Polecane posty

dawid4141    2

Witam Panowie,

Niedługo matura a ja stanę przed wyborem studiów. Generalnie w tym momencie chodzę do technikum mechanicznego (nie mieszkam na wsi, lecz pomagam wujowi często) moimi zainteresowaniami są przede wszystkim maszyny rolnicze (ich eksploatacja jak i naprawa), chciałbym swoje życie w jakiś magiczny sposób związać z gospodarstwem, lecz nie wiem czy to możliwe i w tym właśnie problem. Kiedyś napewno chciałbym zrobić sobie dodatkową kwalifikacje z rolnictwa po prostu dla mojej satysfakcji nawet. Czasami lubię podłubać coś, wymyślić coś nowego, udoskonalić, pospawać (niedługo chciałbym iść na kurs). Generalnie zastanawiałem się nad własnym warsztatem maszyn, ale czy to ma sens? Pomóżcie co wybrać.

Szukam jakiegoś konkretnego kierunku we Wrocławiu, czy ktoś może mi polecić ciekawe studia i zarazem dobre. Proszę o konkretne propozycje.
Pozdrawiam :)

Edytowano przez dawid4141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Mechanika, budowa silników, elektronika pojazdowa gdybym kilka lat wstecz był mądrzejszy to w tym kierunku bym się kształcił.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu0007    30

Ja studiowwłem na SIMR PW i szczerze to lepiej bym wyszedł jakbym zamiast studiów otworzył własny warsztat (i wiem co piszę bo kilka osób z mojego rocznika tak zrobiło i finansowo są ponad przeciętną), ale nie wiem jak u Ciebie w regionie z warsztatami. Tylko jeden warunek musisz być naprawdę dobry i sie znać na mechanice. Dobrze załapać sie do jakiegoś ASO i tam się szkolic a nie na sprzęcie klienta co niektórzy partacze czynią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Luba
      Witam wszystkich bardzo serdecznie,
       
      Wraz z grupą przyjaciół tworzymy portal dla rolników. Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie oprogramowania które wyeliminowałoby papierową dokumentację prowadzoną w gospodarstwie.
       
      Sam jestem rolnikiem i doskonale zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo rozległy, dlatego chciałbym Was prosić o propozycje funkcjonalności które wg Was powinny się w takim portalu znaleźć. Głównie chodzi o rzeczy związane z dokumentacją (rejestrami, ewidencją, książkami), którą trzeba prowadzić albo nie trzeba ale i tak się prowadzi dla siebie. Jeżeli macie jakieś inne sugestie to oczywiście też będą mile widziane.
       
      Pozdrawiam,
      Luba
    • Przez Smoka
      Szukam jakiegoś mechanika do case mazowieckie
      I Podlaski
    • Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-)
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez dominik95
      Siema . Szukam ludzi z poludnia kraju milosników rolnictwa na wspólne wypady na targi nagrywanie filmów z gospodarstwa  mam 23 lata moim życiem jest rolnictwo .szukam kogoś do kogo bym mógł wpasc podzialac coś w polu . prowadziłem z wujem gospodarstwo 120 ha niestety zmarł  gospodarstwo poszło w drugą;( . a ja wciąż tesknie za rolnictwem  w  kupie razniej  prowadzilem i prowadze kanal na you tube : https://www.youtube.com/channel/UCU4UWRzQ3k10Ez36CdJr1aA  szukam także kogos kto pozwoli mi nagrywac na swoim gospodarstwie   prv lub nr tel 796388517 Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj