Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

rodman    1

było rano 35 jest 33,80dolca za baryłke i bedzie jeszcze spadac

obecnie jest korekta w trendzie spadkowym na ropie

soltys48    344

zamówione w zeszły piątek po 3,29 i do dziś nie dojechało podobno nie mogą się odrobić jedno dobrze,ze jak przywiezie po niedzieli to cena zostaje i fakturka będzie ze stycznia

gacek sośno

Edytowano przez soltys48

Tetsuya    7

Będzie tanieć,Iran wraca do gry i zapowiedział zwiększenie wydobycia jak na dobre ruszy cena na pewno znów spadnie. Iran to jeden z największych producentów.

tobago    6

Brał ktoś niedawno z Lomax'a? Miałem dzwonić ale jak mowicie ze ma być tańsze...

luc93    2

w grosiku 3,40 on woj łodzkie radomsko

jak myślicie teraz to chyba pójdzie w gore on, bo nie wiem czy kupować więcej ,

GucioJUMZ    283

Panowie czy dostajecie od waszych dostawców zaświadczenie z próbki badanej bo mi tak owe przyszło z F vat 

Liczba cetanowa 51 

temperatura mętnienia  -7 

zimnego filtra -27 i inne parametry jak spadnie do 3zł to kupuję następnego tyś-a ,w co wątpię 

tobi866    24

Gucio gdzie to paliwo i po ile? dzwoniłem dzisiaj do hurtowni MŁYNAREK z Białej to pow.mi po 3,40 i jeżeli wezmę 1000litrów to przywiozą jutro a jak mniej to trzeba parę dni poczekać(a maja do mnie ok.100km )

GucioJUMZ    283

Tobi866- Paliwo z EXTRANS Płaciłem 10 stycznia po 3,55 teraz pewnie coś taniej .Tylko się pytam czy przysyłają z F-Vat protokół z próbki . Czytaj ze zrozumieniem bo napisałem jak spadnie do 3zł to kupię kolejnego tyś ale jak na razie słabo to widzę 

malorolny121    25

Kolego wież mi że te tiry które stoją to ani litra polskiego paliwa nie kupują a wręcz jeszcze sprzedają tonami jak <<tankowce łukowskie>> co mają zbiorniki po 2-2,5 tyś 

Dasiekk    27

Panowie czy dostajecie od waszych dostawców zaświadczenie z próbki badanej bo mi tak owe przyszło z F vat 

Liczba cetanowa 51 

temperatura mętnienia  -7 

zimnego filtra -27 i inne parametry jak spadnie do 3zł to kupuję następnego tyś-a ,w co wątpię 

Ztaką temperaturą mętnienia to strach lać w zimie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.