wojtas007

zetor 10540 predkosc oraz zapalanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
wojtas007    2

witam. chcialem sie dowiedziec jaka jest predkosc zetora 10540 z szybka skrzynia...czy jest to 40km/h czy jednak troszke mniej?

jak u was z zapalaniem w mrozy...macie jakies sposoby na to...jakies ulepszenia...? z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

wojtal24    282

prędkość u mnie 42 km/h mierzona nawigacja a co do odpalania ta seria zetorow dość ciężko pali ale dobre świece żarowe przepompowac pompka paliwowa sprawna instalacja dobry akumulator i powinno palić a na duże mrozy polecam grzałka w bloku podgrzewsz pół godziny i nie ma problemu koszt grzalki 100zl do tego jeszcze można rozrusznik szybkoobrotowy tylko jakis dobry np magnetona koszy 600 zł

ZETOR TEAM

wojtas007    2

Kolego dlatego pytam o ta prędkość bo widzę ze na licznikach tych traktorow to jest do 35 km/h ( 2400 obrotów to 35 km/h)...

Wiadomość z agroFakt.pl

DarekD    61

licznik licznikiem ale dużo zależy od średnicy zamontowanych kół . Co do maksymalnych prędkości to wychodziły  2 roldzaje z oznaczeniem na liczniku 35  i 40 km/h.

Odnośnie zapalania to nie będzie problemu jak będą sprawne świece żarowe . Jest też przewidziany otwór na świecę płomieniową a na tęgie mrozy to grzałka w silniku - najskuteczniejszy sposób

Edytowano przez DarekD

nowy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez Kuba42877
      Witam co może być przyczyną niedziałającej blokady w Zetorze 9540.
      Dodam, że kiedy jest wciśnięta nie włącza przedniego napędu.
      Z góry dzięki.
    • Przez patryk165
      Witam Zetor Forterra 10641 2003r 
      Jakie macie opinie o tym ciągniku, jego eksploatacja jak z awaryjnością ogóle jego sprawowanie, ?  
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam okazję kupić traktor zetor proxima 100 power z roku 2012 i 2010. Jakie opinie macie na temat tego traktora (jazda, awarie)? Naprawiał ktoś sprzęgło elektrohydrauliczne? Jakie są częste awarie w tych traktorach? Na co patrzyć przy kupnie traktora? 
    • Przez aprochota
      Witam mam zamiar kupić taki oto agregat amazone ale mam trochę obawy czy forterra 11441 to podniesie czy będę oglądał niebo. Nie am możliwości podczepienia takiego zestawu żeby sprawdzić może ktoś z was używa podobnego agregatu z zetorem i się wypowie na ten temat i jeszcze zastanawiam się czy kupić ten agregat czy może odnowiony z GĄCZA na olx maja wystawione. link poniżej do strony który mam zamiar kupic https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-amazone-302-CID757-IDvov3f.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.