Polecane posty

Ibtrans    0

W Sieradzkim cena płacona na miejscu przez kupców z okolic Wrocławia to 15-17zł za 15kg, orientuje sie ktoś jaka cena jest na giełdzie we Wrocławiu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RadekJurga    1

No nie wiem czy to prawda ale Wrocław po  30 zł za 15kg             wiem ze początek  tygodnia były po 20 zł /15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111

Macie zarazę ziemniaków, bo w moich stronach wyszły łęty na kształt pokrzywy i nic pod nimi niema. Prawie u każdego, kto nie odmienił ziemniaka  to nic pod łętom niema.

 

Właśnie mam drugi rok denara i  jest słaby,a w tamtym roku był zawalisty.Drugą odmianę mam już piąty rok Ibis,i jakoś wygląda przyzwoicie,co roku,więc nie wiem ,co jest.Dzisiaj opryskałem na stonkę i zarazę,to może jakoś się weznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banbus123    1

cena ziemnika to bedzie zalezec od rejonow sieradza bo jak oni opuszcza cene to juz poleci w dol bo oni dyktuja ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RadekJurga    1

Sieradz ma mało już do gadania bo ziemniaka nie ma a podlewanie to nie za darmo ( ustawa wodna )  panowie mamy 2 rok suszy  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Sieradz ma mało już do gadania bo ziemniaka nie ma a podlewanie to nie za darmo ( ustawa wodna ) panowie mamy 2 rok suszy

Narazie to jeszcze tylko koszta prądu a co będzie dalej to zobaczymy.Ziemniaki są narazie przeciętne wlukniny się skończyły a grunt jest taki sobie.We wtorek będę kopal to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RadekJurga    1

Opłata za wode dla rolników wchodzi 01.01.2017

 

 

A to przepraszam za wypowiedz myślałem ze już jest  :ph34r:  u mnie grunt co nie było   przykryte to na tej długości co było ok ( 1 tony zawsze )   a teraz to ta sama długość i mam 300 kg  <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Wrocław cena 28 zł /15 kg

co ty za brednie piszesz jak pod wieczor było 10zł/15kg:D:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Wrocław cena 28 zł /15 kg

Pewnie tylko Ty po tyle sprzedawałeś. Opanuj się bo robisz z siebie pośmiechowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

no niestety chyba wszedzie koło tej dychy za 15kg się kręci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

jesienią jadalne około 30 zł za 100 kg to pobozne Zyczenie ale chyba po 20 będą

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj