Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz121515    14

Z domu odbierają po 9, okolica Częstochowy

Taką cenę to ci chyba daje dziadek, który później handluje na kilogramy na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19672

Panowie wy młodym handlujecie a ja dziś skończyłem dopiero starego poszło ostatnie 15 woreczków 30kg/22,- także sezon 2015/2016 uważam za zakończony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

Taką cenę to ci chyba daje dziadek, który później handluje na kilogramy na rynku

I tu się mylisz, młody gościu handluje na targowiskach i sklep ma. Odbiera średnio 400 worków tygodniowo, nie targuje się przyjeżdża i płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

takie ilości jak wyżej to idą z domu po 1zł u mnie


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Wieluń - wieczorem i w nocy popadało konkretnie dzisiaj raczej nici z kopania a jak na Sieradzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

I tu się mylisz, młody gościu handluje na targowiskach i sklep ma. Odbiera średnio 400 worków tygodniowo, nie targuje się przyjeżdża i płaci

 

bo ty się liczy jakośc za która się płaci odopwiednią cene  nie sztuka nasypac NPK a potem swinie nawet nie chcą je jeść

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

Dzisiaj na lokalnym targowisku niektórzy bo 80 groszy kilowali i po 10 zł za worek wołali, więc jednak jest już źle, kupili pewnie po 6 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

to jest o co walczyć 40 ton razy 350 to i na MLa możno nazbierać

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj