Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marco82    35

mogło tak być w nocy nie kłócę się.   Jak teraz cena był ktoś? mam jeszcze jedno pytanie w kombajnie anna ciągle zatrzymuje się  totolotek pasek naciągnołem a mimo to co chwila się zatrzymuje jak wyskocze z ciągnka ruszyć kołem to taka ilość pyrek trafi na górkę że znów górka staje.....i tak się morduję czy to koło pasowe wymienić pomoże?

Edytowano przez Marco82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

można z bolka podchodzi :)  gdzieś widziałem na tym forum temat anna usprawnienia to poszukaj i przeczytaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

mogło tak być w nocy nie kłócę się.   Jak teraz cena był ktoś? mam jeszcze jedno pytanie w kombajnie anna ciągle zatrzymuje się  totolotek pasek naciągnołem a mimo to co chwila się zatrzymuje jak wyskocze z ciągnka ruszyć kołem to taka ilość pyrek trafi na górkę że znów górka staje.....i tak się morduję czy to koło pasowe wymienić pomoże?

wejdz sobie na sklep internetowy farmexpert i tam w czesciach kombajn anna są koła przyspieszające totolotek pasowe i zebate ja tymieniłem pasowy i jade szybciej kombajn jest wydajniejszy na drugi rok dam jeszcze zebate koło opłaca sie zajnwestować jedno koło kosztuje cos koło 60zł  na forum zobacz sobie na anna usprawnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Załadowałem  dziś denara 12 ton po 27gr/kg w domu na paletach euro Kaliber 35+ . (Proszowice 20-23 grosze MAX)  Rybitwy trochę lepiej bo 27-33 grosze za zółtego lecz zainteresowanie takie sobie.....

Edytowano przez Marco82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1125

36 groszy w piętnastce na paletach cały samochód.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1125

50, ze świadectwem byłoby co najmniej 10 gr w górę, nie wiem czy ktokolwiek decyduje się na badania.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

to masz bardzo dobrą cenę bo w moich stronach dają 35gr netto + koszt badań, ja ładuje jutro 50+na palecie po 30gr bez fita


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1125

Tu nie chodzi o cenę tego badania ale o konsekwencje w przypadku wykrycia bakteriozy.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr_gre    0

a jakie mieli byście odmiany sadzeniaka?? mnie interesowały by CARRERA VOLUMIA  COLOMBA I GALA

Mam Gale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

36 groszy w piętnastce na paletach cały samochód.

 

Kurcze świetna cena. Mój odbiorca (handlarz z Grudziądza) nie chce słuchać żeby coś podnieść a daje cały czas 20gr w pietnastce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

ale raczej nie sugeruj się tym że słabo ci płaci tylko że odbiera ci regularnie z domu... Cena podskoczy to wygrasz bo zamiast jechać na targ kase dawać na paliwo wjazd i 2 razy przerzucać to masz odbiór w domu po cenie rynkowej....więc jak by ne patrzeć lepiej zarabiasz jak inni,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

nie ważne że nie zarobi tylko że się pozbędzie? Tylko pośrednika uszczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

nie ważne że nie zarobi tylko że się pozbędzie? Tylko pośrednika uszczęśliwi

 

Nie o to mi chodziło.... ale jak już wspomniałeś to dodam że uszczęśliwiony pośrednik zawsze wróci a wtedy można mu ładnie zaśpiewać i przeważnie jest tak że zapłaci więc "kto się straty boi, zysku nie ogląda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj