Skocz do zawartości

Polecane posty

k110    3

Lubelskie w Ostrzycy k.izbicy kupione 2tys po 3.30
Myślę że, jeszcze pójdzie w dół

Edytowano przez k110

Wiadomość z agroFakt.pl

majkel207    18

w Londynie, bo to chyba najistotniejsza z dużych, światowych giełd dla naszego rynku ropa prawie spadła do 30 dolarów,a teraz zaczęła powoli rosnąć

corrado    217

I niech tak zostanie mazowiecki z dostawą do domu 4tys. l 3.30zł

marulekk    63

Piotrans 1000l - 3,32zł na jutro kilka groszy w góre, jest nie wielka tendencja wzrostowa

majkel207    18

kupione dziś po 3,2, w Londynie ropa drożeje, dziś się o 35 dolarów za baryłkę otarła, wiosna idzie nie ma na co czekać

Marrek87    1

Dziś na stacji po 3,33 brałem 600 literków bo się skończył ON  Na czwartek 6 tysi zamówione

slawek74    141

marosław biorę z piotransu ponad 2 lata faktury pocztą jakość zadowalająca 3,3 brutto wujo dziś zamawiał 1000 l siedlce na stacjach 3,55-3,65 lokalna 3,75 chyba ich przypaliło

majkel207    18

żeby w hurcie u nas otarła się o 3zł albo spadła niżej, musiała by na giełdzie pewnie być koło 25 dolców albo mniej, mała szansa wg mnie, tym bardziej, że wszyscy mocno działają żeby ograniczyć spadki ropy,  tak niska cena jest problemem nie tylko dla Rosji, słychać w mediach, że i Arabia Saudyjska zaczyna wymiękać, jak dla mnie będzie raczej koło 30 dolców, lekko powyżej a jak się zacznie wiosenny boom to pójdzie w górę, chyba, ze się coś na rynku wydarzy nie przewidzianego

2,6 to wg mnie dobra cena, więcej bym kupił jak bym miał możliwość

Edytowano przez majkel207

przemo932    4

rozlewnia orlen, paliwo z certyfikatem jakości a nie na słowo że dobre - cena na dziś 3,54 brutto od tysiąca do 5 tyś litrów (później może jakiś rabat). Cena ma się utrzymać a na pewno nie stanieje - info od ekspertów.

marek1977    27

Dzisiaj ropa 34,41 i taki wpis znalazłem w necie:Cztery państwa odgrywające znaczną rolę na światowym rynku ropy, w tym Rosja i Arabia Saudyjska, uzgodniły we wtorek zamrożenie pułapu wydobycia ropy dla zahamowania spadku cen, ale na razie nie wiadomo, czy przyłączą się do tego inni globalni producenci.

Porozumienie zawarli na niezapowiedzianym wcześniej spotkaniu w stolicy Kataru Dausze ministrowie do spraw ropy państwa-gospodarza oraz Arabii Saudyjskiej, Rosji i Wenezueli.Tak więc szykują się zmiany ,bo wszyscy dostają po kieszeni nie tylko Rosja i na pewno wiosna nie będzie już tak tania, a i ropa pociągnie w górę rzepaki i pszenicę.

michax    2

rozlewnia orlen, paliwo z certyfikatem jakości a nie na słowo że dobre - cena na dziś 3,54 brutto od tysiąca do 5 tyś litrów (później może jakiś rabat). Cena ma się utrzymać a na pewno nie stanieje - info od ekspertów.

Drogo u was. Dzisiaj w Lublinie na stacji Orlen 3,56 na dystrybutorze a przy większej ilości powinien być jakiś rabat.

majkel207    18

ja mam sprawdzonego dostawcę, zresztą jak leje do osobówki to czuje w czasie jazdy jak jest słabe paliwo, to co kupuje wydaje mi się deczko lepsze jak zwykły ON z orlenu, więc po co przepłacać za ich paliwo

lukasz493    0

Jakie firmy polecacie ? Piotrans dzwoniłem wczoraj było po 3,30 czy tam 3,33. Ale sam nie wiem moze polecicie jeszcze ciekawe dobre cenowo i jakosciowo ?

Edytowano przez lukasz493

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.