Polecane posty

KULAWA_KOZA    156

Panowie jaka cena ziemniaka w małopolskim? mam kilka ton Michaliny w elicie brane na wiosne 2016 jadalny i sadzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

ja w tym roku miałem nadwyżkę około 500 kg odmiany ametyst i porazdawałem jako reklamę po woreczku wśród znajomych i znajomych znajomych  no i mam na następny rok zamówienia ma 20 ton po wykopkach tak im posmakowała ta odmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Forumowy biznesmen nawet tu dotarł. A po ile sprzedajesz te sadzeniaki? Bo na pszenicy to biznes życia zrobiłeś w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

A u mnie tym Ametystem spaprali handel Irysa. Mieszają bądź wciskają Ametysta, Sumaka i Catanię za Irysa a ludzie się poznali że inny czas gotowania każdej odmiany i teraz wolą Irgę kupić bo po skórce da się poznać.

Poszła Catania po 4zł/15kg.

Edytowano przez pawelol111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

sadzeniaki to mam tylko na własne potrzeby


Forumowy biznesmen nawet tu dotarł. A po ile sprzedajesz te sadzeniaki? Bo na pszenicy to biznes życia zrobiłeś w tym sezonie.

 

sprzedałem pszenice po żniwach i kupiłem nawozy oraz paliwo  to obecnie nawet gdybym sprzedał pszenicę po 750 to i tak bym nie kupił taką samą ilość nawozów i paliwa.Co niektórych zazdrość zżera że sami siebie przechytrzają
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia111140    0

ja w tym roku miałem nadwyżkę około 500 kg odmiany ametyst i porazdawałem jako reklamę po woreczku wśród znajomych i znajomych znajomych  no i mam na następny rok zamówienia ma 20 ton po wykopkach tak im posmakowała ta odmiana

 

Witam.Zainteresowanie ametystem jest słabiutkie ,a to dlatego że strasznie czarnieje przy gotowaniu jak i po.Przy uprawie zaś,póżno schodzi z pola,więc też nie bardzo.Jedyna zaleta to wydajność.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

Propozycja 4 zł za tajfuna 45+, północna małopolska

PS. Panowie to temat o cenach ziemniaka.

Edit: w Proszowicach żółty 4-4,5 zeta, czerwony 5

Edytowano przez mmarcinn001

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

pewnie tak, ewentualnie 5,5

@KiQ bedziesz jutro na spotkaniu organizowanym przez Inagri?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

szkolenie


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekGaudyn    10

związane z ziemniakiem? to podziel sie co tam mówili ciekawego o ziemniaku.. w moich stronach nie organizują takich szkoleń tylko o warzywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RadekJurga    1

Panowie miał ktoś ziemniaki Oberon i Rosa Gold? co one wartają?

 

 

 

Rosa Gold - Mega fajna odmiana  Bardzo długo się trzymają w dobrej formie do młodych dają radę i smak jest super . 

 

A co najważniejsze odbiorcy sobie go chwalą  :)    

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Czemu oni tą nazwę zmienili ktoś wie?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj