Skocz do zawartości

Polecane posty

AlaCapone    3633

Jeśli chodzi o PioTRANS to z całą odpowiedzialnością mogę polecić. Od dwóch lat biorę tylko od nich co miesiąc 1200l. Filtry po roku użytkowania są naprawdę czyste.

Podczas tankowania dostajesz wydruk z komputera odnoście daty i ilości tankowania oraz WZ-tkę. Certyfikat jakości na życzenie wraz z fakturą przychodzą pocztą.

Wiadomość z agroFakt.pl

starybudnik2    12

To już ten moment na kupno paliwa. Taniej raczej nie będzie może być stabilizacja z tendencją na wzrosty.

Piotrek617    4

W zeszłym tygodniu DELTA z Czeladzi 3.37 a będzie drożej bo już ceny poszły w górę 

Edytowano przez Piotrek617

Piotrans Wisznice- jakościowo dobre paliwo mają? jaką trzeba ilość minimalnie zamówić, żeby przywieźli na podwórko? płatność gotówką? a faktura pocztą?

slawek74    135

kupuję paliwo z piotransu 4 lata nigdy jeszcze niebyło z nim żadnych problemów z jakością i czystością mi przywożą i po 500 l jak niepotrzeba więcej zimą płatność pierwszy raz zawsze gotówka a następne razy czasem i na przelew polecam też muszę zamówić

danielhaker    803

Alsa Siedlce do wczoraj 3,35, dziś 3,37 a od jutra 3,39 w hurcie. Ceny lekko rosną

danielhaker    803

Tankuję już od ładnych kilku lat (6?) i jak na razie nie miałem żadnych problemów z ciągnikami czy samochodem. Znajomi kupują także do samochodów ciężarowych. No i cena zawsze jest najniższa w mieście :)

Uziu92    1358

tez biore w alsie i problemow nie ma, ale nic nie dorowna dobremu ruskiemu olejowi napedowemu niestety.

danielhaker    803

Przy obecnych cenach na stacjach musieliby po 2,50 wozić żeby się opłaciło brać :)

Piotrans 1000l 3,53

Aż tak skoczyła? Jeszcze niedawno ktoś tu pisał o cenie poniżej 3,4

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.