Skocz do zawartości

Polecane posty

cover    8

Łódzkie. Od 15 sierpnia jak zacząłem handlować cena bez zmian tj. 7zł za worek przy 100 workach tygodniowo. Odbiór z podwórka. Przed zimą szło 200-250 tygodniowo. Dzisiaj dostałem ofertę od innego handlarza po 8zł przy zejściu 100 worków tygodniowo. Na lokalnych rynkach cena 12-15 zł za 15kg przy zejściu 30-50 worków dziennie

tobago    6

Nie ma co panikować. Niedawno wrzuciłem na tablicy ogłoszenie z nie małą ceną i co jakiś czas telefon. Widać jest zainteresowanie a to dopiero luty. Co bedzie w kwietniu/maju? Powiecie - młode, ale nie sądze by stołówki rzucały się na pierwsze młode.

123p    1

2 tiry na rumunie poszły po 52gr/kg ale już marudził że taniej by pasowało :D

Wiadomość z agroFakt.pl

bolek2    10

co taka cisza -wszyscy szykują ziemniaki nie mają czasu pochwalić się ceną. U mnie cena słaba zejście też

mario666    196

Sobieski :)   6 zł to tylko mówią :)  Ale to targ  Ile utargujesz to twoje  a utargujesz     Obudzili sie z ziemniakami :) 

cover    8

Wczoraj poszło z podwórka 100 worków po 8zł. Stały odbiorca płaci 7zł za worek, przy 100 workach tygodniowo. Od przyszłego tygodnia o
Planowane obniżki o 0,5zł na worku.

Tomekp997    0

co to za region jeśli można wiedziec kolego cover?

u nas 6 wywoławczo, czy 5 do odbioru zapewne

a jak w innych regionach?

cover    8

Łódzkie Kolbego @Tomekp997, 40km od Łodzi, a więc od zjazdowej. I z tego co słyszałem to tam sporo taniej.

Edytowano przez cover

Rafiozo    12

Zostało mi 400 wora, wszyscy handlarze pione oferują. Trzeba będzie się pozbyć i czekać za młodymi.

mlody111    14

Cholera jak tak dalej będzie to ziemniak będzie coraz tańszy, a miał być coraz droższy... 60 ton jeszcze leży, a okaże się że jesienią prosto z pola byłoby drożej niż teraz i bez roboty. Wszystko w tym roku tanieje od warzyw przez żywiec i zboża, a nawet ropa cały czas spada. Pod koniec kwietnia może zdrożeją jak w kopcach nie będzie.

Rafiozo    12

Ziemniak nie zdrożeje idą ogromne ilości z zagranicy, a w maju to już tylko nowalijki. B)

belarusek    1

Import ziemniaka i wielu warzyw zależy o kursu euro,cena paliwa też ma znaczenie.Mój sąsiad jezdzi na tirach już na swięya bożego narodzenia przywiezli ok300t ziemniaka.A teraz podobna mają duże zamówienia,kiedyś mieli przywiesć selera z Holandii 100t lub więcej po 50eurocetów kg plus transport ale euro podskoczyło i się   nie opłaciło -jak tak będzie to nas wykończą.

Tomekp997    0

ja jeszcze wierze że może se ruszy :)

ja nie wiem kto tym handlem steruje. Niemcy czy Holendrzy pchają do nas po smiesznych cenach i im sie opłaci. A u nas taki ich ziemniak ma w sklepie niezłą cene a nas kipi na giełdach. Czemu nasz nie pójdzie do nich tez

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się