Skocz do zawartości

Polecane posty

slonju77    13

Możesz oddać do zbadania, ale w efekcie poznasz tylko wynik i nic z tym nie zrobisz, bo nawet nie udowodnisz to paliwo jest od tego dostawcy. Jedyny sposób to chyba tylko zgłoszenie do UOKiK, żeby skontrolowali go u niego. 

Nie baw się w negocjacje ceny, bo więcej wydasz na remont silnika, niż zyskasz na rabacie

Siedlce Alsa 4,40 na stacji

Świeta racja byłem kiedyś świadkiem jak gośc wpadł na stacje paliw z ryjem że samochód mu stanął i mechanik stwierdził że to wina paliwa zatarta pompa paliwa ,dodatek jakichś rozpuszczalników a pracownik stacji że może im skoczyć bo owszem lał u nich paliwo ale to nie ich wina bo pewnie to co było już w baku było trefne a wlane od nich było dobre

Karror830    3

4.62 na stacji olkop, ceny poszły tak do góry tylko przez to że dolar taki drogi? Czy może nasz kochany rząd stwierdził że trzeba jeszcze bardziej ograbic tankujacych?

Wiadomość z agroFakt.pl

Agrest    527

A myślisz, że jakakolwiek ingerencja rządu w cenę paliw obeszła by się bez ujadania medialnego? Nie te czasy, że media nie podawały niewygodnych faktów.

U mnie nadal 4,44 na stacji.

Uziu92    1521

jak za kopaczowej co cena  tak spadala wprowadzili 10 czy 12gr podatku to cicho było dosc w mediach :D

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Uziu92    1521

nawet w wiadomosciach mowili ze ceny ostro w gore, bedzie to co bylo 2 lata temu.... ponad 5 zł

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

soltys48    493

u mnie 98 już 5,1

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Milosz27    177

Ja słyszałem we wiadomościach że mają ceny wyhamować. Zależy czy TVN czy TVP się ogląda bo to dwa zupełnie inne światy ;)

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

soltys48    493

ta w jednym ceny hamują w drugim rosną ;)

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Agrest    527

Kolejne złe wieści z rynku - dziś niezrzeszeni w OPEC uzgodnili obniżenie wydobycia o kolejne 0,56mln baryłek.

Czyli już tylko drożej.

Sadek    462

Dokładnie B)

Ten deszcz nadal jest aktualny w każdej ilości z opisu?

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Milosz27    177

Dzisiaj słyszałem że mają ograniczać wydobycie baryłek żeby więcej zarobić....

kobra89    66

z mediami to tak samo jak z ptasią grypą, w polsce wszedzie trąbią i za granicą ze są 2 ogniska, natomiast w niemczech jest pełno i jakoś media wyciszają wszystko, o tym nikt nic nie wie.

Co do paliw to na dziś dzień 4,32zł ON w hurcie, niby coś w lutym ma spasc w dół także spokojnie z zakupami.

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Agrest    527

A skąd już takie informacje,  że w lutym spadnie? Jak na razie to wydobycie ograniczone o 1,5mln baryłek a dolar dostał erekcji. Jeszce niech przyjdzie prawdziwa zima z mrozem i zaraz cena skoczy.

Milosz27    177

Jak dobrze zrozumiałem to ma wydobycie spaść o 2% w stosunku do teraz. Do ceny to tak na prawdę są gdybania bo teraz to nie obliczalne kto z kim i po co na rynku będzie palce maczać.

Edytowano przez Milosz27

Uziu92    1521

w czerwonym ptaku i zołtej muszelce ON 4,69 cena sie ukształotwała. Siedlce mazowsze.

Kupię opony 480/65/R28

corrado    243

Mlekovita 2500 l po 4,15zł.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez gasnica
      problem polega na tym ze ciągnik następnego dnia, czasem sie zapowietrza tzn odpala na kilka sekund normalnie po czym gaśnie. Dodam że filtr paliwa został wymieniony. Miał ktoś taki problem?
    • Przez Massey1993
      mój massey ostatnio zapowietrza sie nie mam pojecia co to moze byc wymienilem pompe bo mialem zapasowke nowa popke reczna filtr paliwa oraz przewody smok od zbiornika zostal sprawdzony juz nie mamy pojecia co to moze byc wtryski rok temu robione co o tym sadzicie co moze byc mieliscie taki przypadek?
    • Przez silny84
      Witam. Mam problem z ciągnikiem mf 6130. Ciągnik nie pali, tak jakby został odcięty dopływ paliwa. Kręcę rozrusznikiem aż akumulatory mi się wyczerpią, a on nie reaguje. Z tłumika nie widać żadnych oznak spalin. Bezpieczniki w kabinie wszystkie są ok. Z kontrolkami wszystko też jest w porządku. Proszę o pomoc.
    • Przez michasko
      stosuje to paliwo w swoim ferdku od ponad roku i nie widzę różnicy, a cena jednak o ok 50 gr mniejsza. Ciekaw jestem jak u Was spisuje się to paliwo?
    • Przez erni16pl
      kto wie niech napisze ile kosztuje pompa hydrauliki u korbanków oryginalna, mi wysiadła niedaje ciśnienia
      Najlepiej jak ktoś by sprawdził u korbanków