kubeix

Jakie radio do zetorka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio
kubeix    0

Siemanko :)

Stoję przed zakupem radia do zetora 7711, a że się na radiach za bardzo nie znam to chciałbym się was poradzić czy te radyjko jest dobre a jeśli tak to jakie kupić do niego głośniki i antenę :)  http://allegro.pl/rs2-radio-samochodowe-mp3-usb-aux-pilot-do-auta-i5830903218.html 

Z góry dzięki za pomoc :).

Powyżej jest przypięty temat o radiu, a Tobie nawet nie chce się tam zajrzeć. +1pkt ostrzeżenia.

Edytowano przez Elektrotechnik

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez pitraszek1
      witam mam pytanie czy ktoś z was ma kamerę podglądową w ciągniku, bo chce sobie założyć mam ekran 9 cali hd, i  jaką kamerę mam podpiąć chce aby był bardzo ładny obraz bo potrzebuje do podglądu przy orce lub przy agregacie czy się nie zapycha, jeżeli ktoś z was ma taką kamerę to niech poda mi jej model oraz cenę z chęcią zobaczył bym też zdjęcie z waszego ekranu jak to wygląda dzięki 
    • Przez pitraszek1
      witam chciałem zainstalować kamerę w ciagniku kupiłem monitor z wbudowanym dekoderem   i pomyślałem że fajnie było by podpiąć też antene zakupiłem "ANTENA DVB-T DOOKÓLNA" problem jest w tym że jak podłącze w domu jeszcze jakoś działa moc sygnału 60 a jakość 90 jak dobrze ustawie antenę ale wystarczy że lekko porusze kablem lub anteną to gubi sygnał myślałem że w na dworze będzie lepiej ale okazało się że tam wogóle nie łapie sygnału czasami złapie ale wystarczy ze lekko poruszę nią to gubi zasięg. Z tego co czytałem antena dookólna, odbiera sygnał z każdego kierunku (360 stopni), więc nie trzeba jej ustawiać to dlaczego nie łapie sygnału wymieniłem zasilacz ,3 razy kabel antenowy i jest to samo ktoś wie jaka jest tego przyczyna wszyscy chwalą sobie tą antenę i złej opinij o niej niema ktoś wie czy da się coś z tym zrobić
    • Przez Gustawek
      Witajcie. Podłączyłem nowe radio do Renault 110.54 i przy uruchomieniu ciągnika radio się wyłącza. Mógłbym ktoś podpowiedzieć co temu dolega? Z góry wielkie dzięki
    • Przez Julo03108
      Czy wymieniał już ktoś głośniki w Johnie 5r lub 5m lub pochodnych? jeśli tak to powie mi ktoś gdzie i jakie są tam orginalne głośniki (wymiary, marka)jak sié do nich dobrać, co trzeba rozmontować?
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.