masquerade

Himalaizm zimowy - głupota czy sport narodowy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
masquerade    2

Co sądzicie o wspinaniu się zimą w Himalajach? Kibicujecie himalaistom czy uważacie, że niepotrzebnie ryzykują? Właśnie trwają 2 albo 3 polskie wyprawy, w czasie których polscy wspinacze próbują jako pierwsi na świecie wejść zimą na nanga parbat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    886

a niech robią co im się podoba. na pewno są świadomi ryzyka. ja bym nie poszedł,ale nikogo to nie obchodzi.  tak samo jak mnie to nie obchodzi że oni tam idą. jezeli wejdą to powiem wow i zapomnę po minucie. ci którzy się tym jarają pewnie będą gratulować i dyskutować  itd oby wrócili cali i zdrowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15255

Jeden odpadł od ściany dziś, może trochę rozumu wbiło w łeb mu. Dla mnie to kretyństwo tak narażać życie i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Kto nie kocha gór ten nigdy nie zrozumie himalaistów. Ja im gorąco kibicuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLiws    0

Jeżeli to lubią i sprawia im to przyjemność to czemu nie. Ryzykują na własną odpowiedzialność i nikt im nie może tego zabronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj