Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys48    347

Gacek Sośno dziś podwyżka od piątku +6gr na 3,4 na jutro kolejna na 3,45

ZAmawiałem w piątek po 3,34 przywiózł dziś chciałem więcej kierowca każe dzwonić do szefa a szef niema mowy to sąsiad wziął po 3,4 ;)

sim200    3

Chciałbym kupić 500 litrów ropy verwy z Orlenu, przy tej ilości to już jest hurt? W jaki sposób wygląda taki zakup? Mam jechać na stację z jakąś beczko czy by mi to przywieźli? Mam małe gospodarstwo to na 2 lata by mi starczyło.

Wojtek987    61

A na co ci verwa, chyba że do auta? Poszukaj w okolicy tych co sprzedają paliwo z cystern, tylko u nich takie ceny, lecz wątpię aby przywieźli verwę, bo pewnie musiał by zalać komorę tylko dla ciebie. Jeśli nie znajdziesz, jedź na stację i popytaj o rabacik przy tej ilości.

marijusz    29

Chciałbym kupić 500 litrów ropy verwy z Orlenu, przy tej ilości to już jest hurt? W jaki sposób wygląda taki zakup? Mam jechać na stację z jakąś beczko czy by mi to przywieźli? Mam małe gospodarstwo to na 2 lata by mi starczyło.

za dwa lata to nawet z verwy wszystko co dobre wywietrzeje i zmieni swoje własciwosci Pamietaj ze dystrybutorzy paliw polecają robic zapasy na miesiac gora dwa Choc ja czesto kupuje na 4-5 miesiecy 

marijusz    29

3.5 to ja na CPN tankuje więc przy takiej ilości dostawce bym zmienił

U nas (na podlasiu ) za wielkiego wyboru nie mamy odnosnie dostawcow ! w primie zawsze było drogo a jakosc srednia ,przy -17 samochod w trasie stanoł

sim200    3

Przy ciężkich pracach jak Oranie czy agregat na verwie lepiej chodzi nie słabnie tak. Ciekawe to czy przy dłuższym okresie przechowywania może stracić swoje właściwości. Pojadę na stację i wypytam o jakiś rabat i przechowywanie.

hoodoowca    4

W zamkniętym zbiorniku nie straci właściwości u mnie stała zapomniana beczka ropy w kącie 10 lat i nie było żadnej różnicy.

hassi37    8

Paliwko z kulesz od wnorowskiego wzięte 3700litrów z tego co wiem to ceny w górę paliwo dobre przy minus 17 paliwo kupione  było w wrześniu i czyli pewnie jeszcze letnie i ciągniki paliły jeżdziły ale dla wszystkiego żeby nie staneły dolałem benzyny.

marek1977    27

Wczoraj kupione po 3,37zł .Olkop Strzelno-biorę od nich już 5 lat więc towar pewny.Od poniedziałku Lotos systematycznie parę złotych na 1000l w górę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.