Skocz do zawartości

Polecane posty

shrek    1

witam forumowiczów :)   czy ktokolwiek kupował ropę w Białymstoku w firmie PHU Falko-Oil. Krzysztof Falkowski - mam namiary od znajomego ale nie wiem nic o jakości ropy :) a cenę zaproponowali mi atrakcyjną, za 2000l - 3,33 zł hurt, ponoć sprowadzają z Litwy. wszelkie opinie mile widziane :))

masio513    7

witam forumowiczów :)   czy ktokolwiek kupował ropę w Białymstoku w firmie PHU Falko-Oil. Krzysztof Falkowski - mam namiary od znajomego ale nie wiem nic o jakości ropy :) a cenę zaproponowali mi atrakcyjną, za 2000l - 3,33 zł hurt, ponoć sprowadzają z Litwy. wszelkie opinie mile widziane :))

Firma jak najbardziej ok:)  paliwo bez zarzutu sam u nich już trzeci rok biorę.

Wiadomość z agroFakt.pl

karol091193    85

Jak chcesz coś z białegostoku, to sprawdź cenę w hurtowni  LTL. Dla brata ciotecznego przywożą na stację z tej firmy i ludzie chwalą, z resztą sam tankuję i nie narzekam i w zimę także mam spokój bo tankuję arktyczną. Zawsze możesz zadzwonić i się spytać o cenę hurtową.  http://www.petro-oil.com.pl/

HANK    2

też dzisiaj dzwoniłem, też 2000l i 3,33 za litr

paliwo nie ma super jakości, mi ciągniki spalają więcej niż np. tego z Karpolu (niby orlen, dzisiaj po 3,50) i w czasie mrozów mocno gęstnieje i zamarza (chociaż z karpolu też w tym roku jakieś gorsze pod tym względem)

w Dąbrowie Białostockiej po 3,37 , brał ktoś u nich? jaka jakość?

menos    4

Znacie w Małopolsce dobrego dostawce paliwa tylko pewnego ilości hurtowe

marek1977    27

Hurtowa cena w Lotosie na dzień 16 styczeń to 2876zł netto za 1000l przy temp 15C. Oczywiście w rafinerii ,a nie na stacji.

Edytowano przez marek1977

Tomek42    20

Powiat Dzierżoniów (dolnośląskie), ceny orlen stacje , od 3,94 do 3,82 , drogo ..

wysoki1122    6

Jak to jest z dodawaniem benzyny aby ropa nie zamarzała to jest bezpieczne dla ciągnika? I ile się jej wlewa? Ktoś mi wytłumaczy

mariuszd93    489

Znam  takich co dolewają  10%  ,ja też  dolewam  ale nie  więcej niż  5% + jakiś  uszlachetniacz

Tomek42    20

Denaturat też leją , pół flaszki na zbiornik i jedzie , a jak to się ma do silnika to nie wiem, ja jeszcze nie próbowałem :)

Ziel    26

Wystarczy posposzczac letnie paliwo i wlac zimowe. Szkoda wtryskow pompy itp bo benzyna nie ma właściwości smarnych.

Arek    113

Domowe dodatki typu benzyna czy denaturat nie są zbyt skuteczne.

Kiedyś do paliwa letniego dolałem depresator skyyd i nie było problemu zimą.

krzychuuuuu    17

kiedys przez pomylke wlalem 10l benzyny do passata 1.9 tdi na pompowtryskach. jak sie zorietowalem dolalem do pelna ON i silnikowi nic sie nie stalo. moc ani spalanie sie nie zmienilo

malorolny121    25

W instrukcji użytkowania DAFA pisze że można dolewać do 20% benzyny niskooktanowej więc nie takie to straszne jak piszecie to dolewanie benzyny. Jako ciekawostke podam że na Syberii paliwo arktyczne robi sie poprzez zmieszanie ON+PB w stosunku 50-50.

Rolnik1973    1248

Jak ktoś zauważy podwyżki to pisać, to trzeba będzie zamawiać bo już to igranie z ceną w dół.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.