gigix

F1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Temptation F1
Huberto89    62

Nie lubię takich sensacji jak ktoś sobie bajki wymyśla. Skąd Pietrow wiedział że akurat w tą uderzy? A ludzie mogli słyszeć strzał ale chyba samochodu o barierkę. laugh.gif

A co do Roberta to moim zdaniem jeszcze w tym sezonie zasiądzie w bolidzie(może nie w wyścigu ale jako testowy kierowca) bo ma naprawdę "mocny" charakter i będzie chciał jak najszybciej znów zasiąść za kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ale balierka jak się zaczyna to jest taka zaokrąglona, a po za tym to ta balierka była dużo wcześniej niż tam gdzie kubica walnął w nią B)

 

poogladaj sobie symulacje, albo chociazby filmik onboard z ekipy ktora jechala przed kubkiem to bedziesz wiedział ze barierka troche odstawala w tym miejscu dzieki czemu wbila sie i przeszla na wylot samochodu

 

Jackowski mowi ze kubek wroci za 60 dni, oby ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Kubica jest po wszystkich operacjach więc zacznie rehabilitację to i za niedługo wróci do ścigania B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być dobrej myśli że wróci i do tego nie straci formy.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas21    3

Nie lubię takich sensacji jak ktoś sobie bajki wymyśla. Skąd Pietrow wiedział że akurat w tą uderzy? A ludzie mogli słyszeć strzał ale chyba samochodu o barierkę. laugh.gif

A co do Roberta to moim zdaniem jeszcze w tym sezonie zasiądzie w bolidzie(może nie w wyścigu ale jako testowy kierowca) bo ma naprawdę "mocny" charakter i będzie chciał jak najszybciej znów zasiąść za kierownicą.

 

Jak wróci w tym roku to na pewno nie za testowego tylko tak jak było do tej pory za kierowcę nr. 1


Trend is your friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

wróci wróci, spokojna głowa :) mam nadzieje że nicktowi akurat w bolidzie nie będzie chodziło, bo patrząc po testach to myśle ze kubek tym bolidem mógłby powalczyc


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Bolid byl przygotowany pod kubicę (tak niby mówią) to była wielka szansa że walczył by o mistrzostwo :D a tak jak wróci w połowie sezonu to juz nie bardzo <_<

 

Jak szybko Kubica wróci do formuły jak myślicie ?? ja mówie że w połowie sezonu ;)

 

jeśli chcesz coś dopisac to użyj opcji Edytuj

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Nie wiem czy wiesz, ale trochę ponad miesiąc temu walczył o życie, więc nawet jego powrót na kilka wyscigów w tym sezonie będzie wieelkim wyczynem..

 

Mistrzostwo poczeka, nie pali się, co sie odwlecze to nie uciecze, ważne jest żeby kubek był w 100% sprawny


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Nie wiem czy wiesz ale jego lekarz - Riccardo Ceccarelli, mówił że stan Polaka szybko się poprawia, a jego postępy zaskakują lekarzy ze szpitala Santa Corona w Pietra Ligure. :D Jest szansa że wróci do 100% sprawnosci w jak najszybszym czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Nie oświeciłeś mnie, bo wiem o tym od kilku dni. A po drugie powiedział ze jest szansa na szybki powrót, nie powiedział kiedy konkretnie, więc twoje spekulacje ze wroci na polowe sezonu sa zupelnie nieuzasadnione


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal97rolnik    480

a jak myślicie który w Melbourne będzie Nick Heidfeld i Witalij Pietrow.

Fajną rzecz też wprowadziła firma Pirelli czyli kolory ogumienia

Opony deszczowe - pomarańczowy

Przejściówki - niebieski

Super-miękkie - czerwony

Miękkie - żółty

Średnie - biały

Twarde - srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Myśle żePietow i Heifeld wysokiego miejsca nie zajmą 8-10 B) Dzisiaj zaczynają się sesje treningowe to zobaczymy co pokażą :D

Edytowano przez damian550i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

poogladaj sobie symulacje, albo chociazby filmik onboard z ekipy ktora jechala przed kubkiem to bedziesz wiedział ze barierka troche odstawala w tym miejscu dzieki czemu wbila sie i przeszla na wylot samochodu

 

Jackowski mowi ze kubek wroci za 60 dni, oby ;)

 

Ja widziałem ten filmik, mój post był odpowiedzią na post użytkownika który napisał przed tobą, a napisał że w końcu balierka musiała się gdzieś zaczynać. A na filmie widać że balierka ciągnęła się spory kawałek przed tym miejscem gdzie wystawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Witalij Pietrow pokazał się z dobrej strony zajmując 3 miejsce B) Szkoda że heifeld nie zajął lepszego miejsca. Widać że Lotus przygotował dobre bolidy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renault ma świetną konstrukcję jak widać na przykładzie Pietrova, Nick miał kolizję i jechał z uszkodzonym bokiem bolidu. Więc można sb wyobrazić co Robert by zdziałał takim autem.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ja jakoś nie przeżywam że Nickt pojechał słabo, ba nawet nie mam nic przeciwko żeby jechał tak w kolejnych wyścigach B)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On niech jeździ dobrze, nie jak w ostatnim sezonie Pietrov. Tylko Kubica punkty zbierał. Przecież zespół ich potrzebuje w klasyfikacji generalnej, a jak Nick bd reprezentował taką postawę to na pewno o zmienią. Oby to tylko był pech.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Nick jest tylko doswiadczonym kierowca w f1 dużych osiagnięć nie ma, więc nie możemy od niego dużo wymagać B) A Pietrow może w końcu będzie jeździł tak jak trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie TYLKO doświadczonym, nic więcej. Ani razu nie wygrał. Tylko jedno PS. powodzenia mu życzę.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

On niech jeździ dobrze, nie jak w ostatnim sezonie Pietrov. Tylko Kubica punkty zbierał. Przecież zespół ich potrzebuje w klasyfikacji generalnej, a jak Nick bd reprezentował taką postawę to na pewno o zmienią. Oby to tylko był pech.

 

to ja już wole żeby ruski robił punkty, nie chce nawet myślec o takiej sytuacji, że kubek jest gotowy do jazdy, ale nie jedzie bo nickt walczy o któreś tam miejsce w klasyfikacji generalnej


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Nick zadedykował swoje podium Kubicy kto by się spodziewał po niemcu takiego gestu w stronę polaka :o ale dobre i tyle że ktoś w zespole lotus renault pamięta o Kubicy :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj