rolkam72

Kupno używanej przyczepy 4 tonowej

Polecane posty

Autofan    26

Wygląda na zdjęciach dobrze. Należałoby sprawdzić tylko w jakim stanie jest podwozie. burty boczne nie są oryginalne, ale są dobre, przednia tak, tylna nie widać. Zwróć uwagę, że brakuje tabliczki znamionowej.

Edytowano przez Autofan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek0508    11

Jak ma dokumenty w porządku to te osiem tysięcy można by dać za nią, bo nawet zakładki tu są i opony wyglądają na ok.

 

A co do tytułowego pytania  to właśnie d732 będzie dobrym wyborem do c360. Sam mam taką i polecam, bo tam rama to z ceownika jest.

No chyba, że chcesz bele wozić to wtedy d47 ma tu plus bo jest szersza, ale d732 jest zdecydowanie mocniejsza przy kiprze. Ewentualnie można przerobić d46 na kiper i koszt taki jak za dobrą d732 i byś miał wtedy nawet szerszą przyczepkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

Do beli będzie również potrzebna ale to nie problem.Uchyli się burty i 10 bel się włoży .Ale d47 odpada.Nie chce po każdym kiprowaniu prostować ramy albo wymieniac siłownika  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Generalnie dobrze wygląda tylko trochę droga. Ciekawe czy ma dokumenty i numery VIN bo to od handlarza, oni zawsze przez tel. zawsze gadają "panie wszystko jest".


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

Generalnie dobrze wygląda tylko trochę droga. Ciekawe czy ma dokumenty i numery VIN bo to od handlarza, oni zawsze przez tel. zawsze gadają "panie wszystko jest".

A propo vin to w d732 jest on podobno na tylnej belce niedaleko zaczepu.Co gdy tego numeru nie będzie ,ale będzie oryginalna tabliczka z numerem.Bo słyszałem że musi byc na tabliczce a na ramie w niektórych przypadkach nie? I nie jest to podobno handlarz bo dzwoniłem już do niego i mówi że jest rolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ja kupiłem odpowiednik D-732 z POMu Złocieniec to ma nabity numer na ramie.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Dokładnie POM Złocieniec TO 70 ale nie z Radziejowa


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

I powiedz jaką to ma ładowność u ciebie w dowodzie 3,5t i ile dałeś bo jest u mnie w pobliżu dokładnie taka sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

W dowodzie ma 4,5t i typ ciężarowo-rolniczy. A co do ceny to akurat tego nie powiem. A ile za tą co masz na oku sprzedawca chce?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

Wiesz jest po generalnym remoncie. Wszystkie burty i nadstawki wysokie nowę spod Nowy wypiaskowana i pomalowana tylko gościu mówi że ma w dowodzie 3,5t. I chce za nią 9tysiące do małej negocjacji. Dziwne jest to ze ma 3,5 a wygląda na 4,5t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

W nazwie w dowodzie podobno jest Pom Złocieniec TO 70 Ale ładowność mi się nie podoba i też tak myślę że coś było pewnie kombinowane z papierami.

Edytowano przez rolkam72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Znawcą nie jestem ale tam jakiś przekręt z papierami poszedł. W katalogach ona ma 4,5t ładowności, wiem bo robiłem przegląd dwa tygodnie temu.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

Przyczepa d 732 kupiona nowe burty i spód.Dzięki za sugestie i podpowiedzi ;)

Edytowano przez rolkam72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Koła 20" ? Była na OLX ?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Widziałem ją jeszcze dziś rano, zgrabna, zgrabna. Gratuluję.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

Dzięki.Najważniejsze że ma numery na ramie i pełną dokumentację.A dodatkowo nowe burty i spód no i zdrowa rama a resory jak nowe.Czego chcieć więcej za tą cene.Myśle że zakup się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

A obrotnica w jakim stanie?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

Obrotnica chodzi jak igiełka można bez większego wysiłku kręcic pracuje płynnie i nie skrzypi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

szerokość paki po burcie to 2.1 x 4m o ile dobrze pamiętam


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez eddi87
      Panowie do 3-4 tys jakiej dwójki obrotowej szukać co by dokupił do niej jeszcze odkladnie, piersi, lemiesze.
    • Przez pawel777716
      Jak odkręcić ten dół od siłownika przyczepa sanok d47b? Ktoś pomoże? Są tu jakieś zabezpieczenia których nie widzę?

    • Przez MarcelJaros
      Witam 
      Wykonuje ktoś z Was zabiegi ochrony roslin c360 i opryskiwaczem biardzki 15m? Interesują mnie wydajnościi cieczy l/ha jakie Wam wychodzą w praktyce 
      Mam zamiar pryskać 250-300l/ha  . Bedę robił osobiście kalibracje ale chciałem wiedzieć dla porównania 
      Z góry dzięki
    • Przez Fredovsky
      Witam. Mam problem mam problem z hamulcami w c-360. Ostatnio wymieniałem cylinderek w prawym kole wszystko złożyłem, ale ciągnik nie hamuje (ma lekkie spowalniacze). Jak kręciłem piastą dawały radę zatrzymać ale podczas jazdy mają zbyt mało siły. Układ jest odpowietrzony wg. mnie po naciśnięciu pedałów(chodzą z lekkim oporem i odbijają) płyn leci strumieniem z odpowietrzników. Więc moje pytanie czy jest jakaś regulacja na tych cylinderkach bądź jakiś inny sposób na ustawienie tego?
    • Przez majes
      każdej wiosny mam problem z rozsianiem nawozu. Mam podmokłe ziemie. Do tej pory czasami udało się rozsiać po przymrozku. teraz mamy zakaz stosowania przed 1 marca i efekt taki że mamy zaraz kwiecień, a u mnie nie mam mowy z wjechaniem w pole, rośliny aż proszą się o zasilenie nawozem.
      Chciałem założyć bliźniaki ale zastanawiam się nad zbudowaniem napędu gąsienicowego. Efekt końcowy chciałbym żeby był taki :)

      Gość tu ma na sprzedanie gotowy ale cena spora.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-gasienicowy-CID5-IDjV5gr.html#3580abf2ca
      Trochę zabawy w warsztacie ale powinno się udać. Znacie może kogoś kto wykonał już taki napęd?
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj