Skocz do zawartości

Polecane posty

lukasz493    0

Piotrans zamawiane w piątek 3,49 - trochę przeliczyłem się z tym że cena znowu zacznie spadać (był moment że było po 3,33 i 3,39 póżniej) Ale i tak nie jest żle :)

Wiadomość z agroFakt.pl

majkel207    18

jak ktoś jest na Vacie to będzie jeszcze taniej, mnie wyszła 2,55 netto ropa, szkoda, ze taka cena nie jest cały czas

adrian3005    45

jak ktoś jest na Vacie to będzie jeszcze taniej, mnie wyszła 2,55 netto ropa, szkoda, ze taka cena nie jest cały czas

Kolego, wychodzi więc że kupiłeś po 3.13 zł, litr  . Fajnie fajnie

Można odebrac vat i akcyzę 

myślałem, że f vat zostawia się albo w gminie do akcyzy albo u księgowych do vatu:)

Majkel kupił chyba drożej. 2,55 + 1 (akcyza)= 3,55 PLN

nie wiadomo jak z vatem

Gdyby kupił po 3,13 to wyszło by 2,13 netto

chyba, że odliczył tylko vat

soltys48    315

Idzie w górę na dzisiaj gacek Sośno 3,62

idzie i to chyba ostro 

Północna wlkp stacje w Krajence po 18 gr jest 3,98 w góre od wczoraj PB 20 gr jest 4,17

Ziel    26

myślałem, że f vat zostawia się albo w gminie do akcyzy albo u księgowych do vatu:)

Majkel kupił chyba drożej. 2,55 + 1 (akcyza)= 3,55 PLN

nie wiadomo jak z vatem

Gdyby kupił po 3,13 to wyszło by 2,13 netto

chyba, że odliczył tylko vat

Wszędzie idziesz z oryginałem i domagasz sie zwrotu oryginalnej faktury urzędnik stawia pieczątkę za zgodność z oryginałem i oddaje ci fakture, księgowy trzyma oryginał ale jeśli jest taka potrzeba to ją od niego zabieram.

Nigdzie sie nie zostawia oryginałów nawet jeśli urzędnik nie chętnie chce kopie to musi wziąć lub sam skserować sobie oryginał.

thor1984    7

Co sądzicie o paliwach z marketów, np. Tesco? Różnica w cenie w porównaniu do paliw na tradycyjnych stacjach jednak spora tylko czy niższa cena idzie w parze z jakością? 

Tomek42    20

Tu można by się zastanowić , bo może być tak,że jest  jak większość rzeczy w marketach gdzie liczy się ilość a nie jakość :)

nunu85    82

paliwo wyraźnie zdrożało.

juz po 3,70 (przy zakupie 1000l). Inny dostawca chciał nawet 3,80.

MYCIO1    1

We Włodawie na stacjach orlen lotos po 4.19 zł to jest dopiero zdzierstwo dobrze ze opatrzyłem się wcześniej.

Taurus83    84

mam ofertę na 3,57 przy 1200 l

kto mi poda link do strony gdzie sprawdza się firmy handlujące paliwem czy mają te wszystkie zezwolenia i koncesje

nunu85    82

ja juz sie nauczyłem pare lat temu, ze od takich cwaniaków, co to mają najtaniej w okolicy, ale nikt o nich nie słyszał, nie maja nawet dobrej strony w internecie, nie do konca wiadomo gdzie ich baza i skad wożą paliwo, to sie nie kupuje.

Zaoszczędzisz moze z 10-15 groszy na litrze, a ie okaze, ze paliwo marnej jakosci, albo 1l u nich= w rzeczywistosci 0,95l i bedziesz i tak stratny.

przemo932    4

U mnie kupione dziś 3.76brutto/l . Paliwo z prosto z rozlewni ORLEN z certyfikatem jakości. Przy 1200l taka cena.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.