okolice ;-) przeniosłem się do sierpca od listopada, jak na razie nie narzekam, trzeba pilnować somatyki. Za grudzień wyszło po 1, zq 7 tys litrów z premia noworoczna 4 grosze, w listopadzie i październiku premia 12 gr była. Każdy chciałby do sierpca tylko ze Sierpc podobno już nie przyjmuje nowych dostawców ponieważ i tak mają za dużo mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarkoo    1

Witam Ciebie loik92 także chce do Sierpca ale słyszałem ze juz nie biora został Łowicz bo Lipno czy Kesem Włocławek to lipa. A jestem z gminy Wielgie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabrowskit    228

Potwierdza ktoś informacje ze w Mlekpolu cena w dół 8gr od przyszłego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk4427    1

bakoma ilość nie całe 6000 litrów białko 3,8 tłuszcz 4,8 cena 1,1264 zł dla ryczałtowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

OSM Żuromin cena w dól ponad 10gr. Sierpc przejął sporo dużych dostawców z Rypina i nie bardzo chcą przyjmować

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587
Napisano (edytowany)

Jak to gdzie krzykacze ; nie mają czasu bo siedzą w sejmie,senacie i w rządze

podobno mlekovita planuje kolejne obniżki po 5gr w lutym i marcu. wesoło... a ja pytam kolejny raz gdzie krzykacze co ok rok temu wyprowadzili rolników na pokaz mody tzn pokaz nowych ciągników i bezsensowny rajd pod warszawę, dziś ceny mleka w dół i co cisza...wieprzowina na dnie asf szaleje i cisza...

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

żadnej obniżki w Mlekpolu za styczeń nie będzie ale za luty już może być- pewne info

prawdopodobnie ma być wprowadzenie pewnego rodzaju kwotowania w celu zmniejszenia ilości mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mlekovita oddział Sanok tł. 5,03 bi. 3,54 cena 1.01 netto!!! mleka co prawda tylko niecałe 3 tysiące litrów bo zdecydowana wiekszość kórw zasuszona ale cena i tak porażka. Mówiło sie o obniżce 5 gr a mi to wygląda na obniżkę 10gr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
    • Przez kris14
      Witam wszystkich
       
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html
       
      Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez Robert_Mobile
      Witam wszystkich, 
      obecnie mamy w fazie testów oprogramowanie dla weterynarzy: http://getcloudvet.com/
       
      Jesteśmy w trakcie zbierania wymagań co do aplikacji mobilnej dla hodowców bydła, obecnie na liście mamy: 
      zarządzanie stada (dodawanie bydła przez skan kodu z kolczyka za pomocą aparatu), dodawanie wydarzeń (inseminacja, choroba, szczepionka, wycielenie) kalendarz stada - na podstawie informacji uzupełnionych w stadzie propozycje zasuszania, wycielenia etc. Co waszym zdaniem, zdaniem praktyków powinno się znaleść w aplikacji. 
       
      Jeżli ktoś chce testować aplikację zapraszam do zapisania się na stronie http://getcloudvet.com/.
       
      Ucinając dywagacje o cenę, aplikacja ma być darmowa dla gospodarstw poniżej 35 sztuk bydła. Powyżej symboliczny abonament lub chamskie reklamy - opcja do wyboru  
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj