Skocz do zawartości

Polecane posty

shrek    1

Mlekovita w Wys Maz ma swoja stację paliw. Moze tam kazdy kupować. Bardzo duzo rolnikow bierze tam w rozliczeniu za mleko czyli bezgotowkowym. Tylko ropa w sezonie letnim jest z biododatkami przynajmniej tak bylo swego czasu.

Wiadomość z agroFakt.pl

shrek    1

Hehe domysl sie :) niby czemu nie chca do dzikow strzelac na podlasiu? Wola skubac rolnikow z tych ich zlotych piórek ;))

Edytowano przez shrek

slonju77    12

powinno być tak jak kiedyś było litr mleka kosztował litr ropy  B)

To prawda, kiedyś tak było

ansu    73

.... 4,24 to nie będę pił mleka, teraz 1,5zl płacę. Te ceny paliwa, nawóz to jakaś gra spekulacyjna.

michal12301    7

Jak myślicie, kupować teraz ON czy czekać do lutego. Spadnie coś cena? No i może chłopaki ze Świętokrzyskiego mają namiary na dobre paliwo w rozsądnej cenie?

adrian3005    45

Jak myślicie, kupować teraz ON czy czekać do lutego. Spadnie coś cena? No i może chłopaki ze Świętokrzyskiego mają namiary na dobre paliwo w rozsądnej cenie?

Trans Oil z Radomia 530 626 103 

Ja myslę, że cena w lutym spadnie, teraz ludzie wracają z różnych części Europy i jeżdzą, potem w styczniu rolnicy kupują żeby złożyć w lutym zwrot akcyzy na paliwo.

Także cena może coś spadnie w lutym, wcześniej bym nie liczyć. Chyba że złotówka się umocni wcześniej

michal12301    7

Jaka mają cene przy dostawie 1000l? bo aktualnie mam oferte na 4.30zł/L

Nie cytuj poprzedniego posta!

Edytowano przez danielhaker

adrian3005    45

Zadzwoń jutro i się zapytaj.

Ja dzwonię jak mi potrzebne, a że teraz nie potrzebuję to nie mam pojęcia, jaką mają cenę

mirek37    31

w czerwonym ptaku i zołtej muszelce ON 4,69 cena sie ukształotwała. Siedlce mazowsze.

co to za stacjie ? :D

KULAWA_KOZA    88

w czerwonym ptaku i zołtej muszelce ON 4,69 cena sie ukształotwała. Siedlce mazowsze.

kolego pomyliłeś nazwy stacji :lol: Czerwona muszelka i różowy ptak , obie współpracują bardzo dobrze :D

Agrest    347

Coś mi się wdaje po nazwach sądząc, że nie tylko paliwo tam sprzedają, ale i pokoje na godziny oferują :D

Uziu92    1357

orlen i shell, bynajmniej u mnie orlen ma czerwone barwy a muszelka shela zółte :D

ansu    73

Do kwietnia mi wystarczy lubię mieć zapas, ale nie lubię przepłacać kupić już, letnie powinno być tańsze..........

danielhaker    803

Skoro masz jeszcze zapas na 3 miesiące, to na razie nie masz co się martwić cenami :P

Siedlce Alsa 4,53 w detalu. Obecnie chyba najniższa cena w mieście

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.