News
Denzel16

Zestaw uprawowo-siewny kuhn sulky pottinger

Polecane posty

Denzel16    1

Tak jak w temacie - przymierzam się do zakupu nadbudowanego na bronie wirnikowej zestawu uprawowo-siewnego

Sprawdziłem oferty póki co 3 producentów:w

Kuhn Sitera 3m na bronie  Hr 304

Pottinger vitasem 302 ADD  na bronie Lion 303

Sulky Tramline na bronie Cultiline HR 

Wszystkie kombinacje posiadają wały gumowe oraz kółka dogniatające 

Prosił bym o opinie na temat wyżej wymienionych kombinacji jak i polecenie innych których nie wziąłem pod uwagę a są być może lepsze w podobnej gotówce. 

Denzel16    1

Kolejno:

115 tyś

110 tyś

125 tyś

Pierwsze rozmowy nie wiem na ile dobre to ceny wszystko netto oczywiście 

Edytowano przez Denzel16

Wiadomość z agroFakt.pl

massei8    28

nie wiem jak siewniki z rabe one dopiero wchodzą na rynek ale mam pług rabe i mogę powiedzieć że jak siewniki będą tak solidne jak pługi to polecam

emo87    5

pytałeś się o cenę amazone? to barodzo solidna firma. jakis rok temu siewnik ad special i bronę ke special znacznikido pionu i redlica rotec w wersji 3 m można było kupić za 85 tys netto

aaabbb

odświerzę troszke temat... Chcę kupić siewnik mechaniczny nabudowany, posiadam aresa talerzowego 3m na wale packera. jeśli chodzi o mocowania to dorobie we własnym zakresie. Pytanie jaki siewnik... Kuhn integra , Amazone ad3 czy pottinger vitasem add ? jakie są wasze opinie ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dragon1010
      Witam, ma problem ze zgrabiarką pottinger top 33n. Problem polega na tym jak dostać się do koła talerzowego. Odkręciłem śruby od spodu koła talerzowego, ale dalej nie chce zejść. Rozkręcał ktoś coś podobnego i wie jak się do tego zabrać? Dodaje zdjęcia: 

• Przez Novo181818
      Witam mam taki problem.
      Mam pług Kuhn Varimaster i podczas obrotu powinienem dać dźwignie do tyłu powinien się liniować następnie obrócić i znów wrócić do zapamiętanej szerokości. A ja muszę aby wrócił do zapamiętanej szerokości przesunąć dźwignię w drugą stronę. Gdzie może być przyczyna że tak jest? Próbowałem zamieniać węże na eurozlaczach i nic.
      Może to być wina kostki?
      Jak już długo popracuje zauważyłem że główny siłownik popuszcza czyli się delikatnie chowa co od razu widać że pierwsza skiba nie dosypuje. Siłownik ma zmienione uszczelniacze i on nie cieknie. Też to będzie wina kostki?
    • Przez wysos
      lemken VarioOpal x140 podczas obrotu wykona go do połowy i cofnie spowrotem, co może być tego przyczyną?
    • Przez grego
      Ktoś miał okazje wymieniać groty redlic w siewnikach kuhn? Czy są w ogóle zamienniki, bo jak na razie nie znalazłem i druga sprawa gdzie znaleźć stalowe nity 7mm? Ci to też zawsze wymyślą by utrudnić.
    • Przez Scappy
      Cześć wszystkim .
      W pługu mam dwie śruby rzymskie od regulacji . Niestety jedna ma już zaspawaną jedną stronę ,a druga strona ma już tak duży luz że niedługo zerwie gwint .
      Teraz już po orce ale muszę to zrobić ,bo regulować pług trzeba obiema śrubami jednocześnie .
      Nowa śruba to koszt około 800 zł .
      Chcę wstawić gwinty od łącznika centralnego wspawać je zamiast tych starych no i końcówki też przeszczepić .
      Czy takie gwinty z łącznika centralnego od  powiedzmy od c360 czy c385 wytrzymają ?
      Załączam zdjęcie śruby rzymskiej .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.