Skocz do zawartości
rolkam72

Kupno używanej przyczepy 4 tonowej

Polecane posty

Autofan    8

Wygląda na zdjęciach dobrze. Należałoby sprawdzić tylko w jakim stanie jest podwozie. burty boczne nie są oryginalne, ale są dobre, przednia tak, tylna nie widać. Zwróć uwagę, że brakuje tabliczki znamionowej.

Edytowano przez Autofan

wojtek0508    11

Jak ma dokumenty w porządku to te osiem tysięcy można by dać za nią, bo nawet zakładki tu są i opony wyglądają na ok.

A co do tytułowego pytania  to właśnie d732 będzie dobrym wyborem do c360. Sam mam taką i polecam, bo tam rama to z ceownika jest.

No chyba, że chcesz bele wozić to wtedy d47 ma tu plus bo jest szersza, ale d732 jest zdecydowanie mocniejsza przy kiprze. Ewentualnie można przerobić d46 na kiper i koszt taki jak za dobrą d732 i byś miał wtedy nawet szerszą przyczepkę.

Wiadomość z agroFakt.pl

rolkam72    4

Do beli będzie również potrzebna ale to nie problem.Uchyli się burty i 10 bel się włoży .Ale d47 odpada.Nie chce po każdym kiprowaniu prostować ramy albo wymieniac siłownika  

asharot    183

Generalnie dobrze wygląda tylko trochę droga. Ciekawe czy ma dokumenty i numery VIN bo to od handlarza, oni zawsze przez tel. zawsze gadają "panie wszystko jest".

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

rolkam72    4

Generalnie dobrze wygląda tylko trochę droga. Ciekawe czy ma dokumenty i numery VIN bo to od handlarza, oni zawsze przez tel. zawsze gadają "panie wszystko jest".

A propo vin to w d732 jest on podobno na tylnej belce niedaleko zaczepu.Co gdy tego numeru nie będzie ,ale będzie oryginalna tabliczka z numerem.Bo słyszałem że musi byc na tabliczce a na ramie w niektórych przypadkach nie? I nie jest to podobno handlarz bo dzwoniłem już do niego i mówi że jest rolnikiem.

michal1993    350

Ja kupiłem odpowiednik D-732 z POMu Złocieniec to ma nabity numer na ramie.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

michal1993    350

Dokładnie POM Złocieniec TO 70 ale nie z Radziejowa

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

rolkam72    4

I powiedz jaką to ma ładowność u ciebie w dowodzie 3,5t i ile dałeś bo jest u mnie w pobliżu dokładnie taka sama?

michal1993    350

W dowodzie ma 4,5t i typ ciężarowo-rolniczy. A co do ceny to akurat tego nie powiem. A ile za tą co masz na oku sprzedawca chce?

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

rolkam72    4

Wiesz jest po generalnym remoncie. Wszystkie burty i nadstawki wysokie nowę spod Nowy wypiaskowana i pomalowana tylko gościu mówi że ma w dowodzie 3,5t. I chce za nią 9tysiące do małej negocjacji. Dziwne jest to ze ma 3,5 a wygląda na 4,5t.

rolkam72    4

W nazwie w dowodzie podobno jest Pom Złocieniec TO 70 Ale ładowność mi się nie podoba i też tak myślę że coś było pewnie kombinowane z papierami.

Edytowano przez rolkam72

michal1993    350

Znawcą nie jestem ale tam jakiś przekręt z papierami poszedł. W katalogach ona ma 4,5t ładowności, wiem bo robiłem przegląd dwa tygodnie temu.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

rolkam72    4

Przyczepa d 732 kupiona nowe burty i spód.Dzięki za sugestie i podpowiedzi ;)

Edytowano przez rolkam72

michal1993    350

Koła 20" ? Była na OLX ?

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

michal1993    350

Widziałem ją jeszcze dziś rano, zgrabna, zgrabna. Gratuluję.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

rolkam72    4

Dzięki.Najważniejsze że ma numery na ramie i pełną dokumentację.A dodatkowo nowe burty i spód no i zdrowa rama a resory jak nowe.Czego chcieć więcej za tą cene.Myśle że zakup się sprawdzi.

michal1993    350

A obrotnica w jakim stanie?

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

rolkam72    4

Obrotnica chodzi jak igiełka można bez większego wysiłku kręcic pracuje płynnie i nie skrzypi itp.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      A więc szukam jakiejś nowej kabiny do mojej 60-tki teraz mam takie zerdzewiałe blaszane starocie więc czas na nowe blachy. Nie będę pakował w c-360 niewiadomo jakiej kasy ale może macie jakieś spostrzeżenia na temat rzemieślniczych kabin, na co zwrócić uwage jakich unikać ?

Lekko zejde z tematu jaki kolor C-360 preferujecie ? Bo nowe blachy muszą być pomalowane oczywiście żółty czy czerwony

Temat dotyczący starszych kabin:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/31223-stare-kabiny-wygluszanie-starszych-kabin/
    • Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez janusz14
      mam ursusa c-360 i nie wiem coo mi się stało z wom ale nie moge go wyłączyć nawet jak na chama pociągne to dźwigienka ani drgnie ,;/ co może byc powodem tej awarii. jak usunąć tą usterkę;]?
    • Przez tyj123
      Temat dotyczący ogólnych pytań w sprawie jakiegokolwiek remontu Ursusa C-360 i pochodnych
    • Przez tumek19
      Posiadam ursusa c360 3p. Mam zamontowaną w nim sprężarke od stara(foto w dziale wynalazki).
      Ale zaczyna się psuc. Przykładając ręke do odolejacza pojawia sie olej.. I to dośc dużo.
      Co może byc winne? Prosze o pomoc.