Polecane posty

Cichy94    102
Lubuskie okolice Zielonej Góry hurtownia i handlarze dają mi 10zł /15kg. Do sklepów i stołówek 12zł /15kg.

Wiadomość z agroFakt.pl

mszk8    121

A jak u was z rdzawą plamistością miąszu w irdze?

"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

ZYLA    629

Opyliłem dziś trochę Irgi i Vinety po 9 zł lokalnemu handlarzynie. 

pawelol111    1039
Rdza sie trafia. Przed żniwami polało i tam gdzie woda spłynęła ziemniaki zaczeły budować odrosty i są rdzawe.

racyl    2183
1 godzinę temu, pawelol111 napisał:

Rdza sie trafia. Przed żniwami polało i tam gdzie woda spłynęła ziemniaki zaczeły budować odrosty i są rdzawe.

polej spożywczym odrdzewiaczem coca colą 😁

przemol87    82
19 godzin temu, bools napisał:

jaka cena w domu w łodzkim teraz jest ? 

Zależy od odmiany 7-9zl worek, żółty  4+

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Azor07    360

Koledzy jak to jest z pobieraniem próbek ziemniaków przez Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa ? Nie jestem nigdzie zarejestrowany bo nie wywożę ziemniaków na giełdy itd. większość spasam bydłem ,a dziś były panie i pobrały próbki ziemniaków Vineta bo u kogoś znaleźli chorobę bakteryjną (Bakterioza pierścieniowa ziemniaka) ,a że brałem sadzeniaka z centrali to mieli moje dane . Ziemniaki z domu małe ilości 8zł 15kg Świętokrzyskie .

Azor07    360

Właśnie tak sobie później pomyślałem ,ale mnie zaskoczyli tą kontrolą . Jeśli coś wyjdzie to będę wiedział i nie będę sadził .

pawelol111    1039
Nie takie wałki ludzie robią. Ma 5 ha, zgłasza hektar uprawy a jak kontrola to pokazuje przyczepe zwaloną w garażu.
  • Like 1

Marl    54
Dnia 4.10.2018 o 17:46, Azor07 napisał:

Koledzy jak to jest z pobieraniem próbek ziemniaków przez Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa ? Nie jestem nigdzie zarejestrowany bo nie wywożę ziemniaków na giełdy itd. większość spasam bydłem ,a dziś były panie i pobrały próbki ziemniaków Vineta bo u kogoś znaleźli chorobę bakteryjną (Bakterioza pierścieniowa ziemniaka) ,a że brałem sadzeniaka z centrali to mieli moje dane . Ziemniaki z domu małe ilości 8zł 15kg Świętokrzyskie .

U Mnie też raz byli. Kazali pokazac ziemniaki które kupiłem w Centrali. Ale żeby to były naprawde te kupione. Wykopali kilka krzaków, wzieli próby. Powiedzieli wtedy, ze ktoś zgłosił reklamacje na partie sadzeniaka, to musieli posprawdzać u innych gospodarzy czy rzeczywiście są złe. Polecili się zarejestrować jako plantatora kartofli bo kiedyś mogą byc problemy. Ogólnie nie czepiali się.

• Like 1

tropt    3

koledzy w jakiej cenie sprzedajecie ? i od kiedy myślicie pchać większą ilość ? myślałem zacząć upłynniać nadwyżki jak cena dobije do 0,70, pytanie czy się doczekam ?  

PAN88    30
23 godziny temu, pawelol111 napisał:

U mnie Irga po 10 zl za worek leci. Kupców pełno ale po 8.5-9zł.

za te pieniądze i na Bronkach kupisz tzn 8.50-9 zl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 

• Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?

• Przez farmer1111
      Mam zamiar zasadzic ziemniaki czy w woj.lubelskim jakieś firmy  godne polecenia do kontraktacji
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj