Skocz do zawartości
News
Denzel16

Zestaw uprawowo-siewny kuhn sulky pottinger

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Denzel16    1

Tak jak w temacie - przymierzam się do zakupu nadbudowanego na bronie wirnikowej zestawu uprawowo-siewnego

Sprawdziłem oferty póki co 3 producentów:w

Kuhn Sitera 3m na bronie  Hr 304

Pottinger vitasem 302 ADD  na bronie Lion 303

Sulky Tramline na bronie Cultiline HR 

Wszystkie kombinacje posiadają wały gumowe oraz kółka dogniatające 

Prosił bym o opinie na temat wyżej wymienionych kombinacji jak i polecenie innych których nie wziąłem pod uwagę a są być może lepsze w podobnej gotówce. 

Denzel16    1

Kolejno:

115 tyś

110 tyś

125 tyś

Pierwsze rozmowy nie wiem na ile dobre to ceny wszystko netto oczywiście 

Edytowano przez Denzel16

Wiadomość z agroFakt.pl

massei8    28

nie wiem jak siewniki z rabe one dopiero wchodzą na rynek ale mam pług rabe i mogę powiedzieć że jak siewniki będą tak solidne jak pługi to polecam

emo87    5

pytałeś się o cenę amazone? to barodzo solidna firma. jakis rok temu siewnik ad special i bronę ke special znacznikido pionu i redlica rotec w wersji 3 m można było kupić za 85 tys netto

aaabbb

odświerzę troszke temat... Chcę kupić siewnik mechaniczny nabudowany, posiadam aresa talerzowego 3m na wale packera. jeśli chodzi o mocowania to dorobie we własnym zakresie. Pytanie jaki siewnik... Kuhn integra , Amazone ad3 czy pottinger vitasem add ? jakie są wasze opinie ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Vroobel
      Witam!
      Jakie macie opinie o siewnikach sulky? Stoję przed kupnem zestawu uprawowo-siewnego z siewnikiem Sulky tramlines GC, martwi mnie tylko to, że ma tylko 19 redlic na 3m szerokości. Ktoś posiada taki siewnik, jak się sprawuje? 
      Pozdrawiam.
    • Przez Mialek
      Witam kolegów,
      mam problem, kupiłem pług kuhn, obrotowy, lecz nie kryje mi tak jak trzeba pierwszej skiby, szerokość opony ciągnika to 600/65R38
      Teraz pytanko, od czego są te śruby ?
      jaką szerokość skiby ustawić ?
      Ciąga go NH t6.165
      gleba klasa I, II, mało III

• Przez JRurku
      Cześć, zastanawiam się nad kupnem którejś z tych pras, Krone Fortima 1250, stalokomorowa, walcowa lub Kuhn 2260 pasowa, zmiennokomorowa. Ogólnie prasa potrzebna jest do wszystkiego, kiszonka, siano, słoma. Ok 1200 bel rocznie. Cena Krone 109/98 tys w zależności od tego w jakiej wersji a Kuhn 125 tys. Chciałbym wiedzieć jak te prasy się sprawują, słyszałem opinie że pasówka słabo idzie w kiszonce a walcowa słabo w słomie, była do wyboru jeszcze Krone Comprima F155 xc ale za droga (148 tys) do tego w sumie żadnych innych ciekawych modeli nie ma, McHale niestety trzeba czekać do października, a sprzęt potrzebny już na teraz bo obrabianie Sipma ok 60 ha rocznie to męka już

• Przez darekn
      Witam ma może ktoś z kolegów taki opryskiwacz i instrukcję do niego . Sterownik jest rozkalibrowany i nie można znaleźć żadnych informacji jak go ustawić . Sterownik jest taki jak na zdjęciu . Można by też podejrzeć ustawienia w innym działającym jak by ktoś taki miał .

• Przez Tomek__
      Jestem w trakcie remontu rozsiewacza nawozu kuhn ZSA 800 z1993r dokladniej to przekladni ma ktoś może katalog części? I przy okazji jakieś opinie o nim bo dopiero go kupiłem i mniej wiecej jak go ustawiacie do rozsiewania? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.