Skocz do zawartości

Polecane posty

Marrek87    1

Dziś na Cpn w Lublinie 3,5 widziałem , Muszę jutro zadzwonić z zamówić z hurtowni z 10000 litrów, bo gadałem dziś ze znajomym, który ma swój cpn to podobno 5 gr w górę na hurtowniach poszło bo dziś dzwonił zamawiał na cpn 

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys48    496

Dzisiaj przywiezli mi 6 tys po 3.42 stilla złotów zachodniopomorskie

W roli ścisłości STILLA ANNOPOLE/KRAJENKA WIELKOPOLSKIE....

coś tanio....nam Marcin proponował po 3,55,-

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

adrian3005    45

U mojego dostawcy od piątku poszło 13 groszy

było 3.30, teraz 3.43 

Edytowano przez adrian3005

Rolnik1973    1333

Piotrans dziś +3gr

UWAGA WAŻNE PYTANIE...

Czy ktoś przemierzał dostawę od Tomex Komarówka Podlaska, bo mi na 1200 l brakuje 38 litry.

Rolnik1973    1333

Przelałem z baniaka w beczki po oleju, na beczce pisze 208 l, zmierzyć beczkę to 1cm wysokości to 2.5 l, to pod korek wlezie 210 . Powlewałem po równe 200 l i w ostatniej beczce brakowało do 200 38 l

krecikuryn    4

paliwo sprzedają w temp. ref. 15 st celsjusza więc wtedy wynik będzie miarodajny. A na wydruku nie masz ile litrów rzeczywistych wyszło?? U mnie z piotransu z 3000l zleli 2975 czyli coś duża u Ciebie różnica

Zenonim    47

Ja też miałem przypadek taki, że na 1500l brakowało 54l. teraz zamawiam z danpolu i jak brakuje to minimalnie, a jeszcze śmieszniej to kierowca z tamtego cpn jeżdzi w tym danpolu, pytałem się go o co chodzi to mówił, że ma dość ludzie jego oskarżali o brak paliwa powiedział to szefom a oni mieli to w d..ie. także różnie mają nastawione liczydła.

DarekD    59

Paliwko 3.3zl zamówione 23.01 bez biododatków .

u kogo ??

nowy

andzin    3

Dla mnie na 1400l z wydruku wyszło 1385l ale wydaje mi się że więcej brakuje z piotransu. Myślę że ze 20l oprócz tych 15l to razem ze 35l.

tomek73    195

Jaka temperature paliwo miało? Powinno mieć +15 przy takim się mierzy ilość.

matti0123    1

3,33zł 1000l kupione w polowie stycznia, wczoraj 500l kupione 3,49zł woj kuj-pom pow inowrocław dostawca z bydgoszczy

marulekk    104

dzwoniłem dziś do PIOTRANSu Wisznice przy zamowieniu 1000l cena 3,39zl , a przy np. 3000l to 5gr mniej

facet mówił że kilka dni temu cena o 16 gr. była mniejsza, teraz mają kupe zamówień bo każdy chce ze styczniową datą kupić aby w lutym w gminie wniosek złożyć, mówil że w lutym może stanieć...

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

andzin    3

Na wydruku było że miało 2st. Te duże beczki plastikowe 1000l. To jeden cały do kreski a w drugim jeszcze sporo brakuje do skali 400l. Tak mniej więcej 1/3 podziałki to około 33l. Także przekręt przynajmniej z 1% nawet do 1.5% 20l plus te 15l brakujące razem około 35l

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez gasnica
      problem polega na tym ze ciągnik następnego dnia, czasem sie zapowietrza tzn odpala na kilka sekund normalnie po czym gaśnie. Dodam że filtr paliwa został wymieniony. Miał ktoś taki problem?
    • Przez Massey1993
      mój massey ostatnio zapowietrza sie nie mam pojecia co to moze byc wymienilem pompe bo mialem zapasowke nowa popke reczna filtr paliwa oraz przewody smok od zbiornika zostal sprawdzony juz nie mamy pojecia co to moze byc wtryski rok temu robione co o tym sadzicie co moze byc mieliscie taki przypadek?
    • Przez silny84
      Witam. Mam problem z ciągnikiem mf 6130. Ciągnik nie pali, tak jakby został odcięty dopływ paliwa. Kręcę rozrusznikiem aż akumulatory mi się wyczerpią, a on nie reaguje. Z tłumika nie widać żadnych oznak spalin. Bezpieczniki w kabinie wszystkie są ok. Z kontrolkami wszystko też jest w porządku. Proszę o pomoc.
    • Przez michasko
      stosuje to paliwo w swoim ferdku od ponad roku i nie widzę różnicy, a cena jednak o ok 50 gr mniejsza. Ciekaw jestem jak u Was spisuje się to paliwo?
    • Przez erni16pl
      kto wie niech napisze ile kosztuje pompa hydrauliki u korbanków oryginalna, mi wysiadła niedaje ciśnienia
      Najlepiej jak ktoś by sprawdził u korbanków