Skocz do zawartości
bogdan12576

Prosze o opinie wspomagania kierownicy w mf255

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MF255
bogdan12576    0

Witam wszystkich urzytkowników ciagnika mf 255 na wspomaganiu poniewaz chce zalożyc wspomaganie do tego modelu i bardzo jetsem ciekawy jak to wspomaganie działa oczywiście chodzi o wspomaganie na dwoch siłownikach i czy sie lekko kreci kierowniaca na wolnych obrotach, przy podniesionym belu.I czy ten drążek poprzeczny koło chłodnicy niewadzi o wentylator.Codzi mi o kierownice dlaczego jest tak wysoko przy orbitrolu,czy mozna by bylo ja skrucic do pozycji normalnej.jeszcze wazna sprawa jest jakiej produkcji sa te czesci np. pompa ,orbitrol (w kąplecie za 3 tyś ).prosze o szybka  odpowiedz .

URSUS16    248

Znajomy ma w mf255 wlasnie takie wspomaganie i bardzo fajnie sie kreci na malych obrotach. Do swojego 3p zalozylem wczoraj wspomaganie (pompa z rozrządu) i naprawde fajnie to chodzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

jonek98    907

U nas w szkole też takie w rozrząd założyli i niezależnie od obrotów kręcił się paluszkiem

jinx1    0

Witam, też chcę kupić takie wspomaganie do U3512 (to z dwoma siłownikami przy kołach). Pytanie do tych którzy je nabyli: możecie polecić producenta lub firmę która je produkuje/sprzedaje. Nie chcę kupić jakiegoś badziewia...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matidi
      Siemka!!!!! Czy ktos z was spotkał sie z takim kombajnem co mozecie o nim powiedziec??
    • Przez happygreenpl
      Witam, chciałem sie zapytać czy według was warto kupić teraz kombajn Massey Ferguson 487 z sieczkarnią za 12000 zł. Prosił bym o przedstawienie opinii przez ludzi którzy posiadają lub posiadali ten model kombajnu. Chciałbym wiedzieć na co zwrócić szczególną uwage podczas kupowania.
    • Przez cygi
      Witajcie, interesuje mnie opinia na temat mf-a activa s 7347
      Jeśli posiadasz lub widziałeś w akcji tą maszynę bądź uczestniczyłeś w akcji żniwnej z udziałem Activy wypowiedz się !
      jakie straty, jakie zużycie ON, jakie przestoje jaka wydajność jak z serwisem oraz opinie operatorów
      zapraszam do wypowiedzi
    • Przez domi113
      Witam
      Mam zamiar kupić nowe opony berkley do MF 5460 o rozmiarze 540/65 r28 650/65/ r38 obecnie mam 440/65 28 i540/65 r38. Co możecie powiedzieć o tej marce czy warta uwagi jeśli nie to dlaczego i proszę o inne propozycje. Obecne to Trelleborg przód ok 4mm a tył około 35mm po 5 latach użytkowania. Dodam że przednia pekła dwa lata temu i teraz jest używana michelin-ka
    • Przez Monia12345
      Witam może ktoś pomoże, massey ferguson 2620  nagle po wylaczeniu ciągnika i ponownym uruchomieniu go,  wspomagania brak, ktoś może coś pomoże dziękuję za wszelką pomoc