case-jxu-95

Groch siewny kupię

Polecane posty

Kula07    163

Nie zanosi się na to, ale jak by trzeba było to myślę, że po kosztach transportu może i mógłbym Ci go przywieźć.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1989    4

Ja mam około 3t grochu "Hubal" doczyszczony na odpowiednich sitach, żadnych połówek. Województwo podkarpackie. Czasem się zdarza krążyć po kraju . Pozdrawiam

Edytowano przez dominik1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Niestety odpadam.
Przeliczyłem się co do ładowności mojego środka transportu.

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Kula 07 to ile wyszło by za 2t z transportem okolice Łasku

 

ja mam 10t odmiany Mentor - siałem oryginał, więc teraz jest w C1 - jutro mogę Ci odpowiedzieć jaki będzie koszt transportu tych 2 ton - jak jesteś zainteresowany?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Jeśli mogę to zareklamuję groch Aro 1975 .Groch ładny ,czysty o dużej sile kiełkowania dostarczony na czas w normalnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Dzięki Dominik - polecam się na przyszłość - może sąsiedzi chętni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jahu
      Chcę zasiać na wiosnę mieszankę na ziarno (jęczmień+owies+peluszka ew pszenica jara)
      w zeszłym roku pierwszy raz zasiałem takie coś: jęczmień 100kg+pszenica 50kg+peluszka 65kg /ha klasa IV V troche zarosło i wyległo (wymlocilem ok 4,5t/ha)
       
      co zrobić żeby było ok? ile czego dać? ile dać azotu i kiedy (czytalem ze malo <50kg i tylko na start)? czym najlepiej pryskać (bo wiele środków wycofali)? co stosujecie i jakie sa efekty?
    • Przez krecikuryn
      Otwieram temat bo nie znalazłem konkretnych i aktualnych informacji w tym temacie. Planuje spróbować zasiać groch tarchalska i mam pytanie do kogoś kto ma troche doświadczenia: ile wysiewa sie na ha , czym najlepiej zaprawić, jakie herbicyby, fungicydy terminy?? prosze o pomoc
    • Przez celtis
      Witam, chciałbym posiać na poplon coś co wprowadzi do gleby azot i polepszy stanowisko (uprawiam zboża w monokulturze), co najlepiej zasiać na poplon pod ozime żeby zdążyło urosnąć w 70-75 dni i wprowadzić azot do gleby, oraz co polecacie pod zboża jare?
    • Przez ArgusTrade
      Witam,
       
      Zwracam się do Was z krótkim pytaniem. Posiadam dużego odbiorcę zagranicznego zainteresowanego stałym zakupem grochu żółtego, oczyszczonego z przeznaczeniem na konsumpcje. Mam określone widełki cenowe. Pytanie jest takie : W jaki sposób najlepiej kontraktować zbiory? Do jakich dużych skupów, centrów nasienniczych mogę się zgłaszać ? Czy warto rozmawiać z firmami? 
       
    • Przez AdGraPL
      Witam, mam pytanie czy koszenie grochu kombajnem jest całkowicie bezpieczne i czy nie niszczy go ? Prosiłbym o szybką odpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj