Polecane posty

michelz    2

U mnie w okolicy raczej to mało kto ruszył z kopaniem wszyscy tydzień może półtora mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

U mnie w okolicy raczej to mało kto ruszył z kopaniem wszyscy tydzień może półtora mówią

 

ta twoja okolica to gdzie to konkretnie jest? Grunt gdzies powinien byc za 2 tygodnie, no chyba ze dalej tak bedzie sucho to lipa bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

zjazdowa 20/15 płacone 22 wołane

Edytowano przez lukasx21

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-makler-    1

Zjazdowa godzina 14-sta żółte 18zł/15kg wołane 16zł do zapłacenia ,irga 25/24zł/15kg.
Ogólnie ziemniaka sporo ale bardzo mało ładnego
Jak na Kaliszu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Aktualnie na Zjazdowej można kupić młodego po 8 zł.

Edytowano przez Szarlej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

Aktualnie na Zjazdowej można kupić młodego po 8 zł.

Ja pierd***, taka cena o tej porze. To na koniec miesiąca 1,5zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

Kapustę mogą sadzić, pole z ziemniaka wysprzątane teraz kasę za niego liczą, tylko żeby potrafili policzyć zysk za te pyrki, bo chyba za darmo im nie rosną, przynajmniej u mnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Ja ma  sadzeniak ,obornik,maszyny i pracy najemnej nie najmuję to zysk to wszystko jakie uzyskuję ze przedaży minus jakieś drobne na inne wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

od razu po 3 zł sprzedawajcie bo i tak chyba nie macie zamiaru na tym zarobić.... 

 

Tak to jest ..........ludzie nie cenią swej pracy , tylko sprzedawaja byle szybciej sprzedać od innych i zadowoleni ze jadą do domu a inni trzymaja cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

A z innymi jest taka historia że stoją do rana i oddają taniej niż sprzedali ci z wieczora co pojechali do domu....Każdy musi wyczuć ten moment kiedy można coś obniżyć cenę a kiedy się trzymać, a teraz kiedy to polne startują to trzeba uciekać czym prędzej z włókninami żeby coś zostało .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Prognoza po niedzieli 5 zł . Trzeba się spieszyć bo zajączki już blisko  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

nie,gruntu jeszcze nie ma


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Widzę , że się nikt nie wkurza . W sobotę w Łodzi na Bałutach wczoraj detal 0,80 gr i towar się został. Po 5 zł handlarze kupowali w sobotę dwa tygodnie temu . Ale żeby cena drgnęła trzeba sięgnąć dna .   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-makler-    1

Jak co roku nasze ziemiaki muszą udusić cały import wszelkiej maści ceną dopiero wtedy coś się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj