News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Janek2105    0

Witam.
W jaki sposób usuwacie kiełki z ziemniaków? Macie na to jakiś szybki sprawdzony sposób? Coś w stylu szczotkarki lub płuczki.
Jeśli można to proszę o zamieszczenie filmu z pracą tego urządzenia.
Z góry dziękuję za pomoc !
Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Janek2105    0

Oczywiscie, że rękoma najskuteczniej ale słabe tempo pracy. Interesuje mnie coś co w znacznym stopniu usunie kiełki i rękoma będzie można dokonać tylko poprawki.

Bartollini    1

klatka z drutu. Coś jak kółko do biegania dla chomików.

Sprawdzi się oczywiście jeśli są to nieduże ilości.

kizak    102

Coś jak ta klatka dla chomików,lecz z płaskowników,swego czasu tym obieralem,lecz z praktycznie zaniechania zasadzeń stoi bezużyteczna .   Około worka na raz zasyp i korba :) .    Może i większośc się obierze,reszta się zeszmaci i albo się oderwie albo i nie,ale w niewielkich ilościach bydlątka jadły na surowo,przy sprzedaży zbyt atrakcyjnie to nie wygląda,trzeba poprawić No ale trzeba przyznać kilka krotnie prędzej niż łapkami,w szczególności mniejsze kiełki.  gdybyś był z okolic Suwałk byś wziął na próbę.,Aktualnie    służy mi za,, areszt''     dla natrętnych kwok :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JM90
      Witam.
      Kupię dobre ziemniaki jadalne, starannie przesortowane i zapakowane w workach po 15 kg, konieczne smaczne i w dobrej "kondycji" czyli nie zwiędłe (preferowane odmiany Denar, Lord, Gwiazda, Gala ale także inne). Jasna skórka i średnia wielkość bulw będą dodatkowymi plusami.
      Możliwość dłuższej współpracy, na początek potrzebuję ok. 1,5 tony/tydzień (przy dobrym "towarze" zapotrzebowanie może się zwiększyć).
      Posiadam własny transport. Mieszkam w powiecie średzkim a obszar odbioru w moim zasięgu to orientacyjnie okolice Poznania, Kórnika, Środy Wlkp., Jarocina, Pleszewa, Kalisza.
      Cena wyjściowa jaką jestem skłonny zapłacić to 5 zł. Podlega oczywiście negocjacji i nie jest to cena maksymalna, zależy głównie od jakości ziemniaków i odległości jaką ewentualnie będę musiał pokonać aby odebrać ziemniaki.
      Więcej informacji pod numerem:
      513-815-183
      Jeśli nie odbieram, proszę o wiadomość sms i cierpliwość - na pewno oddzwonię.
      Pozdrawiam.
    • Przez claas4
      Cześć Mam do was pytanie Czy pryskaliście ziemniaki Denar na chwasty po wschodowo metrybuzyną ?   Na necie piszą że jest średnio wrażliwą odmiana i nie wiem czy mogę użyć Sencora czy muszę się zaopatrzyć w inny środek ? Pozdrawiam 
    • Przez Marecki2922
      Witam , dostałem myjkę która nie odpala grzania wody prawdopodobnie padł czujnik przepływu wody i moje pytanie jak go sprawdzić  ,czy można ten czujnik zmostkować w celu sprawdzenia ?
    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez juniormater
      WItam, chciałbym zapytać czy ktoś posiada taką myjke jak Lavor R180.
      Czy faktycznie posiada ciśnienie robocze 180 bar a z dyszą rotacyjną 275 jak to pisza na słynnym sklepie internetowym na "a" ? 
      Miałem karcher HDS 75 no i niestety ciśnienie nie powalało , ciśnienie na poziomie 75-80 bar. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.