Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
2 minuty temu, AleksanderX napisał:

Dziś byłem w cerfurze i stałem przed ziemniakami kilka chwil jak zamurowany cena 2 zł za kg

to nic nowego te 1,99już we wrześniu było w biedronce. dawno tam nie byłeś po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zależy jaką tam masz glebę. ja i tlenek waliłem i parszywków nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69

Jak na takie zapuszczone stanowiska daje 3 tony weglanowego 50%CaO(kujawit lafarge) parszywych tez nie widzialem.

Racyl tlenkowe dawales na slabe stanowiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, pala92 napisał:

Jak na takie zapuszczone stanowiska daje 3 tony weglanowego 50%CaO(kujawit lafarge) parszywych tez nie widzialem.

Racyl tlenkowe dawales na slabe stanowiska?

na glinę 1-sza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzerek    5
3 godziny temu, AleksanderX napisał:

Dziś byłem w cerfurze i stałem przed ziemniakami kilka chwil jak zamurowany cena 2 zł za kg

W kauflandzie są po 3zł od pewnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk741    31

W tym roku cena a na przyszły rok za darmo będą za pewne :) Wielkopolska okolice Poznania za 15 kg ok 9-10 zł średni hurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzerek    5

Jeszcze nikt nie posadził, a już mówisz, że za darmo. Nasadzeń będzie znacznie więcej na co wskazuje wyjątkowo duży popyt na sadzeniaki, ale pamiętajmy, że póki co w wielu rejonach Polski dalej jest katastrofalna susza, a wszystko wskazuje na to, że zimą niedobory wody nie zostaną uzupełnione i od wczesnej wiosny będzie doskwierać susza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Jak kto sie boi nędznej ceny to niech nie sadzi - proste. Kuku mokra też luks cene miała i kogo zapytam to na wiosne kuku sieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

prognozowanie cen teraz to tak jak wszelkiej maści " analitycy" co wiedzą jakie będą zbiory zbóż w sezonie 2019-2020.

Większy wpływ na cenę ma pogoda jak powierzchnia nasadzeń. Suszę można jakoś ominąć ale wystarczy że będzie bardzo mokry rok i sporo upraw wygnije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, saszeta napisał:

prognozowanie cen teraz to tak jak wszelkiej maści " analitycy" co wiedzą jakie będą zbiory zbóż w sezonie 2019-2020.

Większy wpływ na cenę ma pogoda jak powierzchnia nasadzeń. Suszę można jakoś ominąć ale wystarczy że będzie bardzo mokry rok i sporo upraw wygnije

Najpierw sprzedajmy to co mamy z tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Ostatnio sprzedałem zółtego ( Lord) po 10.50 zł/ 15 kg. Po sortowniku + 50, ale w worku nie za duże, porównując np: z odmianą bellarosa. Czyli 70 groszy już osiągnięte :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampo91    1

Jakby kogoś interesowało to kupię Galę 50 + aktualnie 800 zł za tonę mój odbiór twój towar w BIG bagu na palecie gotówką ilośći tir 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

Centrum 70gr prosto z przechowalni, nie przebierane jak idą, 80gr worek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Posiada ktoś z Was sadzarkę AKPIL POWER PLANT 2H lub 4H? bo kupiłem sobie i mam kilka rzeczy do naprawy. Przydałby się katalog części. 

Link do zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

@przemol87 : Własnie od niego ją kupiłem. Szukał tego katalogu ale nie znalazł, obiecał wysłać pocztą. Ale jakby ktos miał taką i zrobił zdjęcie kilku stron to przyspieszyło by zamówienie części. Sadzarka wymaga naprawy kilku elementów przy napędzie łancuchowym. ( w opisie zdjęcia wszystko pisze ). Dzięki za pomoc :) Napisałem e-mail do Akpil ze zdjeciami uszkodzonych cześci. Czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

Jak już został poruszony wątek katalogów części to może ma ktoś taki do kombajnu Bergmann k100? Albo wie gdzie można taki nabyć?

 

Jak ceny ziemniaka na Kaliszu? 

Z podwórka żółtego odbierają mi po 11zł ale busowe ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj