Polecane posty

k110    8

Lubelskie w Ostrzycy k.izbicy kupione 2tys po 3.30
Myślę że, jeszcze pójdzie w dół

Edytowano przez k110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

w Londynie, bo to chyba najistotniejsza z dużych, światowych giełd dla naszego rynku ropa prawie spadła do 30 dolarów,a teraz zaczęła powoli rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

czyli chyba nadal spada może nie tak agresywnie ale nadal w dół


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Olej napędowy B0, cena hurtowa 3.39 brutto na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

I niech tak zostanie mazowiecki z dostawą do domu 4tys. l 3.30zł


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5259

Piotrans 1000l - 3,32zł na jutro kilka groszy w góre, jest nie wielka tendencja wzrostowa


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

kupione dziś po 3,2, w Londynie ropa drożeje, dziś się o 35 dolarów za baryłkę otarła, wiosna idzie nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrek87    1

Dziś na stacji po 3,33 brałem 600 literków bo się skończył ON  Na czwartek 6 tysi zamówione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12089

marosław biorę z piotransu ponad 2 lata faktury pocztą jakość zadowalająca 3,3 brutto wujo dziś zamawiał 1000 l siedlce na stacjach 3,55-3,65 lokalna 3,75 chyba ich przypaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

żeby w hurcie u nas otarła się o 3zł albo spadła niżej, musiała by na giełdzie pewnie być koło 25 dolców albo mniej, mała szansa wg mnie, tym bardziej, że wszyscy mocno działają żeby ograniczyć spadki ropy,  tak niska cena jest problemem nie tylko dla Rosji, słychać w mediach, że i Arabia Saudyjska zaczyna wymiękać, jak dla mnie będzie raczej koło 30 dolców, lekko powyżej a jak się zacznie wiosenny boom to pójdzie w górę, chyba, ze się coś na rynku wydarzy nie przewidzianego

2,6 to wg mnie dobra cena, więcej bym kupił jak bym miał możliwość

Edytowano przez majkel207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo932    4

rozlewnia orlen, paliwo z certyfikatem jakości a nie na słowo że dobre - cena na dziś 3,54 brutto od tysiąca do 5 tyś litrów (później może jakiś rabat). Cena ma się utrzymać a na pewno nie stanieje - info od ekspertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1275

Dzisiaj ropa 34,41 i taki wpis znalazłem w necie:Cztery państwa odgrywające znaczną rolę na światowym rynku ropy, w tym Rosja i Arabia Saudyjska, uzgodniły we wtorek zamrożenie pułapu wydobycia ropy dla zahamowania spadku cen, ale na razie nie wiadomo, czy przyłączą się do tego inni globalni producenci.

Porozumienie zawarli na niezapowiedzianym wcześniej spotkaniu w stolicy Kataru Dausze ministrowie do spraw ropy państwa-gospodarza oraz Arabii Saudyjskiej, Rosji i Wenezueli.Tak więc szykują się zmiany ,bo wszyscy dostają po kieszeni nie tylko Rosja i na pewno wiosna nie będzie już tak tania, a i ropa pociągnie w górę rzepaki i pszenicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michax    2

rozlewnia orlen, paliwo z certyfikatem jakości a nie na słowo że dobre - cena na dziś 3,54 brutto od tysiąca do 5 tyś litrów (później może jakiś rabat). Cena ma się utrzymać a na pewno nie stanieje - info od ekspertów.

 

Drogo u was. Dzisiaj w Lublinie na stacji Orlen 3,56 na dystrybutorze a przy większej ilości powinien być jakiś rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

ja mam sprawdzonego dostawcę, zresztą jak leje do osobówki to czuje w czasie jazdy jak jest słabe paliwo, to co kupuje wydaje mi się deczko lepsze jak zwykły ON z orlenu, więc po co przepłacać za ich paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    89

Jakie firmy polecacie ? Piotrans dzwoniłem wczoraj było po 3,30 czy tam 3,33. Ale sam nie wiem moze polecicie jeszcze ciekawe dobre cenowo i jakosciowo ?

Edytowano przez lukasz493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Jeśli chodzi o PioTRANS to z całą odpowiedzialnością mogę polecić. Od dwóch lat biorę tylko od nich co miesiąc 1200l. Filtry po roku użytkowania są naprawdę czyste.

Podczas tankowania dostajesz wydruk z komputera odnoście daty i ilości tankowania oraz WZ-tkę. Certyfikat jakości na życzenie wraz z fakturą przychodzą pocztą.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Renault145
      witam, ktoś wie o co tu chodzi? od stycznia 2019 zwiększony został limit paliwa, ale ten limit bedzie obowiązywał tylko paliwo zakupione w 2019. faktury przed czyli wystawione w 2018 będą liczone po staremu. słyszał ktoś takie info?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj