gigix

F1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Temptation F1
pic2ek    5

Przecież to oczywiste, że nie. patrzymy jak robert będzie wyglądał w czerwonym kombinezonie.

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Wiem że to przeróbka.Napisałem przecierz że to kombinezon kask i czapka od Fernadno Alonso


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

kolega @Matey albo strasznie swietami zaaferowany, albo strasznie zakochany :lol: :D

 

kolega @Matey albo strasznie swietami zaaferowany, albo strasznie zakochany :lol: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

niby czemu, nie znam Cie, nie wiem kiedy ironizujesz :P a co do Kubicy to niebylbym taki pewien ze wyladuje w Ferrari, uwierze wtedy jak bedzie oficjalne info


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Robert Kubica zerwał kontrakt ze swoim lekarzem.Co o tym sądzicie?


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

@Michal97rolnik też tak uważam.Te zerwanie może utrudnić mu w powrocie do F1


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

@Matey - ja też uwierze jak zobacze go w czerwonym kostiumie.

No ale ten lekarz z kim bedzie pracował teraz? Na pewno rozstali się w zgodzie i przyjaźni. I ja nie uważam, że źle postąpił. W styczniu się dowiemy co i jak z nim. I przyznaje się bez bicia, że już w sezonie 2012 widzę go w bolidzie scuderii. A znając ferrari jesli się okaże na testach że RK jest taki sam jak przed wypadkiem, to Massa out. W tym objazdowym cyrku historia widziała już nie takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

lekarz odchodzi do dtm-u i nie bedzie mial czasu, zeby spedzac go calego z robertem, ktory tego wymaga.

 

dostal taka propozycje i z niej korzysta :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Oby tylko powrócił i znów walczył jak lew:)

 

A jak oceniacie sezon 2011 w F1?


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

lekarz odchodzi do dtm-u

masz rację a dokładnie do bmw :)

No cóż KERS dobra sprawa, natomiast ruchome skrzydło jak dla mnie out. co by tu napisać o mijającym sezonie, moim zdaniem ciekawy i niektóre wyscigi bardzo emocjonujące. W sumie to juz myślę o 2012 i o kimim :) strasznie go lubię i się cieszę, że wraca. no i oczywiscie RK ma wrócić o koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Sam sobie odpowiem na swoje pytanie.Wymienie zalety i wady.

ZALETY

-Duża ilość manewrów wyprzedzania

-Powrót systemu KERS

WADY:

-Mała liczba wyścigów z walkami do samego końca w czołówce

-Liczne zwycięztwa Sebastiana Vettela (po jakims czasie znudzilo mi się to)

-Brak obecności naszego jedynego asa Roberta Kubicy :(

Edytowano przez lukaszjd

Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

ROBERT KUBICA W SZPITALU!!!!!

Robert Kubica poślizgnął się na oblodzonej drodze obok swojego domu w Pietrasanta we Włoszech. Badania wykazały, że złamał piszczel w dokładnie tym samym miejscu, co 11 miesięcy temu podczas Rajdu Andory.


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

koszmar, szkoda chłopa :blink:

 

swoja droga, cos tu jest nie tak ze kosc peka w tym samym miejscu, po zlamaniach jest tak ze w miejscu urazu kosc jest silniejsza

 

po drugie, srodek zimy, w Polsce jest 8 stopni na plusie, a Kubica poślizgnąl sie na lodzie we Włoszech?

 

bajka?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

@Matey nie wiadomo jaka jest pogoda we Włoszech.

Oglądałem zdj z Wroom Ferrari,które było nie dawno organizowane we Włoszech i mało śniegu tam nie było


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

to sprawdź pogode w necie, cały czas na plusie :)

 

tymbardziej pierwsze info o wypadku samochodowym, ja nie chce snuc dziwnych teorii, ale wydaje mi sie ze to wszystko jest wałek, podejrzewam ze noga mogla sie zle zrosnac czy cos w tym rodzaju


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas21    3

@Matey nie wiadomo jaka jest pogoda we Włoszech.

Oglądałem zdj z Wroom Ferrari,które było nie dawno organizowane we Włoszech i mało śniegu tam nie było

Wroom jest w górach, także nic dziwnego ze jest śnieg,

 

Co do Kubicy to trzeba czekać na oficjalny komunikat

 

 

Aktualizacja, 11 stycznia, godzina 21:30

Korespondent Polskiego Radia z Włoch Marek Lehnert na antenie TVN24 wyjaśnił, że w wyniku upadku ucierpiała nie piszczel, a kostka Roberta Kubicy. Kostkę unieruchomiono lekkim gipsem.

Edytowano przez lukas21

Trend is your friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zakończył współpracę z lekarzem i są od razu skutki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speedy    0

"To wygląda na absurdalny żart, ale to prawda" - napisała wczoraj "La Gazzetta dello Sport". Kubica przewrócił się na śliskim podłożu podczas spaceru w mieście Pietrasanta, w którym odbywa rehabilitację.

 

Pierwsze badania rentgenowskie uszkodzonej kończyny przeprowadzono w lokalnym szpitalu Versilia, ale według włoskiej agencji Ansa Kubica poprosił o przeniesienie do dobrze sobie znanej kliniki w Pietra Ligure pod Genuą, w której po wypadku samochodowym ratowano mu życie. To właśnie tam w ubiegłym roku spędził kilkanaście tygodni na leczeniu, zabiegach operacyjnych i rehabilitacyjnych.

 

Szkoda chłopa szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie ma jak to pecha mieć. Włochy to także alpy oprócz słonecznych plaż.A tam o snieg nie trudno. Oczywiście typowyej w polsce spiskowej teorii tez nie mogło zabraknąć. Jak by to było bez spisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Nie ma jak to pecha mieć. Włochy to także alpy oprócz słonecznych plaż.A tam o snieg nie trudno. Oczywiście typowyej w polsce spiskowej teorii tez nie mogło zabraknąć. Jak by to było bez spisku.

 

juz odrazu teorie spiskowe, po prostu łacze pewne fakty i jestem nie ufny wobec mediów, dlatego wole sie czasem zastanawiac niz łapac wszystko co Ci powiedzą w mediach :)

 

moze sam Kubica by wkoncu cos powiedział na swoj temat?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Po wczorajszym wydarzeniu proces rehabilitacjii Kubicy ma się opóźnić o 3 tygodnie :(


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj