Skocz do zawartości

Polecane posty

Janek2105    0

Witam.
W jaki sposób usuwacie kiełki z ziemniaków? Macie na to jakiś szybki sprawdzony sposób? Coś w stylu szczotkarki lub płuczki.
Jeśli można to proszę o zamieszczenie filmu z pracą tego urządzenia.
Z góry dziękuję za pomoc !
Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Janek2105    0

Oczywiscie, że rękoma najskuteczniej ale słabe tempo pracy. Interesuje mnie coś co w znacznym stopniu usunie kiełki i rękoma będzie można dokonać tylko poprawki.

Bartollini    1

klatka z drutu. Coś jak kółko do biegania dla chomików.

Sprawdzi się oczywiście jeśli są to nieduże ilości.

kizak    65

Coś jak ta klatka dla chomików,lecz z płaskowników,swego czasu tym obieralem,lecz z praktycznie zaniechania zasadzeń stoi bezużyteczna .   Około worka na raz zasyp i korba :) .    Może i większośc się obierze,reszta się zeszmaci i albo się oderwie albo i nie,ale w niewielkich ilościach bydlątka jadły na surowo,przy sprzedaży zbyt atrakcyjnie to nie wygląda,trzeba poprawić No ale trzeba przyznać kilka krotnie prędzej niż łapkami,w szczególności mniejsze kiełki.  gdybyś był z okolic Suwałk byś wziął na próbę.,Aktualnie    służy mi za,, areszt''     dla natrętnych kwok :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez pawel807
      Hej.

Mam do was pytanie. Będę olej wymieniał w silniku i chciał bym parę rzeczy w nim wymyć wyczyścić.
      Wpierw chciał bym smoka pompy wymyć, bo nie był myty parę lat, ale nie wiem jak go wyjąć i w czym go wymyć.
      On znajduje się na samym dole miski olejowej i jest przykręcony na bodajże 2 śrubki tak ? Wyciąga się go normalnie ?
      Druga sprawa filtr oleju(wirówka) jak to wymyć ? Mógł by ktoś mi to wytłumaczyć ? Bo chciał bym to zrobić, ale niczego nie uszkodzić. :rolleyes:
    • Przez 123p
      Oferta na tira 45gr to dobra cena na dzien dzisiejszy?

Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-cena-ziemniak%C3%B3w/
    • Przez RafaLingowski
      Panowie,

Czy macie doświadczenie (techniczne, serwisowe) z tego typu sprzetem?

Planuje kupić myjkę gorącowodną za kilkanaście tyś. zł. Co polecacie?

Nauczony przykrym doświadczeniem zakupu myjki za 8000zł zł tego producenta  - spalił (6,4kw) się silnik po 3 tygodniach pracy - serwis naprawiał 4 miesiące - nie wiedzieli co jest grane dopiero po wszystkim przezwoili silnik.

Teraz chcę kupić porządnie zbudowane urządzenie (z porządnych elementów tj. pompa, silnik, z zabezpieczeniami przed ewentualnymi zepsuciami). Podobno marka producenta niewiele zmienia jeśli komponenty zastosowane w urządzeniu są porządne.
      Maszyna nie musi mieć kosmicznych parametrów ale dobrze byłoby aby pochodziła z 20 lat (jak niegdyś starej solidnej konstrukcji maszyny).

Maszyna do mycia 4 budynków, ogrodzenia, kostka i maszyny. W sezonie letnim jest co robić.

Będę wdzięczny jeśli podzielicie się swoimi doświadczeniami.