PatrykKasprw

opinie i spalanie w belarus 820 lub 920

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

słuchajcie chciał bym się dowiedzieć jakie są opinie o ciągniku belarus 820 - 920  to miał  by być główny i jedyny ciągnik na gospodarstwie miał  by wykonywać wszystkie możliwie praca oprócz tura i opryskiwacza chciał bym się również dowiedzieć ile by spalił na 1 mth lub 1ha orki oraz ile by spalił w wyciąganiu drzewa z lasu na zimę do lasu mam nie daleko około 2km grubość drzewa przeciętne drzewo iglaste i jak te ciągniki wypadają przy mtz 82 i który z podanych ciągników jest lepszy . posiadam 11ha.

icek1    178

a co ty jeszcze chcesz wiedzieć że pawtarzasz to pytanie  przecież ci powiedzieli użytkownicy iż jest pod wieloma wzgłedani lepszy od innych ciagników poza komfortem np. nie ma klinatyzacji nie na EHRu/podnośnik sterowany elektronicznie/poza tym ma najniższe zużycie paliwa ze wszystkich ciągników Nie jest ideałem ale za te pieniądze jakie za niego zapłacisz jest idealny

Edytowano przez icek1

Marcin4512    9

Mam 892.2 i spali 7-8 litrów przy talerzówce i innych pierdolach przy orce juz kolo 10 Mój spali litr więcej od 82 ale z tego względu ze na turbo. 820 dysponuje mocą 81km a 920 84km.Cenowo nie ma duzej roznicy ale 920 na skrzynie syncho wiec nic nie będzie zgrzytac natomiast 820 ma 9 biegowke gdzie jest szybszy od syncho ale 9 zgrzyta (w moim przypadku).Bierz 920 będziesz zadowolony.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez JumperTomek
      Witam, jak rozpoznać czy posiadam lewą, bądź prawą? Mtz 82 z 94r.

• Przez Scappy
      Cześć . Zbliża mi się wymiana głowicy ,bo przepuszcza ona olej do komory spalania . Obecna była już na szlifie i Pan powiedział że następna regeneracja musi być już konkretna,bo zawory głęboko siedzą i może się to nie zamknąć w 900 zł . Myślę że lepszą opcją będzie kupno nowej głowicy i jest kilka ofert na rynku . Co polecacie żeby nie wpaść w niepotrzebne koszty ? Czeka mnie też wymiana pierścieni,może i też tłoków ale to zobaczymy .

Pozdrawiam
    • Przez Delbeta
      Jaki płyn lać do wspomagania, tego zbiornika z przodu ciągnika w belarus 952. 4 ?
    • Przez TheXxKamilxX
      Siemka tak jak w temacie mam problem z podnośnikiem  a mianowicie po dłuższej pracy gdy olej się zagrzeje słabo podnosi,taki agregat talerzowy 1300 podniesie ale jak chce siewnik podczepić to drgnie na 50 cm i dalej nie chce. Naczytałem się trochę na ten temat bo nie jestem jedynym użytkownikiem tego ciągnika który ma lub miał ten problem,większość pisze że to zawór bezpieczeństwa z tyłu ciągnika obok rozdzielacza,wszyscy piszą że trzeba regulować ale nikt nie pisze jak to dokładnie zrobić i tu właśnie jesteście mi potrzebni.
      Jeśli ktoś sie bawił z tym to proszę żeby mi krok po kroku opisać jak to zrobić bo nie chce czegoś zepsuć  
      z góry dzięki za odp   
    • Przez lukasz248
      Czy wiecie gdzie znajdę w koparce jumz nr ramy , wersja z budowlana z okrągła kabiną
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.