Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

pawelol111    711

Jak tam cena i stan plantacji? W moich okolicach ziemniaka jadalnego mniej ale skrobiowych po 15ha posadzone - ze 20 lat takich plantacji nie było. Obecnie warunki optymalne. Czyżbyśmy pracowali w tym roku za darmo?

Wiadomość z agroFakt.pl

mlody111    14

Ale ogólnie jechałem ostatnio przez łódzkie i dolnośląskie to wygląd ziemniaków nie powala, ciężko zobaczyć na prawdę ładne plantacje. Długo było zimno i jak dla mnie narazie nie ma szału z ziemniaków. Ale jeśli rzeczywiście tak dużo jest posadzone w tym roku to możliwe że będzie powtórka z 2014. Zobaczymy co będzie we wtorek zaczynamy kopać i trzeba robić swoje

Nie wszędzie jest tak pięknie... U mnie ziemia przemoczona na kilka cm, a ziemniaki nie powalają plonem. Są miejsca na Dolnym Śląsku gdzie lokalnie były potężne burze z ulewnym deszczem, ale nie każdy miał takie szczęście, a jak w innych rejonach kraju jest to nie wiem.

Jeffo    2

A jak będzie urodzaj w skali kraju bo wszystko na to wskazuje  jak niskie będą cena jesienią

różnie może być

kibol19    0

Koledzy. Kupie młodego. Małopolskie. Wiadomosc na PW

Edytowano przez kibol19

Zbyszko    682

Pewnie nie będzie za ciekawie z tym ziemniakiem tylko żeby nikt nie dostał małpiego rozumu .  

rafi1999    54

Wczoraj wieczorem braciszek sprzedał ładnego Holendra bez okrywy po 15zl łapkom na zjazdowej. Dziś tez towaru mało i spory ruch za ziemniakiem...

tropt    2

a jak ceny i zejście ? jak myślicie w tym roku może ziemniak być w cenie ? jeszcze chyba za wcześnie na takie prognozy ? 

Jeffo    2

Zjazdowa zolty 20zl irga 23 brak ziemniaka a aut do zaladunku stoi moze kilkanascie

Macie zarazę ziemniaków, bo w moich stronach wyszły łęty na kształt pokrzywy i nic pod nimi niema. Prawie u każdego, kto nie odmienił ziemniaka  to nic pod łętom niema.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się