Polecane posty

Badylarz    15

Wieluń na początku tego tygodnia 4-5zł można było kupić bez problemu, teraz było trochę przerwy w kopaniu przez te deszcze ale podejrzewam, że po niedzieli sytuacja się "unormuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Cerfur też 0,70 zł kg ale za to mleko do góry o 20 % w biedronce

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerac    1

10 zł na rybitwach wołane czy oddane? piszcie po ile oddajecie bo to często 2 złote różnicy od tego co wołane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Wazne ile wolaja a po ile kto sprzedaje to jego sprawa


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    111

u mnie wydajność b słaba i lepszej nie bedzie. Ogólnie zależy od kawałka ale 10-15 % braki wschodów nie wiem czemu, a pod krzakiem tylko pare bulw. Mała ilość bulw zaowocowała tym ze sa ogromne i juz zaczyna sie odrzucanie tych wielkich bo ni handlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

badając rynek stwierdzam że ziemniaków nie będzie. zimna sucha wiosna sprawiła że ziemniaków się nie nawiazalo. deszcze przyszły za późno... jeżeli będzie trochę wychodziło za granice to cena będzie się utrzymywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

@damii1 dobrze mowi


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

u mnie vineta dosłownie 5-7 bulw....


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

mały sklep cena żółtego 99gr, irga 1.19zł /kg. Potwierdzam małą plenność na Bellarosie i Cyprianie, nie wiem jak w Jelly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Na Zjazdowej 5-6 brak ruchu


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Gdzie teraz swoje pyry sprzedajecie poza giełdami? Bo na giełdach martwica nie ma sensu się tam pchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

Okres wakacyjny i nie ma zainteresowania ziemniakiem, więc nie ma komu sprzedać, a każdy kopię i towaru dużo, a cena spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj