gigix

F1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Temptation F1
Pedro    16

Ale widać że bolid Lotus Renault ma potencjał tylko potrzeba kierowcy który go wykorzysta w pełni ale patrząc na 2x3 miejsce to nie jest tak źle, według mnie Heidfeld jeżdzi troche za spokojnie troche go rozumiem bo miał mało czasu aby poznać dobrze bolid, Pietrov popełnia za dużo błędów ale on znowu chce się pokazać po nieobecność Kubicy bo druga taka szansa może się nie powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Bolid jest super przygotowany B) bolid był budowany pod przewodnictwo Kubicy więc najlepiej by do niego pasował :D Muszę się zgodzić z Pedro w sprawie jazdy nicka i Pietrowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

mam nadzieje ze nickt już takiego wyczynu nie powtórzy :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

No nie wiem bolid jest dopracowany i z tego co widac dobry wie nick może jeszcze kiedyś stanąć na podium :huh: Myśle że nie za często będziemy tego widzami :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie często, dobra strategia trochę szczęścia i LRGP bd na podium nie jeden raz jeszcze w tym sezonie, Pietrov się stara, a to co było ostatnio to mohło się każdemu zdarzyć. A szczerze kibicuję Hamiltonowi:

No i żeby Kubica szybko wrócił:) Za dwa dni zobaczymy co i jak bd a jutr treningi.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Zobaczymy jak Heifeld i Pietrow poradzą sobie na treningach i jutro na kwalifikacjach :mellow: Pietrow nie ma jeszcze takiego doswiadczenia ale napewno jeżdzi lepiej w tym sezonie niż w poprzednim :D Chłopak trochę się wprawił :D

Edytowano przez damian550i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

przeciez juz byly dwa treningi, zarówno w pierwszym jak i drugim treningu nickt poza torem :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A może ktoś chetny na wyjazd na Hungaroring albo SPA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Jutro trening i kwalifikacje więc zobaczymy co Nick potrafi B) I i II trening oczywiście wygrał Vettel inaczej być nie może <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dlaczego dobrze? Jak dla mnie to źle że Heidfeld nie zdobył punktów dla zespołu R.Kubicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Bolidy Renault nie radziły sobie na gp chin . Pietrow zajął 9 miejsce a Heidfeld 12 miejsce :huh: We wcześniejszych gp pokazali więcej :mellow: walczyli z czołówką a tu tak nie było :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Dlaczego dobrze? Jak dla mnie to źle że Heidfeld nie zdobył punktów dla zespołu R.Kubicy

 

wole zeby niemiec sie nie zadomawial w lotus renault, ani nie spijal smietanki jezdzac samochodem Kubicy


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jakiej śmietanki? Jak narazie widać, że układ sił jest taki jak w zeszłym sezonie. Teamowi renault jeszcze trochę brakuje i nie zanosi się na postępy. Samochód trzeba ciagle rozwijać dlatego ważne było zatrudnienie kierowcy doświadczonego. Który chociaż podejmie te próby. Co do tego, że ktoś kogoś wygryzie czy się gdzieś zadomowi to nie wypisujcie głupot. Tam są kontrakty umowy itd. Nie ma że ktoś robi tak bo mu się akurat podoba. Pozatym lepiej jak team zdobywa punkty bo potem za miejsce w generalce dostaje się kase od f1 a ta jak wiadomo przydaje się na między innymi rozwój auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

A ty niby skad wiesz jak wygladaja te kontrakty i umowy? pracujesz moze w lotus renault? Co do pieniedzy, to powinienes wiedziec, ze za pietrovem stoi potezna kasa, wiec zespol raczej o to nie musi sie martwic (oczywiscie nie mam na mysli tego ze pietrov jest pay-driverem)

 

i niby dlaczego twierdzisz ze troche im brakuje, skoro na trzy wyscigi dwa zakonczyli na podium?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

NIe pracuje a jak wyglądają kontrakty to poprostu życie pokazuje. Zawsze działają w 2 strony kierowca coś daje i coś dostaje podobnie zespół. Gdyby chcieli rozwiązać musieli by jakąś karę/kwotę zapłacić kubicy. Podobnie on gdyby chciał odejść musiał by im zapłacić itd. Nie chce mi się tego tłumaczyć, kto na codzień ma doczynienia z róznymi umowami ten zna prawidłowości tam działające. Pozatym gdzie tu logika po co mieli by zatrudniac kubicę a teraz nicka przecież mogli by odrazu gowziąc gdyby był lepszy.

Co do tego jak radzi sobie renault to widać w klasyfikacji konstruktorów. I na polach startowych.

Co do kasy tej nigdy za dużo to raz a dwa w zeszłym chyba sezonie renault miał problemy z budrzetem. Wiem, że teraz narobiło się masę fanów f1 ale może trzeba by było poznac dokładniej zasady panujące w tym sporcie. A ta jest prosta im nick zbierze mniej punktów tym zespół dostanie mniej kasy za miejsce końcowe. Tym mniejszy budżet będzie miał kubica w następnym sezonie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
point    1

Gdyby zespół Lotus-Renault nie musiał się martwic o kasę to nie brałby kredytu pod koniec zeszłego sezonu. Sponsorzy Pietrova wykładają coś ok. 15 mln euro/rok, co przy obecnym budżecie LR wynoszącym 170mln/rok stanowi sporą część, ale nie aż tak wielką, aby można było sobie pozwolić na nonszalancję. LR potrzebuje doświadczonego kierowcę, jakim jest Heidfeld i potrzebuje jego punktów, dlatego nie wiem z czego tu się cieszyć, że znalazł się w drugiej dziesiątce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

 

jest możliwe, ale nie gwarantuje, a to róznica :) i jest dokładnie tak jak mówiłem, ze jesli nickt bedzie jezdzil dobrze (np. walka o podium), a robert bedzie zdolny do jazdy to bedzie jezdzil niemiec

 

NIe pracuje a jak wyglądają kontrakty to poprostu życie pokazuje. Zawsze działają w 2 strony kierowca coś daje i coś dostaje podobnie zespół. Gdyby chcieli rozwiązać musieli by jakąś karę/kwotę zapłacić kubicy. Podobnie on gdyby chciał odejść musiał by im zapłacić itd. Nie chce mi się tego tłumaczyć, kto na codzień ma doczynienia z róznymi umowami ten zna prawidłowości tam działające. Pozatym gdzie tu logika po co mieli by zatrudniac kubicę a teraz nicka przecież mogli by odrazu gowziąc gdyby był lepszy.

Co do tego jak radzi sobie renault to widać w klasyfikacji konstruktorów. I na polach startowych.

Co do kasy tej nigdy za dużo to raz a dwa w zeszłym chyba sezonie renault miał problemy z budrzetem. Wiem, że teraz narobiło się masę fanów f1 ale może trzeba by było poznac dokładniej zasady panujące w tym sporcie. A ta jest prosta im nick zbierze mniej punktów tym zespół dostanie mniej kasy za miejsce końcowe. Tym mniejszy budżet będzie miał kubica w następnym sezonie.

 

No super, wytlumaczyles mi o co chodzi w kontraktach, ale nie o to mi chodziło, mowilem bardziej o nastepnym sezonie, gdyby nickt w tym sezonie wywalczyl drugie miejsce w klasyfikacji generalnej to niebylbym taki pewien czy z kubicą "po niezłym dzwonie" podpisza kontrakt, na bank mieli by nad czym myslec

 

a o budzet kubicy to nie powinienes sie martwic, bo watpie ze w najblizszych kilku latach jakis polski sportowiec zblizy sie do jego zarobków ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Wątpie aby Nick walczył o podium w klasyfikacji generalnej :mellow: to że raz był na podium to nic nie znaczy przecież dwa razy nie zdobył wogóle punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Pisząc budżet kubicy miałem na mysli budżet stajni. Jego prywatne zarobki nie mają nic do rzeczy. Chociaz podejżewam że przez ten wypadek zarobi mniej.

Myslę że 2 miejsce kierowcom renault nie grozi. A jeśli no cóż kazdy płaci za swoje decyzje i zbiera z nich profity. Kubica podjoł niepotrzebne ryzyko na początku sezonu i teraz za to płaci. Wróci czy nie wróci w tym sezonie i tak ma go już z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Drugie miejsce było przykladem, rownie dobrze moze byc 3 czy 4, a nie wiadomo czy nickt tak do konca sezonu bedzie jezdzil.

 

Ryzyko? chyba raczej pech, be jadac samochodem dobrze zabezpieczonym (klatka, ramy) odniosl takie obrazenia, ba, rownie dobrze mogl miec wypadek jak massa.. Zreszta, przed tv nie powinien siedziec i uwazam ze rajdy byly dla niego swego rodzaju przygotowaniem do sezonu, chociazby tak jak dla zuzlowcow motocross

 

ja wierze ze wroci, chociaz na kilka ostatnich wyscigów i wole zeby jezdzil on niz niemiec ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj