gigix

F1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Gulden F1
lukaszjd    2

Petrov i Kubica bd musieli sie rozejrzec za nowym pracodawca

Edytowano przez lukaszjd

Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

no cóż zobaczymy, moze tak bedzie ze robert wróci szybko do formuły i grosjen out. ale ta rakiet z wyborga to nie wiem gdzie pójdzie. no nawet jak w tym sezonie go nie bedzie to mozemy być pewnie ze w przyszłym będzie, wkoncu będzie przeciez gp rosji i berni się postara o jakieś miejsce dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Petrov moze miec problem ze znalezieniem nowego pracodawcy bo ten tylko bolidy potrafii rozbijac.Mysle ze gdy tylko Robert powie "Jestem gotów do ścigania się"zaś ten nie bedzie miec problemu ze znaleźieniem nowego pracodawcy między innymi Force India,Scuderia Toro Rosso,Williams,HRT i Ferrari.Chyba że Grosjean ustąpi miejsca dla Kubicy,choć w to nie wierze.

Edytowano przez lukaszjd

Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

No teraz to juz raczej nie sądzę żeby wrócił do reno za grosjena. Bulion zasugerował że nie widzi raczej mozliwosci powrotu roberta do lotusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Czytałem tez gdzies w necie że dziewczyna Petrowa napisała na Twitterze "pieprz sie Boullier".Ale to nie fair jest to co robi LRGP


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Najpierw obiecanki cacanki że przygotowali dla Kubicy bolidy żeby se mógł trenować.A teraz zatrudnili Raikkonena i wywalili Petrova zatrudniając Groseajna.A Kubice i Petrova mają całkiem w du*ie.Ciekawe jak czuł by sie bulionik gdyby był na miejscu Kubicy i Petrova?Chciałbym widzieć mine buliona gdy tylko Robert wróci i będzie co wyścig połykał Raikkonena i Grosejana,bądź gdyby Robert zdobył majstra w innym zespole.W tedy bulion będzie wiedział co zrobił.


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Panowie f1 to biznes tu nie ma sentymentów. Skoro kubica nie jest gotowy do ścigania się od poczatku sezonu to nikt się z nim nie patyczkował. I tak po numerze jaki im wycioł zachowali się fair czekając. Sponsorzy dają kasę i chcą efekty. Team musi planoac sezon a nie czekac na niespodzianki. Raikonen ma chyba 2 mistrzowskie tytuły więc na co mieli czekać. Gdyby kubica był gotowy woleli by go od jakiegoś kierowcy z końca stawki. Ale skoro nie może a tamten byc może przyprowadził bogatego sponsora to ma pracę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

1.Sponsorzy dają kasę i chcą efekty-Kubica w sezonie 2010 miał dwóch sponsorów polskich N-gine i Lotto.Efekt był?BYŁ.Ponoć Renault i Robert sie dobrze porozumiewali z nimi.Kubica na torze czynił cuda dla Renault na wyścigach.

2.Raikonen ma chyba 2 mistrzowskie tytuły-Raikkonen zdobył raz MŚ w F1.

3.Team musi planoac sezon a nie czekac na niespodzianki-Kierowca też chce zaplanowac se przyszłość,a Kubica mówił że w Renault sie czuje jak w domu.Kierowca tez nie bd sie patyczkowal z zespolem dlatego uwazam ze Kubica i LRGP to temat zamkniety,pomimo ważnego kontraktu.

4.Ale skoro nie może a tamten byc może przyprowadził bogatego sponsora to ma pracę i tyle.A Petrov miał biednych?To dlaczego Twoim zdaniem go wywalili?

Najważniejsze że Robert wróci i nie mam żadnych wątpliwości że znów go zobaczymy walczącego jak lew jak na tym filmiku

Edytowano przez lukaszjd

Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wrócić wróci nie mówię nie. Co do sponsorów itd my tego nie wiemy sytuacja się zmienia u każdego z kierowców. Pożyjemy zobaczymy jak to bedzie. Jednak uważam, że ten wypadek to poważna przeszkoda w jego karjerze. Długa przerwa żadnemu sportowcowi dobrze nie robi, latka lecą a w f1 wielu zdolnych jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

lukaszjd - bardzo fajny filmik.

no 2 wyscigi przed koncem sezonu miał 14 pkt przewagi ham nad kimim. i pamietam jak się zakopał ham w piasku przy wjezdzie do alei, gp chin. Cieszyłem się wtedy jak dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Andrea Cremonesi, korespondent La Gazzetta dello Sport, jest zdania, że to właśnie z ekipą z Maranello Robert Kubica przejdzie swoje pierwsze testy po wypadku w samochodzie z 2010 roku.

 

Dziennikarz twierdzi również, że związek między Polakiem a jego obecnym zespołem, Lotus Renault GP, zakończy się całkowicie wraz z końcem tego roku.

 

Cremonesi, posiadający podobno dobre kontakty w zespole Ferrari napisał również, że najbardziej prawdopodobny scenariusz to ten zakładający powrót Roberta w 2013 roku u boku Fernando Alonso, dodając, że Polak pierwsze testy odbędzie wiosną w F10 na torze Mugello.

 

Hiszpańska gazeta AS jest zdania, że jeszcze przed wejściem w ostatnią fazę rehabilitacji, mogło dojść do wstępnego przypieczętowania związku między Ferrari a Robertem Kubicą.

 

Mimo, że to nieoficjalne info to i tak się miło czyta.

Kiedys nie lub ham bardzo, teraz już mi przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Plotki na temat koneksji Roberta Kubicy z Ferrari nie ustają. Włoskie media podają, że Kubica ma już zaplanowane na wiosnę przyszłego roku testy bolidu Ferrari z sezonu 2010 na torze Mugello.

 

Tak przynajmniej twierdzi korespondent Gazetta dello Sport, Andrea Cremonesi. Zdaniem Cremonesi powrót Kubicy do F1 w sezonie 2013 wraz z Ferrari jest teraz bardziej prawdopodobny niż jego powrót do zespołu Lotus Renault.

 

Wśród posezonowych plotek pojawiają się także informacje, jakoby Kamui Kobayashi mógł jeszcze stracić swój fotel w Sauberze na rzecz wspieranego przez Ferrari Julesa Bianchi. Sergio Perez, aktualnie ścigający się dla Petera Saubera oraz tester Ferrari, podopieczny Nicolasa Todta także są łączeni z ekipą Ferrari po sezonie 2012.

 

A ja Hamiltona i Vettela nie lubie

Edytowano przez lukaszjd

Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

głowa nie proporcjonalna, jakoś tak dziwnie. Aczkolwiek pasuje mu w czerwonym, ja strasznie lubie czerwony kolor :)

Edytowano przez pic2ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

A mi sie podoba.Jedyny wątek to taki że kombinezon i kask itp to własnosc od Fernando Alonso.Sam musze przyznac że Kubica i Alonso w Ferrari to SUPER DUET :rolleyes:

Edytowano przez lukaszjd

Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj