News
Denzel16

Zestaw uprawowo-siewny kuhn sulky pottinger

Polecane posty

Denzel16    1

Tak jak w temacie - przymierzam się do zakupu nadbudowanego na bronie wirnikowej zestawu uprawowo-siewnego

Sprawdziłem oferty póki co 3 producentów:w

Kuhn Sitera 3m na bronie  Hr 304

Pottinger vitasem 302 ADD  na bronie Lion 303

Sulky Tramline na bronie Cultiline HR 

Wszystkie kombinacje posiadają wały gumowe oraz kółka dogniatające 

Prosił bym o opinie na temat wyżej wymienionych kombinacji jak i polecenie innych których nie wziąłem pod uwagę a są być może lepsze w podobnej gotówce. 

Denzel16    1

Kolejno:

115 tyś

110 tyś

125 tyś

Pierwsze rozmowy nie wiem na ile dobre to ceny wszystko netto oczywiście 

Edytowano przez Denzel16

Wiadomość z agroFakt.pl

massei8    30

nie wiem jak siewniki z rabe one dopiero wchodzą na rynek ale mam pług rabe i mogę powiedzieć że jak siewniki będą tak solidne jak pługi to polecam

emo87    5

pytałeś się o cenę amazone? to barodzo solidna firma. jakis rok temu siewnik ad special i bronę ke special znacznikido pionu i redlica rotec w wersji 3 m można było kupić za 85 tys netto

aaabbb

odświerzę troszke temat... Chcę kupić siewnik mechaniczny nabudowany, posiadam aresa talerzowego 3m na wale packera. jeśli chodzi o mocowania to dorobie we własnym zakresie. Pytanie jaki siewnik... Kuhn integra , Amazone ad3 czy pottinger vitasem add ? jakie są wasze opinie ?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez DelPiero
      Witam stoję przed zakupem nowego opryskiwacza DO 4000L, Chciałbym żeby opryskiwacz posiadał dość dobre wyposażenie wyposażenie np : boom control/guide, skretny dyszel lub oś, GPS to podstawa. Czy w lubelskim jest diler Agrio? Może ktoś poleci dobrego handlowca (lubelskie). Pozdrawiam :)
    • Przez everto
      witam
      zakupiłem ostatnio wycinak kuhn z windą. chciałbym przerobić go na tura. moje pytanie brzmi jak podłączyć przewody (przez rozdzielacz lub bez) żeby obsługiwać go 3 sekcją od tura? 
      btw winde odrzuciłem, nie potrzebna mi na tura. ktoś juz tak przerabiał ? da sie wogóle tak czy jednak musi być ten rozdzielacz i obsługa ramienia za pomoca dzwigni w rozdzielaczu ?może chaotycznie opisałem ale mam nadzieje ze ktoś ogarnia o co mi kaman xd
      btw2. zdj zapozyczone z neta, ale wycinak jest ten sam

• Przez DelPiero
      Witam, proszę o pomoc w wyborze agregatu uprawowo siewnego, cena jest bardzo zbliżona dlatego nie gra roli.
    • Przez gaga195
      Cześć, mam takie pytanie, otóż posiadam sulky dx20 z łopatkami 12-18m. Myślę sobie przejść na 21m ale problem sie pojawia taki że łopatki takowe są dla rozsiewacz DX20+, czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy rozsiewaczem dx20 da sie rzucić nawóz na 21m?
      Pozdrawiam
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy orientuje się ktoś jaki olej lać do kosiarki Pottinger , niby na producent pisze że SAE 90 no ale nie za dużo mi to mówi bo mi wyskakują w różnych specyfikacjach.
      Jeśli by ktoś był w temacie to proszę o info.
      a taki by się nadał
      OLEJ TEDEX GEAR 80W90
      ??

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.