Massey590

Massey Ferguson 590 pompa podnośnikowa

Polecane posty

marian2011    113

Panowie mf 5465 ten krótszy filtr paliwa co dokręca się odstojnik szklany uszczelkę gumową ma w środku śruby a czy na zewnątrz puszki też ma uszczelkę drugą bo teraz zapomniałem czy była czy nie była bo po wymianie filtrów po 2 min zgasł i filtr ten był 1/3 pusty więc gdzieś powietrze łyka ,jutro będzie robota odpowietrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzysztofcvb
      Zastania mnie co za przewód olejowy który podłączony jest pod kabiną z lewej strony i wystaje z tyłu ciągnika i zakończony jest szybko złączem ?? Do czego on jest ??
       
      Jakie przednie opony wybrać do tura (4x2)??
    • Przez krzysztofcvb
      Dziś po południe spotakała mnie miła niespodzianka mf nie chciał zakrecić rozrusznikim, a dodam że rozrusznik jest nowy (szybko obrotowy ) kilka dni temu kupiony. Chciałem zapalić na zaciąg drugim ciągnikiem a tu nic koła jakby kręciły się do tyłu, strasznie szarpał a silnik brak reakcji więc odpusciłem i odstawiłem mf na podwórko i nie wiem co dalej robić. Co sie mogło zepsuć a i dodam że wcześniej miałem podobne sytuacje tyle że to podczas orki, jak zgasiłem ciągnik to podbnie się zachowywał rozrusznik nic nie krecił ale postał z 15 min (ostygł) i zapalił bez problemu teraz na zimnym silniku nie kreci.
      To jest problem z silnkiem jak myślicie ??
    • Przez Grzark
      witam mam takie zapytanie odnośnie agregatu uprawowo-siewnego bo mam zamiar kupić tylko ze nie wiem z jakimi wałkami bo są różne i jak one dzialają w praktyce.
      Myśle o agregacie 2,5 m Proszę o odpowiedzi:)
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
      PS. jeśli by ktos z użytkowników miał na sprzedaż takowy agreat prosiłbym o PW z góry dzieki
    • Przez Massey590
      Z której pompy jest zasilany tur w MF 590, a z której podnośnik z zębatej czy tłoczkowej ?
    • Przez JaKu76
      WItam kupiłem massey fergusona 590 i mam problem ponieważ nie załącza się przedni napęd.Jak go załączyć?
      Proszę o szybką odpowiedź!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj