Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

jank388    0
Napisano (edytowany)

Panowie czy z paliwa ,,piotrans wyczuwacie ostry duszący zapach

Edytowano przez jank388

icek1    178
Napisano (edytowany)

to chyba jakaś podruba podejrzewam iż odbarwiane jakims specyfikiem z opału

Edytowano przez icek1

soltys48    502

północna wlkp na stacji już ponad 4

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Milosz27    177

Dzisiaj kupione 500l po 3.82zł na stacjach ponad 4

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

soltys48    502

północna wlkp, pow złotowski BLISKA 4,30

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

soltys48    502

ta autostrada - krajowa 11 z Złotowie ceny ON zwalają z nóg

3000 postów

Anetka1    69

na poniedzia łek zaproponowano mi 4.5 za 1000 l to chyba za duzo

Runder    8

Kupilibyście sobie paliwo z Rosji i melibyście duża ilość po małej cenie.  Za 1000l nie całe 2000zł. Tylko trzeba mieć znajomosci. 

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

danielhaker    872

Nie kupuję ropy z niepewnych źródeł. Z resztą po odliczeniu VAT i akcyzy 2,14. Poza tym, czy Sasza naprawi mi nowy ciągnik czy samochód jak wtryski padną? Da mi chociaż gwarancję jakości tego paliwa?

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

SPRZEDAM:

ROZRZUTNIK DWUOSIOWY

KOMBAJN ANNA

SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW

Uziu92    1528

kilka lat tluklem na ruskim z pewnego zrodla to powiem wam ze nasze polskie sie nawet nie umywa do niego, i co do problemow to wlasnie z polskim w aucie nie raz byly problemy,  na skrzyzowaniu samochod potrafil szarpac i przerywac wlasnie z winy polskiego paliwa.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Nie kupuję ropy z niepewnych źródeł. Z resztą po odliczeniu VAT i akcyzy 2,14. Poza tym, czy Sasza naprawi mi nowy ciągnik czy samochód jak wtryski padną? Da mi chociaż gwarancję jakości tego paliwa?

Jestem tego samego zdania - mam dwa nowe zachodnie ciągniki i nie kupuję paliwa z nie pewnego źródła gdyż może to się okazać złudna oszczędność a po odliczeniu vatu i akcyzy nigdzie tak tanio na boku nie kupię...

Edytowano przez alvaroalvaro78

soltys48    502

dokładnie Panowie wczoraj dokupiłem co prawda drożej niż w styczniu bo po 4,02 ale vat akcyza i robi się 2,27, a propozycja lewizny z tirów po 3 zeta-w duszy z taką okazją,lataj z bańką a to syf a to znowu milicja cię najedzie..........Teraz tylko legal.

Panowie a jak ceny ORANŻADY w hurcie??

3000 postów

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez gasnica
      problem polega na tym ze ciągnik następnego dnia, czasem sie zapowietrza tzn odpala na kilka sekund normalnie po czym gaśnie. Dodam że filtr paliwa został wymieniony. Miał ktoś taki problem?
    • Przez Massey1993
      mój massey ostatnio zapowietrza sie nie mam pojecia co to moze byc wymienilem pompe bo mialem zapasowke nowa popke reczna filtr paliwa oraz przewody smok od zbiornika zostal sprawdzony juz nie mamy pojecia co to moze byc wtryski rok temu robione co o tym sadzicie co moze byc mieliscie taki przypadek?
    • Przez silny84
      Witam. Mam problem z ciągnikiem mf 6130. Ciągnik nie pali, tak jakby został odcięty dopływ paliwa. Kręcę rozrusznikiem aż akumulatory mi się wyczerpią, a on nie reaguje. Z tłumika nie widać żadnych oznak spalin. Bezpieczniki w kabinie wszystkie są ok. Z kontrolkami wszystko też jest w porządku. Proszę o pomoc.
    • Przez michasko
      stosuje to paliwo w swoim ferdku od ponad roku i nie widzę różnicy, a cena jednak o ok 50 gr mniejsza. Ciekaw jestem jak u Was spisuje się to paliwo?
    • Przez erni16pl
      kto wie niech napisze ile kosztuje pompa hydrauliki u korbanków oryginalna, mi wysiadła niedaje ciśnienia
      Najlepiej jak ktoś by sprawdził u korbanków