Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MafiaDG
      Witam dzisiaj pierwszy raz dałem moim rocznym byczkom sianokiszonkę w belach (w podwójnym worku) udała się nic nie spleśniało itp. Po zadaniu sianokiszonka znikała w oczach nic ino się cieszyć ale mam dwa pytania odnośnie jej czy warto posypywać śrutą z żyta 35% , jęczmienia 35% , pszenicy 30% na 5 szt. posypałem z 5-7 kg jej i drugie pytanie : od którego miesiąca życia cielaka można zaczynać stopniowo zadawać sianokiszke ? Z góry dzięki za mądre odpowiedzi .
    • Przez flakns
      Witam.
      Jak w temacie, planuje zasiać poplon na dniach - owies z peluszką - jednak czy mogę ją wysuszyć na siano czy w grę wchodzi tylko kiszonka. Mam kiepskie doświadczenie z zeszłego roku z taką kiszonką (sam owies), więc w tym roku chcę to dłużej wysuszyć na siano. Macie jakieś doświadczenia ze sianem ze zboża??
    • Przez marcinal

Witam, jesteśmy firmą która zajmuje się czyszczeniem zboża, mamy w ciągłej sprzedaży plewy z lnu brązowego i złotego. 

Głównym odbiorcą plew są firmy produkujące pasze i mieszanki.  Mniejszymi odbiorcami są lokalni rolnicy.

W związku ze zwiększeniem produkcji szukam dodatkowego rynku zbytu. Może tutaj ktoś będzie zainteresowany.

cena za plewy to 1,30zł brutto/kg MOŻLIWOŚĆ NEDOCJIACJI CEN

plewy możemy dostarczyć w każde miejsce w Polsce przy zamówieniu powyżej 600kg transport gratis. Możliwość sprzedaży na paragon lub fv.

Proszę pisać na email alnatura@wp.pl

lub tel. 607-495-648

• Przez Kapi21
      Witam. Koledzy czy ktoś z was używał foli do bel silotite pro? Proszę o spostrzeżenia i obserwacje na temat tego produktu. Jaka jest wydajność i opłacalność użytkowania tej folii? Wytrzymałośc na zrywanie i perzebicia? Z góry dzięki za wszystkie opinie.
    • Przez 17dawid92
      Witam mam zamiar rozpocząć hodowle bydła mięsnego, chciałbym kupować 5 sztuk co pół roku i utrzymać cały czas taka systematyczność.
      Moje pytanie dotyczy ile musiałbym zasiać kukurydzy na kiszonkę i ile łąk bym potrzebował żeby wykarmić wszystkie sztuki bydła bo wiadomo że te mniejsze nie będą zjadały tyle pokarmu co większe tak myślę.
      Powiem jeszcze że ziemie mam przeważnie 1 klasy.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.