Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DarekGaudyn    10

Tylko właśnie ze na ten zwiększony plon w tym roku to niewiem czy ten nie wykopany areał w całym kraju spowoduje ze cena cos się poprawi w tym roku raczej nie, może po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

kurcze o czym wy tu dyskutujecie? ja cały czas dostaje 3 zł za worek 15 kg. Handlarz nie chce słuchać o podniesieniu ceny bo mówi że u nich po 2 i 2.5 za worek płacą. To jak ja mam osiągnąć chociaż 4 zł.

przy ilościach całosamochodowych daj ogłoszenie na igrit i w ciągu kilku dni będziesz miał pełen obraz sytuacji, która lokalnie może być bardzo zaburzona; 

 

wskażcie mi proszę jakąś stronę z cenami ziemniaków z rynków hurtowych, kiedyś była taka zakładka na tvr24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

przy ilościach całosamochodowych daj ogłoszenie na igrit i w ciągu kilku dni będziesz miał pełen obraz sytuacji, która lokalnie może być bardzo zaburzona; 

 

wskażcie mi proszę jakąś stronę z cenami ziemniaków z rynków hurtowych, kiedyś była taka zakładka na tvr24

 

No właśnie narazie mam problem z takimi ilościami bo przechowalnia pęka w szwach. Puki co mieszczę tak 12-14 ton. Jak się zluźni to wtedy spróbuje ale to trochę potrwa w tym tempie co on odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

Ja to wczoraj sprzedałam 200 kg po 0.5 zł/kg a w sklepach to powyżej 1 zł za kg

Edytowano przez Anetka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerac    1

Panowie mam pytanie odnośnie górki palcowej (tej mniejszej) w annie, czy jest możliwość regulacji jej pochylenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

Przecież tam jest tylko jedna górka, a kąt pochylenia regulujesz korbą, która znajduje się nad nią...


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Ta większa górka w rozumieniu kolegi to zapewne  oddzielacz porostu. Da się wszystko regulować nawet powinno się podczas pracy bo działka działce nie równa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Kąt idzie ustawić zarówno w górce palcowej-korba nad stołem, jak i w łęciniaku (taśma z tyłu w otulinie z gumowymi palcami)- korba z linką stalową na wysokości ramienia-głowy stojąc na podeście prawym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Życie i dlatego właśnie nie wolno mieć jednego odbiorcę. Ogólnie cały czas podaję po 4 zł ni hu..a. ta cena nic nie chce drgnąć... Mam pytanie czy możliwe jest przesunięcie kombajnu anna na belce patrząc z tyłuu w lewo o tyle żeby ciągnik szedł nie między redliiną a z boku o kopanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69

Życie i dlatego właśnie nie wolno mieć jednego odbiorcę. Ogólnie cały czas podaję po 4 zł ni hu..a. ta cena nic nie chce drgnąć... Mam pytanie czy możliwe jest przesunięcie kombajnu anna na belce patrząc z tyłuu w lewo o tyle żeby ciągnik szedł nie między redliiną a z boku o kopany

 

 

Chyba niewykonalne ponieważ nie podczepisz wówczas wału przegubowo teleskopowego. Identyczny problem mam w Grimme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

przecież patrząc od tyłu to wałek z mechanizmem wysypu jest całkiem z prawej. przesuwając kombajn 70 cm w lewo wręcz wyśrodkujemy ten wałek względem ciągnika więc jak nie wykonalne od tym względem. Raczej chodzi mi o skręt czy błotników nie powyrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Irga nadal 5 zł za worek na busa. 

Wiecie może kto w okolicach Łukowa ma sadzeniak Irgi w klasie A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weroni    1

do pawelol  111 ja mam 3 tony sadzeniaka irgi do sprzedania 3 rok po wymianie kaliber 35-45mm okolice Siedlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

4 zł/ 15kg ładowałem wczoraj 1100 worków żółtego z domu .. w detalu 5-6 wołają na targach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

do pawelol  111 ja mam 3 tony sadzeniaka irgi do sprzedania 3 rok po wymianie kaliber 35-45mm okolice Siedlec

Interesuje mnie tylko w klasie CA ( obecnie A). A skąd brałeś sadzeniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj