Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cichy94    188
Lubuskie okolice Zielonej Góry hurtownia i handlarze dają mi 10zł /15kg. Do sklepów i stołówek 12zł /15kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

A jak u was z rdzawą plamistością miąszu w irdze?


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    725

Opyliłem dziś trochę Irgi i Vinety po 9 zł lokalnemu handlarzynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
Rdza sie trafia. Przed żniwami polało i tam gdzie woda spłynęła ziemniaki zaczeły budować odrosty i są rdzawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, pawelol111 napisał:

Rdza sie trafia. Przed żniwami polało i tam gdzie woda spłynęła ziemniaki zaczeły budować odrosty i są rdzawe.

polej spożywczym odrdzewiaczem coca colą 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187
19 godzin temu, bools napisał:

jaka cena w domu w łodzkim teraz jest ? 

Zależy od odmiany 7-9zl worek, żółty  4+

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Koledzy jak to jest z pobieraniem próbek ziemniaków przez Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa ? Nie jestem nigdzie zarejestrowany bo nie wywożę ziemniaków na giełdy itd. większość spasam bydłem ,a dziś były panie i pobrały próbki ziemniaków Vineta bo u kogoś znaleźli chorobę bakteryjną (Bakterioza pierścieniowa ziemniaka) ,a że brałem sadzeniaka z centrali to mieli moje dane . Ziemniaki z domu małe ilości 8zł 15kg Świętokrzyskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Trzeba było powiedzieć że już nie masz ziemniaków.

  • Like 1

"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Właśnie tak sobie później pomyślałem ,ale mnie zaskoczyli tą kontrolą . Jeśli coś wyjdzie to będę wiedział i nie będę sadził .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
Nie takie wałki ludzie robią. Ma 5 ha, zgłasza hektar uprawy a jak kontrola to pokazuje przyczepe zwaloną w garażu.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
Dnia 4.10.2018 o 17:46, Azor07 napisał:

Koledzy jak to jest z pobieraniem próbek ziemniaków przez Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa ? Nie jestem nigdzie zarejestrowany bo nie wywożę ziemniaków na giełdy itd. większość spasam bydłem ,a dziś były panie i pobrały próbki ziemniaków Vineta bo u kogoś znaleźli chorobę bakteryjną (Bakterioza pierścieniowa ziemniaka) ,a że brałem sadzeniaka z centrali to mieli moje dane . Ziemniaki z domu małe ilości 8zł 15kg Świętokrzyskie .

U Mnie też raz byli. Kazali pokazac ziemniaki które kupiłem w Centrali. Ale żeby to były naprawde te kupione. Wykopali kilka krzaków, wzieli próby. Powiedzieli wtedy, ze ktoś zgłosił reklamacje na partie sadzeniaka, to musieli posprawdzać u innych gospodarzy czy rzeczywiście są złe. Polecili się zarejestrować jako plantatora kartofli bo kiedyś mogą byc problemy. Ogólnie nie czepiali się.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tropt    3

koledzy w jakiej cenie sprzedajecie ? i od kiedy myślicie pchać większą ilość ? myślałem zacząć upłynniać nadwyżki jak cena dobije do 0,70, pytanie czy się doczekam ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1759
23 godziny temu, pawelol111 napisał:

U mnie Irga po 10 zl za worek leci. Kupców pełno ale po 8.5-9zł.

za te pieniądze i na Bronkach kupisz tzn 8.50-9 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj