Polecane posty

soltys48    19551

Gacek Sośno dziś podwyżka od piątku +6gr na 3,4 na jutro kolejna na 3,45

ZAmawiałem w piątek po 3,34 przywiózł dziś chciałem więcej kierowca każe dzwonić do szefa a szef niema mowy to sąsiad wziął po 3,4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

zamawiane 22.01 w Piotrans 1400l po 3.23zł brutto. jutro mają przywieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim200    3

Chciałbym kupić 500 litrów ropy verwy z Orlenu, przy tej ilości to już jest hurt? W jaki sposób wygląda taki zakup? Mam jechać na stację z jakąś beczko czy by mi to przywieźli? Mam małe gospodarstwo to na 2 lata by mi starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

A na co ci verwa, chyba że do auta? Poszukaj w okolicy tych co sprzedają paliwo z cystern, tylko u nich takie ceny, lecz wątpię aby przywieźli verwę, bo pewnie musiał by zalać komorę tylko dla ciebie. Jeśli nie znajdziesz, jedź na stację i popytaj o rabacik przy tej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Chciałbym kupić 500 litrów ropy verwy z Orlenu, przy tej ilości to już jest hurt? W jaki sposób wygląda taki zakup? Mam jechać na stację z jakąś beczko czy by mi to przywieźli? Mam małe gospodarstwo to na 2 lata by mi starczyło.

za dwa lata to nawet z verwy wszystko co dobre wywietrzeje i zmieni swoje własciwosci Pamietaj ze dystrybutorzy paliw polecają robic zapasy na miesiac gora dwa Choc ja czesto kupuje na 4-5 miesiecy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

3.5 to ja na CPN tankuje więc przy takiej ilości dostawce bym zmienił

U nas (na podlasiu ) za wielkiego wyboru nie mamy odnosnie dostawcow ! w primie zawsze było drogo a jakosc srednia ,przy -17 samochod w trasie stanoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim200    3

Przy ciężkich pracach jak Oranie czy agregat na verwie lepiej chodzi nie słabnie tak. Ciekawe to czy przy dłuższym okresie przechowywania może stracić swoje właściwości. Pojadę na stację i wypytam o jakiś rabat i przechowywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

W zamkniętym zbiorniku nie straci właściwości u mnie stała zapomniana beczka ropy w kącie 10 lat i nie było żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Paliwko z kulesz od wnorowskiego wzięte 3700litrów z tego co wiem to ceny w górę paliwo dobre przy minus 17 paliwo kupione  było w wrześniu i czyli pewnie jeszcze letnie i ciągniki paliły jeżdziły ale dla wszystkiego żeby nie staneły dolałem benzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1273

Wczoraj kupione po 3,37zł .Olkop Strzelno-biorę od nich już 5 lat więc towar pewny.Od poniedziałku Lotos systematycznie parę złotych na 1000l w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Renault145
      witam, ktoś wie o co tu chodzi? od stycznia 2019 zwiększony został limit paliwa, ale ten limit bedzie obowiązywał tylko paliwo zakupione w 2019. faktury przed czyli wystawione w 2018 będą liczone po staremu. słyszał ktoś takie info?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj