Polecane posty

ktosik25    11

co robicie z odpadami?

Ja mam stałego odbiorcę, bierze regularnie, zakupilem nową taczke i woze bykom do obory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

co robicie z odpadami?

 

Ja sprzedaję na bieżąco od początku sezonu, zacząłem od 0,20zł a teraz sprzedaję po 0,10 - 0,13zł za kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Jak ty to robisz.Ja mam z 5ton daje ogłoszenia o od miesiąca ani jednego telefonu.Ci co brali ode mnie w zeszłym roku niechca bo sami im ludzie za darmo wożą.Chyba trzeba będzie w dziurę wywieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Wiesz co ja mam od początku lipca co tydzień odpady do sprzedania i w sumie jednego stałego klienta, który co tydzień przyjeżdża i bierze do byków a jak jakaś nadwyżka jest to zawsze się ktoś zgłosi inny, który też już ode mnie brał albo z ogłoszenia ktoś zadzwoni. Jak były te pierwsze odpady z wczesnych i ogłosiłem się na olx to było czasami po 2-3 telefony dziennie ale to na całe olx było parę ogłoszeń o odpadach a teraz chyba z 500 jest :) Teraz w sumie najgorszy okres na sprzedaż bo każdy ma od cholery i właśnie niektórzy to nawet za darmo oddają byle się problemu pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

No,jak były z wczesnych to ja wiem że nie było bo sam z 8ton opendzlowałem ale teraz to jakiś dramat.Niby trochę tam jeden z mojej rodziny bierze ale za wiele nie weźmie bo nie ma za mocno czym tego spaść.Najwyżej trzeba będzie wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

Jak macie problem sprzedac ziemniaka to ja kupie luzem jak idzie po 10gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo1927    0

Dziś sprzedałem Tira na Rumunie Lorda po 27gr. Według nie w mojej okolicy znaczaco wzroslo zainteresowanie. Moze to zasługa jasnej ziemi, grubego towaru i praktycznie zero gnijących. Za kolejnego mam oferte 30gr/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Tak sprzedajcie wczesne ziemniaki rumunom a potem na wiosnę tir za trem wjeżdżają  na giełde.....W okolicy obywatele rumuni jeżdzili po domach i kupowali kopaczki elewatorówki  oraz konne gwiazdowe. udało im się w sumiie 7 kopaczek kupić u mnie też byli ale nie sprzedałem im choć mam 3 konne. Jak pytałem na co im to to gadali że mają dość grzebania już grackami w tych czasach, tak że rumunia poszła ostro w mechanizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Jak oddawać za darmo to lepiej na pryzme, przekompostować i macie potas w czystej postaci.

 

I razem z potasem wszystkie choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    718

I razem z potasem wszystkie choroby.

Chyba logiczne że taki kompost nie pod kolejną uprawę ziemniaka. Ale to taka sama logika jak palenie naci po zbiorze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Palenie naci bardzo modne - potem lepiej orać a że 2 worki soli potasowej idzie z dymem to komu to przeszkadza? Taki kompost choćby na łąki czy pod zboża idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekGaudyn    10

Marko szkoda Twojego gadania na temat młodych rumuńskich ta chołota  co sprzedają sadzeniaka rumuną to sa durne ciemnoty i nie z rozumią ze sobie sami krzywdę robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

No ciekawe kiedy ten kolega był jak ja byłem wczoraj przed wieczorem to rumun czyścił plac 2 tiry po 6/15 kg załadowali oczywiściie ja małem tylko lordy ii denary :)  cwaniaczki dostali tajfuna niechaj im rośnie długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj